PES 2011 | X360

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes 2011
من به همه بچه ها PES 2011 PATCH Xbox360 by BOLLOXMASTA پيشنهاد ميكنم
درسته هجمش بالاست ( 1/2 dvd9 بازي pes ) ولي بازي ديگه كامل ميشه & حتي گزارشگرشم يكي ديگس

لينك به صفحه دانلود و مشخصات پچ

يا علي
میشه فارسی توضیح بدین باید چی کار کرد.اون اپدیت با usb رو که ریختم همون 23 مگی تو یو اس بی هیچ فرقی نکرد.اتفاقا فایلو تو پوشه درست هم ریختم اما میرم تو بازی چیزی اضافه نمیشه.این پچ ها رو هم اینطور که فهمیدم باید اول از دی وی دی ایمیج گرفت.اما بعدش رو نفهمیدم.

میشه فارسی توضیح بدین باید چی کار کرد.اون اپدیت با usb رو که ریختم همون 23 مگی تو یو اس بی هیچ فرقی نکرد.اتفاقا فایلو تو پوشه درست هم ریختم اما میرم تو بازی چیزی اضافه نمیشه.این پچ ها رو هم اینطور که فهمیدم باید اول از دی وی دی ایمیج گرفت.اما بعدش رو نفهمیدم.

اقا منم همین سوالرو دارم دقیقا کسی هم راهنمایی نمیکنه 3گیگ دانلود کردم موندم چیکارش کنم.به همون عزیزی که این پچ رو قرار داد هم گفتم منتها جوابی نداد

آخرین ویرایش:
کسی نیست کمک کنه.مثلا تیم ارسنال انگلیس اصلا تو این بازی نیست.من اگه پچ بگیرم اضافه میشه؟لطفا به فارسی راهنمای استفاده از پچ رو بگید ظاهرا یه برنامه به نام Game graphics studios میخواد لینک اون رو هم بی زحمت قرار بدیدو یه پچ خوب معرفی کنید

سلام بعد از چند روز کسی نمیخواد بگه چطور باید پچ رو روی ایمیج بازی اعمال کنم.؟من این پچ رو گرفتمhttp://www.pes-patch.com/2011/03/xbox-pes-2011-wemexico-team-patch.html#more-40699 چی کار کنم.در ضمن بعد از اعمال پچ چطوری باید رایتش کنم که ایکس باکس بازی رو بشناسه چون dvd9 هست و دولایه فکر کنم تو رایتش مشکل باشه

سلام.بالا خره خودم پیدا کردم چطوری پچ رو بریزم. اون پچی که دوست عزیزمون معرفی کرده بود رو ریختم تغییرات جالبی داشت اما باز هم مثلا تیم ارسنال توبازیها نیست یا برزیل لباس زردرنگش نیست.اینارو چه کنم

سلام
دوست عزیز تیم آرسنال تو لیگ انگلیس هست منتها اسمش فرق داره
بدبختانه من اسم تیم رو یادم رفته
اما میتونم به عنوان مثال به تیم چلسی اشاره کنم که اسمش تو این بازی شده london fc
با تشکر

دوستان من این پچ رو دانلود کردم با کلی دردسر تونستم روی dvd9 رایت کنم ولی باید بګم که ارزشش رو داره و بازی خیلی خیلی جذاب میشه
حالا مراحل کار:
فرض بر اینه که شما این ۳ګیګ پچ رو دانلود کردید
حالا از دیسک بازی pes2011 خودتون یه ایمیج بګیرید که من با برنامه imgburn اینکارو کردم بعد از اتمام ایمیج ګرفتن اونو واسه مرحله بعد دست نخورده نګهدارید
حالا برنامه game graphic studio رو دانلود کنید
فایلهای فشرده پچ رو که دانلود کردید رو اکسترکت کنید تا یک پوشه حاوی فایلهایی که پسوند img داره تحویل بګیرید
کاری که ما باید بکنیم اینه : فایلهای دانلود شده رو دقیقا با همون فایلهای همنامشون توی دیسک اصلی جایګزین کنیم که واسه اینکار ما اون ایمیجی رو که از دیسک دست نخورده بازی ګرفته بودیم رو توسط برنامه ggs باز میکنیم و یکی یکی تموم اون فایلهای پچ رو جایګزین فایلهای اصلی ایمیج میکنیم و در آخر ایمیج ادیت شده رو با همون برنامه imgburn و با سرعت 2.4 روی یک دی وی دی رایت میکنیم
سوالی بود من در خدمتم;)
pedram_ronaldo_r9@yahoo
اګه پی ام بدید سریعتر میام به سوالتون جواب میدم
دیګه برم بخوابم:x

از دوستان کسی میدونه صدای گزارشگر بازی کجا ذخیره میشه؟منظورم فایلش تو دی وی دی هست که با برنامه game studio باز میکنیم.فکر میکنم فایل گزارشگر تو کامپیوتر و پی اس 2 هم یکیه و اگه پیداش کنم میتونم با نسخه فارسی کامپیوتر جابجا کنم البته صدا رو فقط اونوقت یه pes برای ایکس باکس با گزارش فارسی داشته باشیم.

از دوستان کسی میدونه صدای گزارشگر بازی کجا ذخیره میشه؟منظورم فایلش تو دی وی دی هست که با برنامه game studio باز میکنیم.فکر میکنم فایل گزارشگر تو کامپیوتر و پی اس 2 هم یکیه و اگه پیداش کنم میتونم با نسخه فارسی کامپیوتر جابجا کنم البته صدا رو فقط اونوقت یه pes برای ایکس باکس با گزارش فارسی داشته باشیم.
ايده خوبي و حتما جواب ميده اتفاقا منم يه فايل گزارش فارسي دارم كه ميخام بريزم تو دي وي دي بعدش...:dشما دي وي دي رو بزار تو پي سي بعد با برنامهXbox Backup Creator يك ايميج ازش بگير بعدش توي همون برنامه در قسمت image browser ايميج بازي رو باز كن اونوقت فايل هاي اي رو ميبيني كه دقيقا شبيه نسخه pc هستن:dحالا فايل گزارش فارسي رو كه با نام dt00_e بايد باشه جايگزين فايل اصلي كن البته قبلش بايد يك بك آپ نسخه اصلي بگيري شايد جور درنيومد:dبعد ايميج بازي رو رايت كن توي دي وي دي 9:d:d

ايده خوبي و حتما جواب ميده اتفاقا منم يه فايل گزارش فارسي دارم كه ميخام بريزم تو دي وي دي بعدش...:dشما دي وي دي رو بزار تو پي سي بعد با برنامهXbox Backup Creator يك ايميج ازش بگير بعدش توي همون برنامه در قسمت image browser ايميج بازي رو باز كن اونوقت فايل هاي اي رو ميبيني كه دقيقا شبيه نسخه pc هستن:dحالا فايل گزارش فارسي رو كه با نام dt00_e بايد باشه جايگزين فايل اصلي كن البته قبلش بايد يك بك آپ نسخه اصلي بگيري شايد جور درنيومد:dبعد ايميج بازي رو رايت كن توي دي وي دي 9:d:d
کسی این کار را کرده جواب میده

کسی این کار را کرده جواب میده
دوست عزيز:d
خرجش فقط يه dvd 9 ديگه:d;)
البته پيشنهاد ميكنم كه قبل از اين كار تمام فايل هاي بازي نسخه ايكس باكس رو با يك بازي كاملا ويرايش شده عوض كني تا اگه جواب داد بازي كاملي رو داشته باشي:d:groupwave::clap:

اگه اسم فایلو درست گفته باشی همین الان در حال رایتش هستم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or