PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

فیفا ign گرفت 8.5 ------شک نکنین pes کمتر نمیگره ---پس الکی نیاین بگین pes خوب نیس
البته كه pes هميشه فوتبال دلچسبي بوده ولي واقعا چندساليه كه فيفا پيشي گرفته بهتر بگم:
فيفا 11 : يك فوتبال عالي
pes 11 : يك فوتبال خوب
ولي شما هيچ وقت امتيازات سايت بي خود IGN رو ملاك قرار نده مثلا اين سايت به اتوموبيلراني افتضاح و بيخود nfs : shift امتياز 9.5 داده !! اصلا امتيازهاش منطقي نداره;)

البته كه pes هميشه فوتبال دلچسبي بوده ولي واقعا چندساليه كه فيفا پيشي گرفته بهتر بگم:
فيفا 11 : يك فوتبال عالي
pes 11 : يك فوتبال خوب
ولي شما هيچ وقت امتيازات سايت بي خود IGN رو ملاك قرار نده مثلا اين سايت به اتوموبيلراني افتضاح و بيخود nfs : shift امتياز 9.5 داده !! اصلا امتيازهاش منطقي نداره;)
خوشم اومد حداقل اعتراف کردی که فقط این یکی دو شماره فیفا عالی شده وگرنه قبلا مثلا فیفا 06 کابوس بود باز همیشه pesحداقل متوسط هست-به نظر من امسال خیلی خیلی pes از پارسال بهتر شده-در ضمن ignهرچی باشه سر قضیه کین و لینچ مث گیم اسپات گند نزد اینم لینک ریویو شیفت 9 گرفت نه 9.5 http://ps3.ign.com/articles/102/1023568p4.html

خوشم اومد حداقل اعتراف کردی که فقط این یکی دو شماره فیفا عالی شده وگرنه قبلا مثلا فیفا 06 کابوس بود باز همیشه pesحداقل متوسط هست-به نظر من امسال خیلی خیلی pes از پارسال بهتر شده-در ضمن ignهرچی باشه سر قضیه کین و لینچ مث گیم اسپات گند نزد اینم لینک ریویو شیفت 9 گرفت نه 9.5 http://ps3.ign.com/articles/102/1023568p4.html
نسخه ی 360 فیفا از ign 8.5 گرفته.

سلام دوستان:دی
ببخشید این سوالی که میپرسم شاید مسخره باشه ولی خواهشا مسخرم نکنین!:دی
تاریخی که برای عرضه ی بازی اعلام شده با تاریخی که در ایران اعلام شده چجوریه؟
منظورم اینه که اون تاریخ که برای عرضه ی این بازی هست در خارج معادل همون تاریخیه که در ایران استفاده می کنیم دیگه؟
منظورمو رسوندم؟:دی

خواهشن بحث کدوم بهتره کدوم بدتره رو تموم کنید.که چی مثلا؟ طرفداران فیفا و PES برای اثبات حرفشون 200 تا پست که اکثرشون بی معنی و مفهوم و ناشی از کلکل هستش و هیچ نتیجه ای برای کسانی که میان و میخوان از این تاپیک استفاده کنن نداره. لطفا رعایت کنید

داداش خودت بخون ببين چی نوشتی.نوشتی ميدونين مشکله pes چيه که از فيفا عقب افتاده؟بعد نگا کن چه توضيحی دادی.خوب اينا هيچ ربطی به هم ندارن.خودت قضاوت کن :d بعدشم حرفی از بهتر بودنه فيفا نزدی :d اين که ميگی اگه کسی عاشقه چيزی باشه تهيه ش ميکنه درسته ولی بايد ببينی چيزی بهترش هست يا نه.مثله اينه بگی از زن من خوشکل تر پيدا نميشه :d درسته عاشقه زنت هستی ولی بايد قبول کنی خيليا خوشکل ترش هستن:dیا مثلاً تو يه گوشی ميخری ميگی من عاشقه اين گوشی هستم ديگه عمراً عوضش کنم.ولی چند وقته ديگه يه گوشی جديد مياد ميری عوضش ميکنی.مردم به دنباله چيزا و امکاناته جديدترن نه ظاهر جدید.مثله nokia که تو اين چند سال فقط ظاهره گوشيشو عوض کرده و دیدید چقدر فروشش کم شده.
هميشه بهتر ترو بايد انتخاب کرد نه بهتر :d یکی هست میگه پیکان بهتر از 405 هستش :d
ولی خوب هر کسی يه نظری داره ديگه:d

حالا چرا اينقدر عصبانی هستی؟ :))من کجا توهين کردم؟چرا الکی جوه اينجا رو به هم ميريزی و میخوای با این حرفات بچه ها رو با هم درگیر کنی؟من دارم نظره خودمو ميگم دليل نداره بگی دارم توهين ميکنم.فرق توهينو با حرف زدن نميدونی؟حالا خوبه هم از خوبيا هم از بدي هاي فيفا گفتم ميای اينطوری حرف ميزنی اگه فقط ميومدم تعريف ميکردم ديگه خدا ميدونست چی ميگفتی؟خوبه يکم آدم نقدپذير باشه.
من که به زورت مجبورت نکردم بيای فيفا بازی کنی ولی جرات داشته باش حقيقتو قبول کن.چون نه به من چيزی اضافه ميشه نه از تو چيزی کم ميشه.مطمئن باش اگه pes بهتر بود ميگفتمpes بهتره.شرکتی که براي نظراته کاربراش ارزش قائل نباشه بد تر از اينم ميشه.چشماتو بستی همينطوری داری نظر ميدی.

من یه فرد بی طرف هستم و رو هیچ کدوم تعصب ندارم

اما se7en_boy جان یعنی شما اگه یک زن داشته باشی و بعد از مدتی یک زن خوشگلتر ببینی میری اونو میگیری؟ :d :))

من یه فرد بی طرف هستم و رو هیچ کدوم تعصب ندارم

اما se7en_boy جان یعنی شما اگه یک زن داشته باشی و بعد از مدتی یک زن خوشگلتر ببینی میری اونو میگیری؟ :d :))

نه داداش منظوره من اين نيست:dمنظورم اينه که از هر چيزی يه چيزه بهتر هست ;)

سلام دوستان...
ببخشید انگاری شایعه شده که تو بازی برای پاس دادنو سانتر کشیدن باید مقدار پر کنیم(عین گذشته یه بار نزنیم خودش عشقی هر کاری خواست بکنه) درسته این حرف به نظرتون؟
راستی سوال بالاییمم کسی میدونست جواب بده لطفا

سلام دوستان...
ببخشید انگاری شایعه شده که تو بازی برای پاس دادنو سانتر کشیدن باید مقدار پر کنیم(عین گذشته یه بار نزنیم خودش عشقی هر کاری خواست بکنه) درسته این حرف به نظرتون؟
راستی سوال بالاییمم کسی میدونست جواب بده لطفا
اره برااادر :d باسه سانتر و پاس هم یه درجه هست پایین بازیکن میاد ( قدرت پر کردن مهمه )
تاریخ عرضه بازی 30 اوم بود ولی بخاطر حل کردن و رفع بعضی مشکلات بازی تاخیر خورد وشد 8 Oct که میشه 16 مهر !!

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1153126:
اره برااادر :d باسه سانتر و پاس هم یه درجه هست پایین بازیکن میاد ( قدرت پر کردن مهمه )
تاریخ عرضه بازی 30 اوم بود ولی بخاطر حل کردن و رفع بعضی مشکلات بازی تاخیر خورد وشد 8 Oct که میشه 16 مهر !!

عجب!:دی
پس اینطور!:دی
سیستم پاس کاری پس فوق العاده شده به عقیده ی من!:دی
یعنی راس 16 مهر در ایران پخش میشه بازی؟:دی

عجب!:دی
پس اینطور!:دی
سیستم پاس کاری پس فوق العاده شده به عقیده ی من!:دی
یعنی راس 16 مهر در ایران پخش میشه بازی؟:دی
نه بازی که زودتر میاد ( یه سری لینک بازی اومده انگلیسی ) !! احتمالا فردا دیگه کامل اومده .
اره پاسکاری خیلی عالی شده !

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1153252:
نه بازی که زودتر میاد ( یه سری لینک بازی اومده انگلیسی ) !! احتمالا فردا دیگه کامل اومده .
اره پاسکاری خیلی عالی شده !

نفهمیدم چرا اینجوری شد؟:دی
اروپا بازی احتمالا فردا میاد درسته؟:دی
یا اینجا؟ پس تاریخخِ چی؟؟:دی:دی
با پاس کاریش امسال بریم فضا علی آقا!:دی

نفهمیدم چرا اینجوری شد؟:دی
اروپا بازی احتمالا فردا میاد درسته؟:دی
یا اینجا؟ پس تاریخخِ چی؟؟:دی:دی
با پاس کاریش امسال بریم فضا علی آقا!:دی
لینک بازی که همیشه زودتر از تاریخ عرضه میشن ! لینکا اومده بود ولی حالا کامل بازی با زبان انگلیسی اومد کرک هم چند تا اومده !!!
فقط باید تو پاسکاری حواسه آدم به switch کردن بازیکنا باشه آقا سینا !!
من تو فروم خارجی هم خوندم بازی نسبت دمو یه کوچولو بهتر شده مخصوصا شوتا .

Passing In PES 2011

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1153665:
لینک بازی که همیشه زودتر از تاریخ عرضه میشن ! لینکا اومده بود ولی حالا کامل بازی با زبان انگلیسی اومد کرک هم چند تا اومده !!!
فقط باید تو پاسکاری حواسه آدم به switch کردن بازیکنا باشه آقا سینا !!
من تو فروم خارجی هم خوندم بازی نسبت دمو یه کوچولو بهتر شده مخصوصا شوتا .

Okay :دی
گرفتم:دی
کرک چرا:( (به هر حال ظاهرا میخوان کرک این بازی ها!:دی)
منظورتون درمورد Switch کردن چیه؟:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or