PES 2011 | PC

PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
این هم سه تا فیلم از pes گذاشتم تا اونایی که دمو رو تست نکردن ببینی که به جای پیشرفت شوت در بازی به جاش زیر توپ زدن رو گذاشتن پاس هم که بازیکن پاش طوری حرکت میکنه که انگار میخواد رو به جلو پاس بده ولی پاس میره یه طرف دیگه در ضمن اولویت اول من pes هست و اگه این همه اشکال رو تو چند روز رفع کنن خوشحال میشم وگرنه fifa کنسول و حتی pcخیلی از این بازی موجود بهتره ،ولی اونا این اشکالات رو نمیدیدن ؟ مطمئنن میدونستن ولی برای اینکه بگن بازی سخت شده و راحت نمیشه گل زد به جاش زیر توپ زدن رو گذاشتن و بیشتر تک به تک ها خراب میشه با اختلاف باور نکردنی
http://www.4shared.com/dir/Q9O1_omV/sharing.html

خفن تأیید !!:d:x;)

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
دوستان پچ واسه اضافه شدن تیم هایه جدید هنوز نیامده اگه امده که لطفا بزارین البت لینک مستقیم ممنون

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان پچ واسه اضافه شدن تیم هایه جدید هنوز نیامده اگه امده که لطفا بزارین البت لینک مستقیم ممنون
اومده دیگه ، من دانلود کردم اما هنوز نصب نکردم ...
برو سایت pesedit میبینی .
30تیم اضافه میکنه ، اما من دان کردم ، ولی تست نکردم .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
اقا من بازی گرفتم یکی از اساتید بیاد توضیح بده که ایا میشه تو دمو تیم اضافه کرده واستادیموم باز کرده
کسی تا حالا این کار کرده

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
آقای محترم jaycutler :
من برای بابام داشتم بالای پست شما حرف زدم .
پس من چیکار کردم .
برای استادیوم هم باید بری سایت pesedit استادیوم دانلود کنی و اضافه کنی ......
===========
دوستان راستی پچی هست که بشه باهاش time بازی رو بالا برد ، آخه رئال با بارسا نمیشه فقط 10 minutes ؟!!!!!!

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
این هم سه تا فیلم از pes گذاشتم تا اونایی که دمو رو تست نکردن ببینن که به جای پیشرفت شوت در بازی جاش زیر توپ زدن رو گذاشتن ،تو پاس هم که بازیکن پاش طوری حرکت میکنه که انگار میخواد رو به جلو پاس بده ولی پاس میره یه طرف دیگه در ضمن اولویت اول من pes هست و اگه این همه اشکال رو تو چند روز رفع کنن خوشحال میشم وگرنه fifa کنسول و حتی pcخیلی از این بازی موجود بهتره ،ولی اونا این اشکالات رو نمیدیدن ؟ مطمئنن میدونستن ولی برای اینکه بگن بازی سخت شده و راحت نمیشه گل زد جای شوت زیر توپ زدن رو گذاشتن و بیشتر تک به تک ها خراب میشه با اختلاف باور نکردنی
http://www.4shared.com/dir/Q9O1_omV/sharing.html
اي كاش تو rapidshare هم واسم بزاري.
من با 4shared يه خصومت شخصي دارم:d
اگه بزاري ممنون ميشم:-*

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
ممنون
Marksman
عزیز :
خوب این برنامه فقط برای نسخه demo این بازی هست یا برای نسخه فول در آینده هم قابل استفاده است ؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقای محترم jaycutler :
من برای بابام داشتم بالای پست شما حرف زدم .
پس من چیکار کردم .
برای استادیوم هم باید بری سایت pesedit استادیوم دانلود کنی و اضافه کنی ......
===========
دوستان راستی پچی هست که بشه باهاش time بازی رو بالا برد ، آخه رئال با بارسا نمیشه فقط 10 minutes ؟!!!!!!

آقا بالاخر تونستید مقایسه ی کاملی از این دو فوتبال داشته باشید !؟
امسال کدوم بهتره و چرا !؟
من تا حالا یه بار هم فیفا بازی نکردم و از همه ی نسخه های قبلیش بدم میومد این نسخه ی آخریش چطوره !؟
فن بازی رو بذارید کنار لطفا ً

Marksman

کاربر سایت
Jul 31, 2008
48
نام
Behzad
ممنون
Marksman
عزیز :
خوب این برنامه فقط برای نسخه demo این بازی هست یا برای نسخه فول در آینده هم قابل استفاده است ؟
خواهش میکنم
نه این فعلا فقط برای دمو ساخته شده;) فکر نمیکنم بشه برای نسخه کامل استفاده کرد. نسخه اصلی که بیاد فوری براش میسازن

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان میشه آموزش کاملا پنالتی زدن رو بگید .
پنالتی گرفتم رو بلدم .
با هزار دردسر 2010 رو یاد گرفتیم این دوباره یه تغییراتی داده .
میشه کامل بگید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر