PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

به نظر بازی سخت تر شده. با سیستم جدید ترکیب چینی هم حال کردم. گرافیک بازی یکمی بهتر شده ولی جزئیات اصلی فرقی نکرده. دریبل زدن به آسونی 2010 نیست ولی من چند باری بازی کردم با همون روش های 2010 میشه گل زد. کلا تا اصلی نیاد نمیشه نظر کامل داد ولی به نظر جذاب تر شده

من هم دمویه فیفا رو گرفتم هم دمویه ساکر هر دو تا شون رو 2روز بازی کردم و باید بگم که با اینکه فن ساکر هستم و از بچه گی با کونامی بزرگ شدم اما اصلا از ساکر راضی نیستم ولی با فیفا خیلی حال کردم فیفا تو این سالها فقط پیشرفت کرده ولی ساکر روز به روز بدتر شده دلیلم دارم
1.هوش بازیکنهایی که در خط دفاع هستن با گاو برابری میکنه توپ از کنارشون رد میشه انگار نه انگار
2.توپ بازی هم وزن بادکنک هست و بازیکنها بیشتر زیر توپ میزنن یادمه تو یک بازی 16 تا شوت زدم که 14 تاش بیرون چهار چوب بود نگین تو یاد نداری چون تویه اماری که تو انجمن ساکر 10 داشتم از تمامه رفیقام تو دقت شوت و شوت سرتر بودم
3.راه رفتن بازیکنها که مزحکه هرچی جهت میگیری یارو مثل گاو راهه خودش رو میری البته این اتفاق در بعضی مواقع میوفته
4.نه به ساکر 10 که با سرعت همه رو میشه جا گزاشت نه به این که انگار بازیکنها پره کاهن طرف از کنارش رد میشه توپ رو تقدیم به حریف میکنه بابا قدرت بدنیم خوب چیزیه
5.فکر کنم سیستم گل زدن بازی به صورت رندم باشه یک بار بره تو چارچوب 10 بار بره بیرون واقعا فکر نابی هست این طرح
6.پاس هایه تویه عمق به مدد گاو بودن بازیکنها در خط دفاع با هرکی پاس تویه عمق یا چیپ بندازی صاف جلو پاشه من با پویول مثل اینیستا پاس میدم حتی از اون بهتر
7 خیلی چیزهایه دیگه که الان حضور ذهن ندارم ولی خداییش فن بازی رو بزاین کنار میفهمین که ساکر پیشرفت کرده ولی پسرفت هایی کرده که حالت رو بهم میزنه امیدوارم تو نسخه ی اصلی درست بشه که بعید به نظر میرسه اخه من از فیفا متنفرم ولی با این وضع راهی ندارم جز فیفا
8.من که طرفداره یوونتوس هستم از الان با خودم میگم اینکه بارسایه این طور لگنه یا اینکه داوید ویاست اینطوری بازی میکنه وای به حاله ما که باید با یاکویینتا یا اماوری بسازیم الله اکبر البته همیشه یوونتوس خوب ساخته میشه بر خلاف واقعیتی که تو این سالها هست
البته ناگفته نماند که ساکر 11 پیشرفت هایی داشته که واقعا دمشون گرم از جمله
1.سیستم پاس دهی جدید که خیلی به روون بازی کردن کمک میکنه
2.داوریه بهتر و خطا هایی ظریف تر
3.دروازبان بهتر از اون قبلی البته نه اونقدر
4.به سویه افسانه شدنش که عالی کار شده البته اونطور که نشون میده از تویه رختکنه و مربی باحاش صحبت میکنه
5. مستر لیگ انلاین که یک نعمت عظیمه
6.سیستم ترکیب دریبل ها با هم که واقعا عالیه شاید به خاطر همین قابلیت نرم سمت فیفا البته باید یکم کار کنی تا دستت بیاد
در کل نتیجه گیری اینه که شاید فرجی بشه و تویه نسخه ی نهایی تغیر اساسی داده بشه خصوصا تویه شوت زدن ها اونوقت بشه بازی کرد و لذت برد

تأیید
Ghelyon.gif

ولی دوست من داوری و دروازه بان بیشترین انتقاد رو توی این چند روز داشته که شما ازش تعریف میکنی !
298.gif

به نظر من تفاوت اساسی توی هوش مصنوعی بازیه که هوش فیفا خیلی خیلی بالاتر از pes هست ..
47b20s0.gif

عرفان اگه میشه رسیدگی کن زود
من بالاخره دیشب بعد کلی مکافات و شب زنده داری دموی pes رو دان کردم ولی الان می زنم نصب شه این ارور رو میده
50378366270034939070.jpg

نمیدونم چیکار کنم ویندوزم ۷ هست

عرفان اگه میشه رسیدگی کن زود
من بالاخره دیشب بعد کلی مکافات و شب زنده داری دموی pes رو دان کردم ولی الان می زنم نصب شه این ارور رو میده
50378366270034939070.jpg

نمیدونم چیکار کنم ویندوزم ۷ هست
درایورت باید 5-6 گیگ فضای خالی داشته باشه و اگرم بخوای تو همون درایو ویندوز بازیو نصب کنی باید فضای خالیش بازم بیشتر بشه

درود
بنده هم پس از 1 سال انتظار بلا خره دموی بازی را اجرا کردم
خوب باید بگم مشکلات داوری خیلی کمتر شده نسبت به شماره قبل
در مورد حرکات بازیکن ها به نظر میرسه که طبیعی تر شده و همچنین کنترل بازی کن ها تا حدودی سخت شده باشه
در مورد گرافیک بازیکن ها به نظر زیبا تر می رسند ولی احساس من این بود که چمن بدتر شده البته ناگفته نماند که فقط چمن یک ورزشگاه را من دیدم
در کل بازی نسبت به شماره قبلی تا حدودی بهتر شده

آقای cutler گرامی این نکته رو هم در نظر داشته باشید که این فعلا نسخه demo هستش و مطمئنا در نسخه اصلی تمامی نکات منفی از قبیل بد بودن کیفیت استادیوم و چمن اصلاح خواهد شد .

کمک!!!!!

درایورت باید 5-6 گیگ فضای خالی داشته باشه و اگرم بخوای تو همون درایو ویندوز بازیو نصب کنی باید فضای خالیش بازم بیشتر بشه
ببین من الان با زور و زحمت ۵.۴۲ گیگ فضای خالی تو درایو c دارم بقیه درایوامم بیشتر از ۲۰گیگ جا دارن
لینک دانلودشم واسه خود کونامیه: http://dl.pes2011.konamionline.com/pes2011/package/PES2011_Demo.exe
کامل کاملم ۱.۳۱ گیگ دان شده نمیدونم مشکل چیه
تو همون اولش این ارورو میده
به این فیلم میخاین نگاه کنین تا مشکل برطرف شه من وقتی دموو رو اجرا می کنم اینطوریاست
دانلود از مدیافایربا حجم ۸ مگ
می بینین که اصلا نمیاره که انتخاب کنم تو کجا بریزه فایلو
به نظرتون مشکل چیه ؟؟
اگه مشکلم حل شه یه دنیا ممنونتون میشم آخه دوشب بیداری کشیدم تا با ۱۲۸ حجمی اینو دان کردم;):d

این هم سه تا فیلم از pes گذاشتم تا اونایی که دمو رو تست نکردن ببینن که به جای پیشرفت شوت در بازی جاش زیر توپ زدن رو گذاشتن ،تو پاس هم که بازیکن پاش طوری حرکت میکنه که انگار میخواد رو به جلو پاس بده ولی پاس میره یه طرف دیگه در ضمن اولویت اول من pes هست و اگه این همه اشکال رو تو چند روز رفع کنن خوشحال میشم وگرنه fifa کنسول و حتی pcخیلی از این بازی موجود بهتره ،ولی اونا این اشکالات رو نمیدیدن ؟ مطمئنن میدونستن ولی برای اینکه بگن بازی سخت شده و راحت نمیشه گل زد جای شوت زیر توپ زدن رو گذاشتن و بیشتر تک به تک ها خراب میشه با اختلاف باور نکردنی
http://www.4shared.com/dir/Q9O1_omV/sharing.html
دانلود rapidshare + 3 فیلم جدید
http://rapidshare.com/files/420325381/videos.rar
یا
http://554574.20upload.net/files/sh2/12850659011.rar

آخرین ویرایش:
بنده این فیلم ها رو دیدم .باید بگم در مورد پاس دادن حق با شماست ..
اما در کل گرافیک خوبی داره و تازه motion blur رو هم بیشتر کردن که باعث حس طبیعی تر شدن بازی شده .

من فن pes نیستم . اما فیفا یک تکه زباله در مقابل pes هست نه بیشتر.

بدنیست ی سری به تاپیک فیفا هم بزنید تا خودتون متوجه بشید .

به هر حال وقتی قبلا این بازی هم شوت خوب داشت و هم سیستم پاسکاریش خوب بود چرا باید بیان اینارو عوض کنن اگه به همون pes 2009 تکنیک های جدید رو اضافه میکردن بازی خیلی بهتر از فیفا میشد ولی فیفا حداقل پسرفت نکرده و چیز مثبتی رو از بین نبرده

ببین من الان با زور و زحمت ۵.۴۲ گیگ فضای خالی تو درایو c دارم بقیه درایوامم بیشتر از ۲۰گیگ جا دارن
لینک دانلودشم واسه خود کونامیه: http://dl.pes2011.konamionline.com/pes2011/package/PES2011_Demo.exe
کامل کاملم ۱.۳۱ گیگ دان شده نمیدونم مشکل چیه
تو همون اولش این ارورو میده
به این فیلم میخاین نگاه کنین تا مشکل برطرف شه من وقتی دموو رو اجرا می کنم اینطوریاست
دانلود از مدیافایربا حجم ۸ مگ
می بینین که اصلا نمیاره که انتخاب کنم تو کجا بریزه فایلو
به نظرتون مشکل چیه ؟؟
اگه مشکلم حل شه یه دنیا ممنونتون میشم آخه دوشب بیداری کشیدم تا با ۱۲۸ حجمی اینو دان کردم;):d
بابا یکی جواب منو بده)x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or