PES 2011 | PC

PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بازم یه سال جدید
بازم یه PES جدید
بازم یکم انیمشن جدید-هوش بهتر -مد های جدید
بازم پیشرفت کولاک از نظر سازنده ها و تغییر های جزئی از نظر ما
ولی من خودم بجز مشکل توی اینکه داورها شانسی شدن توی 2010 کلا باهش حال کردم.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ا؟
به به به به!
بالاخره فکر کنم که کونامی یه رویاهایی دیده که حتما می خواد رویا بسازه!
خودشون بالاخره اعتراف کردن که PES واقعی بعد عمری میخوا بیاد!:)
ببینم درباره ی داوریه فوق العاده و لایسنساش حرفی نشده؟:laughing:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
ا؟
به به به به!
بالاخره فکر کنم که کونامی یه رویاهایی دیده که حتما می خواد رویا بسازه!
خودشون بالاخره اعتراف کردن که PES واقعی بعد عمری میخوا بیاد!:)
ببینم درباره ی داوریه فوق العاده و لایسنساش حرفی نشده؟:laughing:

گوش نکن به حرفاش 2008 تا حالا از این قولا داده...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان چیزی که من تا حالا دستگیرم شده اینه که pes 2011 بیشترین تغییرات را در تمام سری این بازی داشته البته قبول دارم یه برجی که از پایه کجه دیگه تا اخر کج در میاد ولی حداقل میشه 2 تا طبقه صاف ساخت
امیدوارم این سری pes جز اون طبقات صاف باشه :laughing::laughing:

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
به خدا از پس 6 به اینور فقط و فقط حرف ها و وعده های سازنده ها رو شنیدیم و هیچی ندیدم هر سال بدتر از پارسال
من به اینم زیاد امید ندارم کلا توی این نسل pes از بین رفت باید دید نسل بعد چه میکنه

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
دوستان چیزی که من تا حالا دستگیرم شده اینه که pes 2011 بیشترین تغییرات را در تمام سری این بازی داشته البته قبول دارم یه برجی که از پایه کجه دیگه تا اخر کج در میاد ولی حداقل میشه 2 تا طبقه صاف ساخت

خدا کنه!!!

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!
یعنی واقعا صحت داره؟!!!:confused::eek:
اخ که اگه بشه!:biggrin1:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
هرچی میخواد باشه فقط تیماش لایسنس داشته باشه خیلی خوب میشه!
امیدواریم که این بازی هم به سرنوشت بعضی از بازی های بزرگ دچار نشه و نزنه همه چیزو از بیخ و بن نابود کنه ! خداکنه کونامی از این خواب های بد نبینه !

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل

دوست من شما از کجا تریلر In - game دیدی یا بازیرو تهیه کردی که این حرفارو میزنی ؟

در چند سال اخیر Konami از این وعده ها زیاد داده و به خیلیاشون عمل نکرده .

من که چشمم اب نمیخوره بتونن همه گفته هاشونو عملی کنن .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست من شما از کجا تریلر In - game دیدی یا بازیرو تهیه کردی که این حرفارو میزنی ؟

در چند سال اخیر Konami از این وعده ها زیاد داده و به خیلیاشون عمل نکرده .

من که چشمم اب نمیخوره بتونن همه گفته هاشونو عملی کنن .
دوست من تا اونجایی که من میدونم کنامی گفته بیشترین تغییرات موتورپایه در این سری صورت گرفته این حرف کاملا درسته نمونه بارزش تغییر انیمیشن ها بعد چندین ساله که نشون میده کنامی هم امسال کمی از وقتش را برای بهبود موتورپایه گذاشته البته این حرف دلیلی بر موفقیت این بازی نیست چون اشکلات عمده خیلی خیلی زیاده.
البته من از مقایسه تریلر pes 2011 با pes 2010 یکم پیشرفت در حرکات بازیکنان را حس میکنم.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
دوست من تا اونجایی که من میدونم کنامی گفته بیشترین تغییرات موتورپایه در این سری صورت گرفته این حرف کاملا درسته نمونه بارزش تغییر انیمیشن ها بعد چندین ساله که نشون میده کنامی هم امسال کمی از وقتش را برای بهبود موتورپایه گذاشته البته این حرف دلیلی بر موفقیت این بازی نیست چون اشکلات عمده خیلی خیلی زیاده.
البته من از مقایسه تریلر pes 2011 با pes 2010 یکم پیشرفت در حرکات بازیکنان را حس میکنم.

اخه بجز Announce Trailer که اونم از In - game بود تریلر دیگه ای از PES 2011 بیرون نیومده که داری با PES 2010 مقایسه میکنی . حرفا میزنیا .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اخه بجز Announce Trailer که اونم از In - game بود تریلر دیگه ای از PES 2011 بیرون نیومده که داری با PES 2010 مقایسه میکنی . حرفا میزنیا .
اتفاقا منظورم همین تریلره در مقایسه با اولین تریلر pes 2010 چون متاسفانه حتی تو تریلرهای pes 2010 و سری های قبلی بازی کنامی نمیتونست حرکات بازیکنان را طبیعی جلوه بده چه برسه به خود بازی ولی این سری حرکات بدن مسی تو تریلر واقعی تر شده که یکم جای امید میده.(تو تریلرهای قبلی انگار ادمک تو مزرعه داره بازی میکنه:laughing::laughing:)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
اتفاقا منظورم همین تریلره در مقایسه با اولین تریلر pes 2010 چون متاسفانه حتی تو تریلرهای pes 2010 و سری های قبلی بازی کنامی نمیتونست حرکات بازیکنان را طبیعی جلوه بده چه برسه به خود بازی ولی این سری حرکات بدن مسی تو تریلر واقعی تر شده که یکم جای امید میده.(تو تریلرهای قبلی انگار ادمک تو مزرعه داره بازی میکنه:laughing::laughing:)
تصحیح میکنم منظورم این بود که از داخل بازی نبود .

این تریلر فقط برای معرفی بازی بود و هیچ ارزش دیگه ای نداره . و نباید با چیز دیگه ای مقایسه بشه چون اصلا درست نیست .

این تریلر هیچی رو معلوم نمیکنه .

باید تا وقتی یک تریلر درست و حسابی بیاد صبر کنیم .

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان الان برای خوشحال شدن و شادی کردن باری حرفهای کونامی خیلی زوده.
هرچند از اعماق وجود میخوام این دفعه دیگه عملی بشه حرفاشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر