PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

این فیلم کاملا گیم پلی رو نشون میده
بنظرم که خیلی بهتر شده ولی یکم بعضی انیمیشن ها خیلی نرم و ملایمن مخصوصا موقع ضربه به توپ که احتمالا بخاطر عادت نداشتن به انیمیشن های جدیدش اینطور بنظر میاد
دوربین روهم بالاخره بعد 3شماره از حالت مستقیم درآوردن و مایل شده (این خیلی برام مهم بود:d)
درکل راضی کننده بود

آخرین ویرایش:
تریلر رو دیدم ، امیدوارم چیزی که فکر میکنم شده باشه و یه سال بیهوده نگذشته باشه .(فکر کنم تغییرات خاص و زیادی کرده)
دمو بازی کی میاد ؟

مشکل داوری به کنار تیم رئال هم این قدر باگ نباشه!!!!!! من موندم رونالدو چند تا بازی با سر گل زده که jump و header از ابراهیم مویچ و آنری بیشتره!!! آنری که توی pes 2010 بوقه!!! messi هم که هنوز زیرش نزدی مصدومه! من توی یک بازی 6 بار رونالدو رو زدم زیرش!!!!! 4 تا اخراجی دادم. یارو رو 6 باز بردن بیرون. تکون نخورد. باز عین ..... برگشت تو زمین.

دوستان گیم پلی جدید gamescom این بازی را دیدم که 80% درصد بازی هست خیلی خیلی ناراحت شدم.
والا این سوالی هست که برام 2 ساله پیش میاد چرا همیشه نسخه اولیه گیم پلی pes بهتره نسخه نهایی میشه!!!!!

دوستان گیم پلی جدید gamescom این بازی را دیدم که 80% درصد بازی هست خیلی خیلی ناراحت شدم.
والا این سوالی هست که برام 2 ساله پیش میاد چرا همیشه نسخه اولیه گیم پلی pes بهتره نسخه نهایی میشه!!!!!
احتمالا موج نارضایتی ها رو دیدند دستپاچه شدن چه کار کنن اینجوری میشه! مگه ندیدی همیشه وعده وعید میدن که این نسخه آخرشه، کلا فرق میکنه اما ...:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or