Persona 4 The Golden

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پرسونا که اصلا شاد نیست. بازی M ـه. بخاطر اینکه تم هاش کاملا بزرگونه هست و دقیقا روایت یه زندگی واقعی هستش. یعنی شما میتونی شاد و شنگول هم زندگی کنی ولی بازی پیش نمیره چون پرسونا کاملا تاریکه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی بسیار بسیار اعتیاد آوره!!;)
Soheill ! انقدر اتیش نسوزن ! اخر سر سکته میدی ما رو ! ... خسته شدم از بس منتظر این بازی موندم
چند ساعت بازی کردی ؟
راستی این سیستم SOS رو توی نبرد تست کردی چه تیپیه ؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
ها ها ها!! :dمن خیلی جلو خودمو میگیرم بیام اینجا پست ندم! و چیزی لو نره.. ولی بازی پر از محتواست!;) من یبار SOS استفاده کردم اتفاقی نیفتاد و کسی نیومد کمک..احتمالا از بین Friend List انتخاب میکنه و فقط من دارم بازیو..
ولی کلا بازی روی صفحه ویتا یه چی دیگست! یه بازی کاملا جدید که واقعا کسایی که سبک RPG رو دوست دارن باید بازی کنن به هر قیمتی!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ها ها ها!! :dمن خیلی جلو خودمو میگیرم بیام اینجا پست ندم! و چیزی لو نره.. ولی بازی پر از محتواست!;) من یبار SOS استفاده کردم اتفاقی نیفتاد و کسی نیومد کمک..احتمالا از بین Friend List انتخاب میکنه و فقط من دارم بازیو..
ولی کلا بازی روی صفحه ویتا یه چی دیگست! یه بازی کاملا جدید که واقعا کسایی که سبک RPG رو دوست دارن باید بازی کنن به هر قیمتی!

نسخه فیزیکیش امده؟ یا خودت دانلود کردی؟ منم می خوام بگیرم بعد از اینکه assassin امو بفروشم :d زیاد سابقه RPG ندارم اما persona تو psp بازی کرده بودم باحال بود b-)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
نه من همون روز اول دیجیتال خریدم چون همیشه میخوام داشته باشمش..این بازی فراتر از یک نقش آفرینی سادست..حتما بخر!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فعلا با Hitman و Far Cry اینا وقت میگزرونم تا این برسه دستم ...
بازی متاش زیره 90 نیومد ... به نظرم یکی از بهترین عناوین امسال هست !
واقعا ویتا خوش شانسه این بازی رو داره ....
الان که MH رو از دست دادیم ( حداقل فعلا ) اما جاش این عظمت اومده ....

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
دقیقا! خوشحالم که هیچوقت شتابزده و از روی اسم و هایپ بازی رو نخریدم..Persona هم جز همون خریدهاست..عاالییه!;)

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
SKYRIM که چه با متا چه بی متا هیولاست!! ولی P4G هم فعلا هیولای ویتاست و همه دارن تآییدش میکنن!:)
همه Persona 4 Golden قبول ندارند
يك مشت نوب ميگند Persona اشغاله
به سه دليل:
١-بازي ژاپنيه
٢-گرافيك انيميشني داره
٣-ظاهر شاد بازي
:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به سه دليل:
١-بازي ژاپنيه
٢-گرافيك انيميشني داره
٣-ظاهر شاد بازي
نوبن دیگه !
حالا ما میگیم دوتای اول OK کلا !
اما اخری دیگه لول ! بازی اگر گرافیکش واقعی گرانه بود که به شدن افسرده میشد همینطوری داستانش سیاه و دیالوگها و شخصیتها هم کم و بیش تاریخچه زیبایی ندارن ... مخصوصا وقتی LOVERS رو با Rise بالا میبری و از زندگیش تعریف میکنه ....

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
به سه دليل:
١-بازي ژاپنيه
٢-گرافيك انيميشني داره
٣-ظاهر شاد بازي
همیشه بهترین بازیها از ژاپن میاد مثل: Okami,Final fantasy,DMC,Metal Gear,Ico,Shadow Of The Colossus,Dragon Quest,Mario,Shenmue,Yakuza,Bayonetta,Resident Evil,Silent Hill ,Gran Turismo...

پس بدون طرف یه چیزی فراتر از Noob بوده!:d
ویتا واسه ترکوندن بازار فقط به چندتا از اینا نیاز داره بجای Fifa,AC,COD,Little Deviants,Modnation Racers,Reality Fighters

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر