Persona 4 The Golden

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی چه طوری هست؟
سبکش چیه؟
داستانش چیه؟
احساس میکنم یه چیری تو مایه های Harvest Moon باشه،هان؟
بازی RPG هست منتها Gameplay مثل RPG دیگه نیست یک سری سیستمهای خاص خودش هم داره !
بالا نوشتم همه رو دیگه ! لول
داستانش خیلی خوبه ! زیاد ننوشتم ... Spoil زیاد داره ...
Harvest moon ؟ نه زیاد .... تو حال و هوای خاص خودشه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه مشکلی ؟ مگه بده 8.5؟:D
همه بهش بالا 90 دادن لول !
البته بازی 20 میاد .... کلا 3 روز دیگه ... احتمالا همون روز هم REview زیاد ازش میاد ... IGN هم احتمالا روزه اول میده ... چون توی تقویم Review زده بود همون روز ...
با همه این به نظر میرسه یکی از بهترین های ویتا باشه ...
فعلا هم متا 94 شد .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
همه بهش بالا 90 دادن لول !
البته بازی 20 میاد .... کلا 3 روز دیگه ... احتمالا همون روز هم REview زیاد ازش میاد ... IGN هم احتمالا روزه اول میده ... چون توی تقویم Review زده بود همون روز ...
با همه این به نظر میرسه یکی از بهترین های ویتا باشه ...
فعلا هم متا 94 شد .
البته الان متاش شد ٩٤.٧٨
سايت RPG Fan به اين بازي ٩٦ داد
RPGFan Review - Persona 4: The Golden

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
یه چیزی رو دقت کردید؟ Metal Gear Collection و Persona 4 هردو از بهترین های ویتا هستند که برای این کنسول از نسل قبل اومدن و بالاترین امتیازها رو کسب کردند. یعنی هنوز واسه این کنسول از این نسل​, بازی نامبر وانی ساخته نشده. یادت شاد, نامت گرامی PlayStation 2!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه چیزی رو دقت کردید؟ Metal Gear Collection و Persona 4 هردو از بهترین های ویتا هستند که برای این کنسول از نسل قبل اومدن و بالاترین امتیازها رو کسب کردند. یعنی هنوز واسه این کنسول از این نسل​, بازی نامبر وانی ساخته نشده. یادت شاد, نامت گرامی PlayStation 2!!
MGS HD که متاش خیلی بالا نیست ... 81 هست - بالاترین متاها برای Zero escape - rayman - lbp بود ... البته فعلا P4 بالاترین رو داره اما باید منظر Review های بیشتر باشیم ببینیم چی میشه ...
به نظره من با ps2 خیلی فرق داره ... کلی امکاناته جدید داره ... بهترین بازی هست که میخوام برام برای ویتا ...,ویتا JRPG و RPG کم داشت که حالا یکی از بهترینا رو داره !

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
چه مشکلی ؟ مگه بده 8.5؟:D
داداش من با استاندارد های پرسونا خیییلللیییی کمه! غلت کرده!ببینم میخوان از کجای این ایراد بگیرن!
حال میکنم اگه گوتی بشه!
VIVA SHIN MEGAMI TENSEI

---------- نوشته در 01:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا مگه امتحان تو پرسونا 4 اصلی نبود؟ تو P3P که بود!
انصافا همه چیش به کنار، این سیستم زنگی مجازیش آدمو معتاد میکنه!

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
خیلی دوست دارم ببازیهای rollplaying رو بازی کنم ولی اصلا حوصله خوندن متناشو ندارم. این بازیم ازوناست دیگه نه؟؟:d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
سايت RPGfan نمرش رو تغيير داد.قبلا ٩٦ داد حالا ٩٨
سايت RPGamer به اين بازي نمره ي ٥ از ٥ داد
فعلا متاش شد ٩٥.٤٥ شد
خیلی دوست دارم ببازیهای rollplaying رو بازی کنم ولی اصلا حوصله خوندن متناشو ندارم. این بازیم ازوناست دیگه نه؟؟:d
صد رحمت به أون بازيهاست:d
حدود ٣٠ دقيقه طول ميكشه تا حرفاشون تموم بشه:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

---------- نوشته در 01:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا مگه امتحان تو پرسونا 4 اصلی نبود؟ تو P3P که بود!
انصافا همه چیش به کنار، این سیستم زنگی مجازیش آدمو معتاد میکنه!
توی Persona 4 نسخه PS2 فکر کنم نبود ... البته من یاد ندارم خیلی از مینی گیم هایی که داشت اما بازی P3P خودش نسبت به نسخه ps2 ش امکاناته بیشتری داشت اما محدودیتهای خاصی هم به خاطر سخت افزار psp داشت اما این خوشبختانه این چیزا دیگه برای ویتا معنی نداره ! الان این از نسخه ps2 خیلی بهتره !
بدجورم از اوناست ! لول ... یه وضی اصلا ... خیلی طول داره anime ها و دیالوگاش ! کلا یه بخش اعظم از زیبایی داستان و خوده social link های ارتباطات و دیالوگهای بازی هست
سايت RPGfan نمرش رو تغيير داد.قبلا ٩٦ داد حالا ٩٨
سايت RPGamer به اين بازي نمره ي ٥ از ٥ داد
فعلا متاش شد ٩٥.٤٥ شد

صد رحمت به أون بازيهاست:d
حدود ٣٠ دقيقه طول ميكشه تا حرفاشون تموم بشه:d
فکر کنم بالاترین متای ویتا رو امسال بگیره ... بدمونم نمیاد که GOTY بشه ... البته LBP هم هست دیگه ...
من خودم عاشق دیالوگاشم فقط .... !
--------------------------------------
---------------------------------------
بازی من که هنوز Ship نشده :((حالا تا برسه دستم میمیرم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر