PDM ###"پروژه دسکتاپ من"####

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
خوب ما هم رفتیم پرشین گیگ براتون آپ کردیم از این به بعد هم همون جا آپ می کنم براتون .
این طرح هم برای پی سی باز ها زدم که منتظر Assassin's Creed 2 هستن :biggrin1:

Assassin's Creed 2
AC2-3.png

aminatm

کاربر سایت
Oct 31, 2007
119
نام
امین
سلام خدمت دوستان عزيز به خصوص حميد جان كه تاپيكش رو تا اينجا (صفحه 33) اورده:
نمي گم ايده تاپيك از كجا اومده ولي براي حميد جان (و همه ي دوستان) آرزوي موفقيت مي كنم.
اينم يه كار نسبتا قديمي از بنده حقير كه به غير از عكس روي جلد كتاب و اين آقا غوله بقيه كاراش (از قبيل كتاب 3D ، ساخت كتاب و استفاده از وكتور ها و...) از خودم هست.
خدمت شما:

آخرین ویرایش:

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
سلام خدمت دوستان عزيز به خصوص حميد جان كه تاپيكش رو تا اينجا (صفحه 33) اورده:
نمي گم ايده تاپيك از كجا اومده ولي براي حميد جان (و همه ي دوستان) آرزوي موفقيت مي كنم.
اينم يه كار نسبتا قديمي از بنده حقير كه به غير از عكس روي جلد كتاب و اين آقا غوله بقيه كاراش (از قبيل كتاب 3D ، ساخت كتاب و استفاده از وكتور ها و...) از خودم هست.

سلام و خوش آمد امیدوارم صفحه اول رو خونده باشید
و اما برسیم به بخش قوانین تاپیک!!
قوانین مهم:(از قوانین ناراحت نشوید , به خدا اینها فقط برای ایجاد نظم در اپیک است)

*کاربرها نمیتوانند عکس یا طرحی قرار دهند!فقط با مشورت و تایید صلاحیت من و همکارانم امکانپذیر خواهد بود.در صورتی که بدون مشورت این کار را انجام دهید پست شما پاک خواهد شد و در صورت تکرار با قرد خاطی برخورد خواهد شد.
.
.

base بیشتر کارها بر پایه مانیتورهای واید (wide) با رزولوشن 1650x1050 و مانیتورهای مربعی با رزولوشن 1280x1024 است.

انشالله با حمید هماهنگ کردید. بعد لطفا کار میزارید لینک هاش رو هم با رزولوشن های واید و Square برای دانلود بزارید ممنون :biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
محمد جان مشکلی نیست!!;)
با من هماهنگ نشد ولی داش امین(aminatm) استاد من هستن!!!!:love::confused:
من چاکرش هم هستم....
از امین هم ممنونم که طرحش رو اینجا واسه ما هم گذاشت!!!
راستی داش امین همون طور که محمد گفت این دو قاونو رو رعیات نکردی که اولی رفع شد ولی دومی رو میبایست رعایت کنی!!!
ممنون...

----------------------------------------------------------------
از محمد هم بابت والپیپر جدیدش با موضوع assassin's creed2 نسخه پی سی که شده معزلی واسه تمام pcgamers.... نهایت تشکر رو دارم:love:

aminatm

کاربر سایت
Oct 31, 2007
119
نام
امین
محمد جان مشکلی نیست!!;)
با من هماهنگ نشد ولی داش امین(aminatm) استاد من هستن!!!!:love::confused:
من چاکرش هم هستم....
از امین هم ممنونم که طرحش رو اینجا واسه ما هم گذاشت!!!
راستی داش امین همون طور که محمد گفت این دو قاونو رو رعیات نکردی که اولی رفع شد ولی دومی رو میبایست رعایت کنی!!!
ممنون...
حميد جان لطف دارن خدمت ما...
ببخشيد بابت اجازه (خب قانون تاپيك رو هر كي اجرا نكنه ، اعدام بايد گردد!:cheesygri)
يه توضيح بابت قانون دوم بدم( اينجوري متوجه شدم كه قانون دوم مربوط به سايز عكس ها هست)
دو سايزي كه من گذاشتم 1600x1200 هست كه مربوط به مانيتور هاي معمولي (به قول دوستان مربعي) ميشه و 1920x1200 كه مربوط به مانيتور هاي عريض (وايد) هست. كه اين دو سايز يه درجه از سايز عكس هاي تاپيك بزرگتره و مشكلي از لحاظ فيت شدن رو مانيتور ها ندارن...
موفق باشيد

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
حميد جان لطف دارن خدمت ما...
ببخشيد بابت اجازه (خب قانون تاپيك رو هر كي اجرا نكنه ، اعدام بايد گردد!:cheesygri)
يه توضيح بابت قانون دوم بدم( اينجوري متوجه شدم كه قانون دوم مربوط به سايز عكس ها هست)
دو سايزي كه من گذاشتم 1600x1200 هست كه مربوط به مانيتور هاي معمولي (به قول دوستان مربعي) ميشه و 1920x1200 كه مربوط به مانيتور هاي عريض (وايد) هست. كه اين دو سايز يه درجه از سايز عكس هاي تاپيك بزرگتره و مشكلي از لحاظ فيت شدن رو مانيتور ها ندارن...
موفق باشيد

ممنون از رعایت کردن قوانین من اون رو گفتم چون می خواستم این والپیپر قشنگ رو دانلود کنم بعد دیدم لینک نداره :biggrin1: در ضمن کارت خیلی خوبه
از محمد هم بابت والپیپر جدیدش با موضوع assassin's creed2 نسخه پی سی که شده معزلی واسه تمام pcgamers.... نهایت تشکر رو دارم:love:
قابلی نداشت :-"

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
خوب این بازی هم یکی از بازی های مورد علاقه ی منه با این که نمی تونم بازیش کنم ولی همون که اسم Final Fantasy روشه معلومه چه بازی زیبایی هست. امیدوارم برای PC هم منتشر بشه :eek:.

Final Fantasy XIII

FF13-2.png

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
میدونم شاید به اینجا ربطی نداشته باشه
کسی یه wall قشنگ از eminem داره؟؟

اگه از Sam Fisher و Alan Wake هم اگه بزارید ممنون میشم!!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلامی گرم به تمام دوستان بازی سنتری...
بعد از یه وقفه بسیار طولانی دوباره خدا کمک کرد و دوباره باز گشتیم...
امیدوارم تو سال جدید کارهای راضی کننده ای رو شاهد باشید...

11113333-_500x313.jpg

متاسفانه این یکی فقط تو سایز 1680 هست چون فرق زیادی با طرحی قبلی نمیکنه!!!

131313131331-_500x313.jpg

پیشنهاد میکنم حتما این طرح ها رو بگیرید!!!
در سایز بزرگ بسیار زیبا هستند!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر