PDM ###"پروژه دسکتاپ من"####

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
###"پروژه دسکتاپ من"####

Untitled-1_38.png

PDM.gif

سلام به تمام دوستان بازی سنتری.

این یه تاپیکی بود که به نظرم جاش تو بازی سنتر واقعا خالی بود و کسانی هم هستند که طراحی های زیبایی دارن , پس برای از هدر نرفتن و از بین نرفتن این توانایی ها و استفاده دوستان طرح ها تویه این تاپیک قرار میگیرد.هر کسی بخواد میتونه طرح بذاره ولی شرایطی دارد که خواهید دید.
.
.
.
ما تو این تاپیک نمیخواهیم عکسی رو از اینترنت بگیریم و تو این تاپیک قرار بدیم , بلکه میخواهیم با استفاده از توانایی های خودمون تو عکسهایی که انتشار پیدا میکنن تغییرات زیبا انجام دهیم و به زیباتر شدن دسکتاپ کامپیوتر یا هر دستگاه نمایشی دیگری کمک کنیم.
.
.
.
فعلا تیم ما شامل دو نفر هست (خودم و دوسته عزیزم امین (pandora tomorrow ) به عنوان ناظر) , پس از همین الان از تمامی شما دوستان دعوت به همکاری میکنم.
.
.
فرقی که این تاپیک با تاپیکهای دیگه داره اینه که هر کسی نمیتونه طرحشو هر طور که دوست داره بذاره!هر کس احساس کرد طرح قشنگی زده, میتونه برای من pm کنه تا من بررسی کنم در صورت صلاحیت , خودشون میتونن طرحشون رو بگذارن.
.
این کار فقط و فقط برای ایجاد نظم تو تاپیک هست.عکسها باید در جایی اپلود بشن که سریع از رو سرورشون برداشته نشه.
مثلا تو تاپیک "game wallpapers " تو صفحات اول دیگه نمیشه از عکسها استفاده کرد چون از رو سرور اصلی برداشته شده اند.
.
.
.
کارها شاید مشکلاتی داشته باشه و این برای اول کار هست و در ادامه بهتر خواهد شد.
من مطمئن هستم در بین شما بازی سنتری ها طراح هایی هستند که خیلی حرفه ای تر از من و خوش سلیقه تر و قوی تر از من هستن ولی من در حد توانم طرح میسازم.هر کی فکر میکنه طرحهای زیبایی میزنه و طرح هاش بسیار قشنگه از همین الان دست به کار بشه , ما ازش استقبال میکنیم.
.
.
کار سفرشی هم قبول میکنیم.(ولی فعلا به دلیل ناقص بودن گروه از این کار معذوریم .تیم که کامل شد در خدمتیم.)
.
.
منتظر پستهای بعدی باشید.

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
و اما برسیم به بخش قوانین تاپیک!!
قوانین مهم:(از قوانین ناراحت نشوید , به خدا اینها فقط برای ایجاد نظم در اپیک است)

*کاربرها نمیتوانند عکس یا طرحی قرار دهند!فقط با مشورت و تایید صلاحیت من و همکارانم امکانپذیر خواهد بود.در صورتی که بدون مشورت این کار را انجام دهید پست شما پاک خواهد شد و در صورت تکرار با قرد خاطی برخورد خواهد شد.
.
.

base بیشتر کارها بر پایه مانیتورهای واید (wide) با رزولوشن 1650x1050 و مانیتورهای مربعی با رزولوشن 1280x1024 است.
.
.
.
در هر صورت هر کسی طرحی یا پیشنهادی یا انتقادی داشت میتونه یا پیام خصوصی با ما در میان بذاره.
.
.
.
فعلا گروه ما خالی است .از همین جا , از هر کسی که احساس میکنه طرحهای خوبی داره دعوت به همکاری میکنم.

بعضی از دوستان با لود عکسها مشکل داشتن! برای رفع این مشکل میتونید یه برنامه "دانلود منیجر" نصب کنید و بعد رو هر عکسی که خواستید کلیک راست کنید و گزیته download with .... رو بزنید تا شروع به دانلود عکس با سایز اصلی بکنه.
این روش هم سریعتره و هم بهتر.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
خوب حالا دیگه طرحهای بازیها رو شروع میکنیم.سه تا طرح خفن واستون گذاشتم برید حالشو ببرید.

این طرحه devil jin به نظر خودم جالب شده.

به به این کولاکه!این رو دسکتاپ خودم هست.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
برنامه جالبی
موفق باشی
حیف که دیگه نه سیستمم فتو شاپ ذو میکشه و نه حوصله و وقتش رو دارم,وگرنه چند تا طرح میفرستادم.....
ببینم هر عکسی میتونیم واست بفرستیم؟{مثلا من یه عکس از یه قو دارم و یه نمه ویرایشش میکنم,این قبوله یا عکس باید از پایه ابتکار خودمون باشه....؟}

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
برنامه جالبی
موفق باشی
حیف که دیگه نه سیستمم فتو شاپ ذو میکشه و نه حوصله و وقتش رو دارم,وگرنه چند تا طرح میفرستادم.....
ببینم هر عکسی میتونیم واست بفرستیم؟{مثلا من یه عکس از یه قو دارم و یه نمه ویرایشش میکنم,این قبوله یا عکس باید از پایه ابتکار خودمون باشه....؟}
محمد جان هر عکسی که نه!
باید راجع به بازی باشه و کاره دسته خودت باشه.توضیح دادم در بالا که عکسهای معمولی که از بازیها انتشار پیدا میکنه میتونید تغییراتی درش ایجاد کنید و واسه من بفرستید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر