Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
دوستان می خواستم بدونم الان حجم مورد نظر برای دانلود رو زده 4.16 GB بعد از این مقدار دانلود به پایان می رسه و وارد بازی می شه یا اینکه همچنان پچ هایی رو جدا گانه باید دانلود کنه؟
و اینکه اگه وسط دانلود قطع بشه قابلیت Resume داره؟!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان می خواستم بدونم الان حجم مورد نظر برای دانلود رو زده 4.16 GB بعد از این مقدار دانلود به پایان می رسه و وارد بازی می شه یا اینکه همچنان پچ هایی رو جدا گانه باید دانلود کنه؟
و اینکه اگه وسط دانلود قطع بشه قابلیت Resume داره؟!
یه دو گیگ میگیره با یه 200 مگ
قابلیت ریزیوم داره.
و البته این مقادیر بالارو اپدیت میکنه، نه که به حجم بازی اضافه بشه

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
با اینکه نقش آفرینی باز نیستم ولی این بازی فوق العاده بهم میچسبه، کلا تو عمرم Skyrim ، Titan Quest ، Diablo 2 و Fallout 3 رو از این سبک بازی کردمه و مدتها بود که دور هیچ بازی نقش آفرینی نرفته بودم تا همین دیشب که این شاهکارو نصب کردم :bighug: همچین معتادکنندس که وقتی میشینم پاش دیگه نمیتونم پاشم :d بهترین سال بشه حقشه :x

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
با اینکه نقش آفرینی باز نیستم ولی این بازی فوق العاده بهم میچسبه، کلا تو عمرم Skyrim ، Titan Quest ، Diablo 2 و Fallout 3 رو از این سبک بازی کردمه و مدتها بود که دور هیچ بازی نقش آفرینی نرفته بودم تا همین دیشب که این شاهکارو نصب کردم :bighug: همچین معتادکنندس که وقتی میشینم پاش دیگه نمیتونم پاشم :d بهترین سال بشه حقشه :x
:((((((((((( داداش از استیم گرفتی بازی رو ؟:(((( میتونی واسه منم بفرستی منم به این نعمتی که چند وقته ازش جدا شدم برسم ؟ :(

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اقا منم گرفتم بازی رو...واسه منی که تو عمرم بالای 20 ساعت دیابلو و تورچلایت بازی نکردم خیلی خوب بود, شدید اعتیاد آور و بالانسِ...
حال میده کلا....اگه هستیدیوزراتون رو بدید پارتی میزنیم :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
GarshaspII

منم Marauder دارم لول 7

کوروش Witch چجوریاس؟ مسیرای لول آپ شدنش چجورین؟
ویچ زیاد نمیشه روی قابلیت های فیزیکی و stamina مانُور داد (نباید بدی ینی)
مهمترین قابلیت ویچ مبارزه از راه دوره که اگه بتونی کیت های مناسبی واسه اسلحه هات انتخاب کنی و درست ترکیبشون کنی بینظیره
ینی در نبرد روبرو یه ویچ لول 40 میتونه قبل از اینکه یه مارودر لول 50 بهش برسه که ضربه بزنه نابودش کنه !
بهترین روش لول آپ کاراکترت (هر گروهی) اینه که بری برسی یه رزیستنس های بالا در کنار قابلت منحصر به فرد کاراکترت (اینتلیجنس و دکستریتی رو میتونی با استفاده از انگشتر و ارمور و کلاه و کیت های متصصل شده بهشون بالا ببری)
چون درجات سختی بالاتر از همه گروه ها همزمان میریزن سرت و یه انگشتر ضد اتش تنها به دردت نمیخوره، توی همه مقاومت ها باید بالا باشی
چارت لول آپ بی نهایت وسیع و متنوع هست (همونه برا همه کلاس ها ولی هر کدوم از یه جای چارت شروع میشه)
باید ببینی کدوم لول آپ برات مهمتره به نسبت نوع بازی کردنت و کوتاه ترین مسیرو برا رسیدن بهش انتخاب کنی، همینطوری بخوای بیای جلو توی لول آپ اخر سر به مشکل میخوری

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
ویچ زیاد نمیشه روی قابلیت های فیزیکی و stamina مانُور داد (نباید بدی ینی)
مهمترین قابلیت ویچ مبارزه از راه دوره که اگه بتونی کیت های مناسبی واسه اسلحه هات انتخاب کنی و درست ترکیبشون کنی بینظیره
ینی در نبرد روبرو یه ویچ لول 40 میتونه قبل از اینکه یه مارودر لول 50 بهش برسه که ضربه بزنه نابودش کنه !
بهترین روش لول آپ کاراکترت (هر گروهی) اینه که بری برسی یه رزیستنس های بالا در کنار قابلت منحصر به فرد کاراکترت (اینتلیجنس و دکستریتی رو میتونی با استفاده از انگشتر و ارمور و کلاه و کیت های متصصل شده بهشون بالا ببری)
چون درجات سختی بالاتر از همه گروه ها همزمان میریزن سرت و یه انگشتر ضد اتش تنها به دردت نمیخوره، توی همه مقاومت ها باید بالا باشی
چارت لول آپ بی نهایت وسیع و متنوع هست (همونه برا همه کلاس ها ولی هر کدوم از یه جای چارت شروع میشه)
باید ببینی کدوم لول آپ برات مهمتره به نسبت نوع بازی کردنت و کوتاه ترین مسیرو برا رسیدن بهش انتخاب کنی، همینطوری بخوای بیای جلو توی لول آپ اخر سر به مشکل میخوری
گرفتم :d
ولی میدونی چیه، چون دوربین بازی ایزومتریکه بیشتر اوقات مبارزات از فاصله نزدیکه و همیشه هی یه لشکر جک و جونور دور و ورم محاصرم میکنن
پس ویچ بدردم نمیخوره
کلا خودمم بیشتر تمایل دارم حریفو از نزدیک بکوبم
پس همین غوله رو ور میدارم :d
فقط تو کف Templarم، نمیدونم چجوریاس، اگه این کلاسو یکی توضیح بده عالی میشه....

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرفتم :d
ولی میدونی چیه، چون دوربین بازی ایزومتریکه بیشتر اوقات مبارزات از فاصله نزدیکه و همیشه هی یه لشکر جک و جونور دور و ورم محاصرم میکنن
پس ویچ بدردم نمیخوره
بلد باشی از توانایی هاش استفاده کنی دشمن وقت نمیکنه بهت برسه :d
دیدم که میگما
توی party ها بگرد ببین گدوم گروه ویچ لول بالا داره، join شو فقط ببین چطور مبارزه میکنن !!!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بچه ها ایتمایی که واسه شماها ام دراپ میکنه اینقد دری وریه؟! :))
چرا ایتم خاص یا ریر نداره اصن!؟ من که اگه نمیخواستم بفروشمشون باهاشون ارب و از این چیزا بخرم اصن لوت نمیکردم

Gol MoRaD

کاربر سایت
Nov 23, 2013
41
چرا ایتم خاص یا ریر نداره اصن!؟ من که اگه نمیخواستم بفروشمشون باهاشون ارب و از این چیزا بخرم اصن لوت نمیکردم
خیلی سخت ایتم خوب می ده باید صبور باشی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گردنبندشو بنداز ایتمای بهتری میوفته !
ایتم ریر و خاص هم بساز خودت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر