Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان به نظرتون بهتر نیست این تاپیک تو بخش بازی های تحت شبکه باشه ؟
اینجا بیشتر بازی های آفلاین رو میزارن...
Diablo 3 هست ولی مثل اینکه این جور بازی ها جاشون تو همین بخش هست .

دوستان من یه Scion 53 و Marauder 59 دارم - Marauder من تانک خیلی قوی هست Merciless هم اکت 2 هستم کسی کمکی خواست در خدمتم .

البته یه سوال : Chest Armor 5 لینک سوکت یا 6 لینکی کسی نداره ؟

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
اقا سلام
این بازی رو چرا من هر چی توی نت میگردم نمی تونم تهیه کنم؟ برای فروش نیست ؟
کسی لینک مستقیم برای دانلود و داره من دانلود کنم... (تازه ADSl گرفتم دانلود با حجم بالا نداشتم تا الان، خوب بلد نیستم یعنی!)

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
اقا سلام
این بازی رو چرا من هر چی توی نت میگردم نمی تونم تهیه کنم؟ برای فروش نیست ؟
کسی لینک مستقیم برای دانلود و داره من دانلود کنم... (تازه ADSl گرفتم دانلود با حجم بالا نداشتم تا الان، خوب بلد نیستم یعنی!)

شما باید یه اکانت استیم بسازی و نرم افزار استیم رو هم دانلود کنی. بعدش میتونی بازی رو از اینجا و به وسیله ی استیم دانلود کنی.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آقا این لودینگ اول بازی دقیقا 1 دقیقه طول میکشه! چرا اینقدر زیاد؟؟؟ اعصاب آدم خورد میشه! واسه شما هم اینجوریه؟؟؟
مشکل دیگه اینکه بعضی از آیتم ها رو نمیتونم از رو زمینم بردارم. باگه؟ هر چی روشون کلیک می کنم هیچی نمیشه! INVENTORY هم خالیه!

آخرین ویرایش:

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
آقا سلام
آقا من اینو با لانچر خودش میخواستم بگیرم هر کار میکردم نمیتونستم چیز پی ان ام نمیتونم بگیرم راهی نیست که بتونم دانلود کنم؟از استیم هم همینجوریه؟

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
آقا سلام
آقا من اینو با لانچر خودش میخواستم بگیرم هر کار میکردم نمیتونستم چیز پی ان ام نمیتونم بگیرم راهی نیست که بتونم دانلود کنم؟از استیم هم همینجوریه؟

منم یادمه با لانچرش مشکل داشتم...ولی از استیم بدون هیچ دردسری دانلود و اجراش کردم .

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
اوکی پس از استیم میگیرم دمت گرم
حالا ارزش دانلود داره؟پینگ بد نیست؟

والا زیاد بازی نکردم...ولی با توجه به صحبت دوستان بازی خیلی خوبی هست مثل اینکه...پینگ هم بدک نیست...من بعضی وقتا نیم تا 1 ثانیه دیلی داشتم .

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
546
نام
MaMaD
حیف بازی به این عالی نیست همچین Netocode و سرورهای بدی داشته باشه:(
از هر 10 اتک من 4 تاش فقط miss میشه کلا برای بدون مشکل بازی کردن نت فضایی میخواد بازیش، حتی بعضی از خارجی ها هم دیدم مینالن:|
کلا بخاطر همین بازی رو بعد از 60 ساعت کنار گذاشتم الان بعد از 6 ماه رفتم دوباره بازی کنم همون مشکلات قدیمی :((

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,104
نام
Mohsen
سلام ، تعریف کردین . رفتم بازی رو نصب کردم ، باهاش حال نمیکنم .

گیم پلی خشکی داره . تیرکمونی رو ورداشتم ولی جالب نیست . همچین خشک هست ، باهاش حال نمیکنم .

این زامبی هاشم دهنمو ... . یه دفعه ای 50 تا ریختن سرم ، به زور زدمشون .

جدا اصلا حال نمیکنم ، حالا اومدم اینجا ببینم دوستان نظرشون چیه ؟ اولش اینطوری هست ؟ ( در ضمن هم Torchlight 2 هم Diablo 3 رو بازی کردم . اینو گفتم که نگید با این سبک و این اشنا نیستم . )

+

2-3 بار نزدیک بود به خاطر لگ بمیرم . اینترنتم خوبه ولی سرورا داغونن

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
سلام ، تعریف کردین . رفتم بازی رو نصب کردم ، باهاش حال نمیکنم .

گیم پلی خشکی داره . تیرکمونی رو ورداشتم ولی جالب نیست . همچین خشک هست ، باهاش حال نمیکنم .

این زامبی هاشم دهنمو ... . یه دفعه ای 50 تا ریختن سرم ، به زور زدمشون .

جدا اصلا حال نمیکنم ، حالا اومدم اینجا ببینم دوستان نظرشون چیه ؟ اولش اینطوری هست ؟ ( در ضمن هم Torchlight 2 هم Diablo 3 رو بازی کردم . اینو گفتم که نگید با این سبک و این اشنا نیستم . )
در کل که اول نمیتونید با تمام امکانات بازی آشنا بشید ولی رفته رفته خیلی بازی خوب میشه جوری که جدایی ازش واقعا سخته.quest های بازی هم از آخر های act1 قشنگ میشه.سبک بازی هم خیلی تکنیکی و ریشه ای هست.شاید act 1 و 2 آسون باشه ولی از وسط های act 3 کلی باید lvlup و farm کنید.drop rate آیتم ها واقعا پایین هست.حتی ممکنه 2 روز farm کنید تا حتی یه آیتم معمولیه بدرد بخور drop بشه.همین سختیش و drop rate پایین و اسکیل و.... خیلی بازی رو لذت بخش کرده.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
حیف بازی به این عالی نیست همچین Netocode و سرورهای بدی داشته باشه:(
از هر 10 اتک من 4 تاش فقط miss میشه کلا برای بدون مشکل بازی کردن نت فضایی میخواد بازیش، حتی بعضی از خارجی ها هم دیدم مینالن:|
کلا بخاطر همین بازی رو بعد از 60 ساعت کنار گذاشتم الان بعد از 6 ماه رفتم دوباره بازی کنم همون مشکلات قدیمی :((
من که به شدت از بازی خوشم اومده بود(بخاطر D2 نازنین!) بعد از Act 3 دیگه نشد بازی کنم دقیقا جایی که بازی داشت جذاب تر میشد و دشمنای بیشتری هم پیدا میکرد اینقدر لگ داشت که نمیشد اتک معمولی بدی! حیف بود واقعا!کاش حداقل افلاین کرده بودن بازیو خو!

Gol MoRaD

کاربر سایت
Nov 23, 2013
41
بازی خیلی خوبیه طراحی محیطهاش هم تو همون اوایل بازی دیدم جو تاریکی داره مثله دیابلو 2 اما با این وضعیت لگ اصلا نمی شه امکان داره افلاین اضافه شه؟یا حداقل سرورها بهتر شه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام میگم بازی رو با لانچر آپدیت کنم بهتره یا با استیم ؟ یه فایل 6.5 گیگ content.ggpk از تورنت آوردم با فایل content لانچر جایگزینش کردم الان 1.5 گیگ می خواد آپدیت کنه بنظرتون چیکارش کنم ؟
ممنون

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,244
سلام بچه ها
منم بازیش رو دیشب دانلود کردم ... اینم اکانت استیمم : triforce162
یک توضیح مختصر در مورد اون گروه های اول بازی میدین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر