PATAPON 2 - DON CHAKA

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام به همگی این بازیه پر طرفدار رو اینجا قرار میدم برای دانلود البته فعلا زبان ژاپنیش اومده، من خودم دانلود کردم و اجراش کردم و مرحله ی اولش اومد ولی چون دستگام تا 3.80 آپدیت شده برای همین تو لودینگش گیر میکنه:( بقیه ی دوستان هم همین مشکلو دارن؟ چون یکشم هنگام لودینگ گیر میکرد و روی هر دستگاهی نمی یومد.

UMD ISO MODE رو بذار روی SONY NP 9660
دیگه تو لودینگ گیر نمی کنه .

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام به همگی
دوستان منم تو اون مرحله که قل چماقه و یه ستاره میاد موندم راهنمایی کنید ممنون میشم!!!

باید تو اون مرحله دووم بیاری تا ستاره ه بره بعد میتونی بکشیش. پهلوانتو پیاده نظام وردار که وقتی به فور رسیدی قدرت دفاعش زیاد میشه بعد افرادتم اسب سوار و قلچماق و نیزه دار یا روبات وردار. مرحله قبلی ها رو چند بار برو که وسایل و تجهیزات جمع کنی بعد برو دخلشو بیار.:biggrin1:

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
بچه ها یه جا رسیدم یه دونه از این کلاه قرمزا میاد تو صفحه سربازای من نیستن بعدشم مینیویسه شما مرحله رو باختید

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بچه ها یه جا رسیدم یه دونه از این کلاه قرمزا میاد تو صفحه سربازای من نیستن بعدشم مینیویسه شما مرحله رو باختید
منم همون جا گير كرده بودم برو تو شكارگاه قبليش يكم جلو مي ري مي بيني يه تابلو هست كه روش 4 تا شكل كشيده.
فكر كنم مربع مربع مثلث دايره بود فكر كنما.
هي بزن پاتا پاتا چكا پون يه چند بار بزني تابلو مي ياد بالا و يه چيزي بهت مي ده كه باهاش مي توني مرحله رو رد كني.
من يه جا گير كردم اخراشه مي رم جلو مي رسم به يه ساختموني كه رئيس بومي ها روشه اون ساختمونرو نابود مي كني بعد شروع مي كنه باهات مي جنگه يكم كه بري جاو هي تو رو بر مي گردونه عقب و يه عالمه سرباز مي رسزن سرت بايد چي كار كنم؟

آخرین ویرایش:

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
منم همون جا گیر کردم. شما دیعای زلزله رو گیر نیاوردین؟ بقیه ی دعاها به چه دردی میخورن؟ بغیر از بارون.برف . مه . باد

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
راه حلش رو فهميدم ديديد مرحله رو شروع مي كنيد چند تا علف اولاش هست كه شما از پشتشون ديده نمي شيد مسئله اينه بايد اروم اروم بريد جلو يعني چي.يعني شما نبايد به فور برسيد اول يه پاتا پاتا پاتا پون مي زنيد برا بار دوم مي زنيد ولي برا بار سوم چون ممكنه به فور برسيد نمي زنيد مكس مي كنيد مي ريد پشت ساختمونه بعد تصوير مي ره جلو اون سه تا ناميرا هستند مي يان با رئيسشون اون يارو كه بالا ساختمونه صحبت مي كنن بعد مي رن پي كارشون(يكي يكي ميرن)بعد شما با بقيه ي اون لشكره وارد جنگ مي شيد تا اخر مي ريد مرحله تمومه .من بازي رو تموم كردم.هر كي سوالي داشت بپرسه

freeones

کاربر سایت
Mar 29, 2008
21
با تشکر از شما.
یه سوال درباره مرحله دوم : سه تا پایه سنگی هست که بالاش سه تا توپه
این مرحله رو چطوری تمام کنم چون هر چی بهشون حمله میکنم هیچیشون نمیشه!!!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
توی یکی از اون مرحله های شکار یه کوسه هست که در عرض 1 دقیقه همه ی افرادمو میخوره کسی میدونه باید چه کار کرد:confused:
ممنون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر