PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سری بازی های سایلنت هیل همیشه در مورد عذابی هست که شخص اصلی گناهکار میکشه.حالا چرا منه گیمر باید اون عذاب و استرس رو تحمل کنم؟
چون بازیهای ترسناک برا پایه همین فلسفه طراحی شدن ... مگرنه Horror چه درد میخوره D:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی رو تموم کردم . سوالم اینه
اخرش هیچ دمویی نداشت فقط نوشته نشون داد و قطع شد بازی ونوشت 7780 .پس دمو سایلنت هیلش کجا بود؟!!!!!!!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی رو تموم کردم . سوالم اینه
اخرش هیچ دمویی نداشت فقط نوشته نشون داد و قطع شد بازی ونوشت 7780 .پس دمو سایلنت هیلش کجا بود؟!!!!!!!!!
اون پایانی که که اسمه sh و شخصیت اصلی رو نشون میده طریقه رفتنش فرق داری با اینی که شما گرفتی
باید صدای خنده بیاد و تلفن زنگ بزنه بگه ...یه همچین چیزهای ! اصلا یادم نیست D:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
فکر کنم اخرین نفر من باشم که تازه دمو رو دانلود کردم ! جو بازی واقعا یونیک و خاصه و حتی تصور نسخه نهایی هم وحشتناکه . فقط من وسطای بازی گیر کردم ! الان یه قسمتی هستم راهرو قرمز شده و یه یخچال وسط راهرو اویزونه و ازش خون می ریزه و تاب می خوره ! چیکار باید بکنم ؟ البته مثل اینکه واسه هر کسی یه اتفاقاتی می افته و بازی به صورت رندوم پیش می ره ولی اگه کسی از دوستان این اتفاق براش افتاده راهنمایی کنه .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
فکر کنم اخرین نفر من باشم که تازه دمو رو دانلود کردم ! جو بازی واقعا یونیک و خاصه و حتی تصور نسخه نهایی هم وحشتناکه . فقط من وسطای بازی گیر کردم ! الان یه قسمتی هستم راهرو قرمز شده و یه یخچال وسط راهرو اویزونه و ازش خون می ریزه و تاب می خوره ! چیکار باید بکنم ؟ البته مثل اینکه واسه هر کسی یه اتفاقاتی می افته و بازی به صورت رندوم پیش می ره ولی اگه کسی از دوستان این اتفاق براش افتاده راهنمایی کنه .
کنار تلفن روی دیوار ببین نوشته hello ؟اگه نوشته به نوشته نگاه کن و 4 دور بچرخ(یا سرت رو برگردون) هر بار یک خرف از hello هم میشه.بعد برو زیر یخچال و روی دیوار یه جمله نوشته شده و اخرش hell کامل شده.رو اون زوم کن و تمام

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
کنار تلفن روی دیوار ببین نوشته hello ؟اگه نوشته به نوشته نگاه کن و 4 دور بچرخ(یا سرت رو برگردون) هر بار یک خرف از hello هم میشه.بعد برو زیر یخچال و روی دیوار یه جمله نوشته شده و اخرش hell کامل شده.رو اون زوم کن و تمام
بعد از اونجا که هی تند راه میره تو اون سوراخه نگاه میکنی باید چکار کنی؟(اونجا که هی رنگ چراغ قوه عوض میشه)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بعد از اونجا که هی تند راه میره تو اون سوراخه نگاه میکنی باید چکار کنی؟(اونجا که هی رنگ چراغ قوه عوض میشه)
اینجا باید منتظر بشی تا ساعت 00:00 شه...بعدش هم اون سه تا خنده ی لعنتی که 7 ساعت ازم وقت گرفت...:|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یعنی باید تو راه رو وایسم؟
بهتره از یونیوب ببینی.فکر کنم 3 راه وجود داره واسه شنیدن ختده ها . راه اول فگر گنم 10 قدم برداری و دوباره 10 قدم برگزدی خنده ی دوم و سوم رو میشنوی.
از یونیوب ببینی بهتره.
(بعد از صدای زنگ زیاد تو راه رو ها راه نرو و اطرافت رو نگاه نکن.اون روح لعنتی مریضت میکنه)

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب مشكل حل شد ! دمو رو تموم كردم بدون خندوندن بچه ! ديگه هم علاقه اي به دوباره بازي كردن ندارم چون اعصاب و روان رو به هم مي ريزه :dولي نسخه نهايي رو حتما تهيه مي كنم كه بعد از اتمام بازي تا يه ماه از همه چي بترسم :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خوب مشكل حل شد ! دمو رو تموم كردم بدون خندوندن بچه ! ديگه هم علاقه اي به دوباره بازي كردن ندارم چون اعصاب و روان رو به هم مي ريزه :dولي نسخه نهايي رو حتما تهيه مي كنم كه بعد از اتمام بازي تا يه ماه از همه چي بترسم :d
بدون خندوندن بچه چطور تموم کردی کلک؟:d
نه ،واقعا یاد بده چطور میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر