PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
asavaa6ciobz82aanto5.jpg

720P

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
نميدونم! توي توضيحاتش كه حرفي از تريلر نزده بود،، ولي فكر نكنم تريلر باشه چون همونطور كه گفتم گفت از امشب بازي موجوده،، حالا دانلود شد نتيجه رو ميگم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Project P.T. is a new interactive horror game from 7780s Studio. It was announced during Sony press briefing and a demo is available if you dare trying it.

همونطور که دوستمون اشاره کرد دموی بازی روی استوره :D چک کردم حجمش هم 1.3 گیگه :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو تاپیک کنفرانس هم گفتم اینو. تریلر مریلر نیست. رسما دموی. گذاشتم دانلود شه. تا نیم ساعت تمومه میام میگم چی شد.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
حقیقتش من جرات نکردم دمو رو دانلود کنم :D :D
اگه کسی بازی کرده لطفا اطلاع بده اگه بیش از حد وحشتناکه کلا بیخیال شم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا هولی شت! وسط بازی استارت زدم و جرئت ادامه رو ندارم! جدی میگم اینو، اگر تحمل اینجور چیزا رو ندارید اصلا نرید سراغ این دمو :D منی که خودم عاشق اینجور چیزام و به قولی خودم رو آبندی کردم واسه چیزای ترسناک، الان ضربان قلبم رفته بالا :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آقا هولی شت! وسط بازی استارت زدم و جرئت ادامه رو ندارم! جدی میگم اینو، اگر تحمل اینجور چیزا رو ندارید اصلا نرید سراغ این دمو :D منی که خودم عاشق اینجور چیزام و به قولی خودم رو آبندی کردم واسه چیزای ترسناک، الان ضربان قلبم رفته بالا :D
والا من رفتم Live from Playstation یه دیدیو دیدم کلاً 2-3 فریم بیشتر طول نکشید که بستمش :D حالا بماند که بخوام بازی کنم. اینا همه درحالیه که من تا قبل از این کلاً از فیلم و بازیای ترسناک نمیترسیدم! حالا گذاشتم فردا مهمون داریم بدم اونا بازی کنن من زیرچشمی نگاه کنم :d

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
تو پست اول یخورده توضیح میدادین ثواب داشت :D
بزنیم تو کار دانلود دمو !!
عاشق بازیای ترسناکم ! جووووووووننن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر