PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13
خنده ی اول رو که درآوردی ، بعدش watch?v=2P5qbcRAXVk صدای این لینکی که گذاشتم رو نزدیک میکروفون میکنی و صدای خنده ی دوم میاد . بعدش هم وایسا تا صدای خنده ی سوم بیاد ! من خودم هر روشی رو رفتم نشد اما با این زیر دو دقیقه تموم شد :دی

من با didju rike it? کوجیما خنده دومو اوردم :d
من عمرا سایلت هیلز رو بخرم :d
[TABLE="class: maintext, width: 100%"]
[TR]
[TD]But guess what? I will be coming back, and I'm bringing my new toys with me.[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]

دوستان این چجوریه دقیقا؟؟؟

روند بازی ای که من داشتم چرا با همه ی این گاید های توی اینترنت فرق داره؟؟؟؟

مثلا فکر می کنم توی لوپ 7 یا 8 یا شایدم 9 بود نمیدونم بابت چه کاری دمه رادیو وایساده بودم سرم از روی رادیو برگردوندم سمت اون میزی که روش پر قرص و ایناس یهو دیدم لیزا(روحه) تو صورتمه گردنمو گرفت بلند کرد بعد یجوری بود مثلا انگار کشتت صفحه سیاه شد و بعدشم توی همون اتاق اوول بازی بهوش اومدم اون میز با پاکت روشم توی اتاق بود......

یا مثلا همین الانم رسیدم به آخرین لوپ(طبق چیزی که توی این راهنما ها بود میگم لوپ آخره) ساعت از 23:59 میشه 24 صدای زنگ ناقوس میاد بعدشم شروع میکنه یه آهنگ خوفناک زدن که وسطای اهنگم روح لیزا رندوم یجا اسپاون میشه و برای چند ثانیه هست و میره یهو(تا حالا جرات نکردم برم کاملا نزدیکش ببینم چی میشه) بعد این موضوع ها هر کاری کردم صدای خنده ای نشنیدم در صورتی که همه جا نوشته خنده ی اول وقتی ساعت شد 24 یعد از ناقوس 10 قدم که راه بری میاد ولی برامن نشد توی میکروفون هم داد و بیداد و اینام کردم جواب نداد نمیدونم چجوریه.......
+
بعد از اینکه خواهر لیزا خر مارو گرفت و رفتیم تو اتاق اون یارو کیسه ه روی میز حبتی نمی کرد فقط همینجوری وایستاده بود......

حالا مثلا من دیشب کلیپ pewDiepie که اینو بازی میکرد دیدم نه عکس رو تیکه هاشو پیدا میکنه نو لیزا خرشو میگیره نه اصلا به روح لیزا برخورد میکنه همینجوری زرت تمومش میکنه تازه نه تلفنی زنگ میخوره نه چیزی..........

این چی وضعه آخه؟؟؟؟

دوشواری داریما......

ولی خدایی بازیش چه شود یا ابرفرض.....(همین دمو با project morpheus دیگه کاملا میشه wet pants generator )

بعله....

یک سری پست های دوستان رو مطالعه کردم توی بحث داستان به یه مشکل خوردم ... خدایی alien و اینا بیاد تو بازی به نظر من کلا سطح داستان میاد پایین اصلا حال نمیده همینجوری مرموز پیش بره جلو با هر پایانی غیر از alien و این حرفا عالی میشه .......

حالا alien نباشن چمیدونم یدونه از این فرقه هایی چیزی باشن.........

حالا توی یه فکری هم بودم که اون شخصیت اصلی عجب خ.یه ای داره من توی یه همچین جایی گرفتار بودم نمیدونم چی کار می کردم شاید تو همون اتاق اولی می موندم.....

حالا جالب اینجاست توی همون اتاق اول بازی پر از چوب خط هست که اگر خوب به صدای بازی گوش بدید همش صدای چوب خط انداختن میاد... حالا منظور چیست نمیدانم..(شاید دفعاتی که داش نورمن هی این لوپ و رفته و به جایی نرسیده)....

Last edited by a moderator:
سلام
من بعد از حرف زدن با پاکت از در ک خارج میشم تکون نخوردم 6 دقیقه ایستادم تا صدای زنگ بیاد ولی هیچ اتفاقی نیافتاد بعد رفتم جلو تر و از در اون طرف خارج شدم و دوباره برگشتم سر خونه ی اول.نمیدونم چه کنم؟یه نفر که بازی رو تموم کرده به صورت دقیق منو توجیه کنه.راستی این که تو هدست میگی jarith رو میشه بگین چجوریه؟ممنون

سلام
من بعد از حرف زدن با پاکت از در ک خارج میشم تکون نخوردم 6 دقیقه ایستادم تا صدای زنگ بیاد ولی هیچ اتفاقی نیافتاد بعد رفتم جلو تر و از در اون طرف خارج شدم و دوباره برگشتم سر خونه ی اول.نمیدونم چه کنم؟یه نفر که بازی رو تموم کرده به صورت دقیق منو توجیه کنه.راستی این که تو هدست میگی jarith رو میشه بگین چجوریه؟ممنون
جوری که من خودم 5.6 بار به همین شکل تموم کردم رو میگم شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن..من با پاکت حرف نزدم وقتی وارد راهرو شدم مستقیم رفتم پیشه ساعت دقیقا به صورت زمان واقعی یک دقیقه منتظر باشی اون ساعت هم میشه 00:00 بعد زنگ میخوره..زنگ که خورد ده قدم برید به جلو میشه یکی دو قدم جلوی دستشویی فقط حواستون باشه 10 قدم شمردید متوقف شید صدای خنده اول میاد..بعد اون آهنگ فازه استرسی تموم شد برید دستشویی زوم کنید رووی جنین..اگه صدای خنده دوم نیومد که ماله من فقط یه بار شد که نیومد jarith رو بگید خنده دوم میاد..دست به هیچ دکمه و آنالوگی نزنید شک دسته شروع به لرزیدن میکنه بزارید لرزش تموم شه بلافاصله بعد از اتمام لزش خنده آخری میاد از در رد شید همون دری که از راه پله میرید پایین رو میگم.دموی gamescom رو میبینید

سلام دوستان من زیاد اهله درامای ترسناک واینا نیستم ولی جذب این بازی شدم و یجوری منو میکشونه سمت خودش:-sومن یه چند روز نه شبو خخخ هست که میرم جلو ولی یه جاش گیر کردم اونجا که کنار ساعت وایمیستم و ساعت 00.00 میشه و صدای ناقوص میاد و بعدش صدای روح و... میاد وبعد از رفتن 10قدم به جلو و شنیدن صدای خنده ی اول نمیدونم چیکار کنم یه سری صدا میاد ولی نمیدونم از کجاااا ممنوم میشم راهنمایی کنینb-)

سلام دوستان من زیاد اهله درامای ترسناک واینا نیستم ولی جذب این بازی شدم و یجوری منو میکشونه سمت خودش:-sومن یه چند روز نه شبو خخخ هست که میرم جلو ولی یه جاش گیر کردم اونجا که کنار ساعت وایمیستم و ساعت 00.00 میشه و صدای ناقوص میاد و بعدش صدای روح و... میاد وبعد از رفتن 10قدم به جلو و شنیدن صدای خنده ی اول نمیدونم چیکار کنم یه سری صدا میاد ولی نمیدونم از کجاااا ممنوم میشم راهنمایی کنینb-)

تو پست دوم و سوم همین صفحه جوابتون هست :|

داداش دموی بازی silent hills هست به اسم p.t و سازندش قراره کوجیما باشه تا اینجا که معلومه انحصاری ps4 هست خیلی هم ترسناک و هیجان اوره ...
شخصا تا خنده ی دوم بچه بیشتر نمیتونستم برم هنگ میکردم :| راستی اگه تیکه های قاب عکسو کنار هم بزارید یه عکس باحال به دست میاد
پ.ن: اخرین تیکه ی قاب توی منوی بازی هستش :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or