PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه سوال در مورد بازی و تموم کردنش :D

دوستان ، بازی رو مرحله به مرحله رفتم جلو ؛ اولش توی خونه چرخیدم تا به چراغ قوه رسیدم :D بعدش هم که پیدا کردن عکس ها بود و لیزا که محبت میکنه میرپه روی هیکل آدم :D بعد از اینم محیط قرمز شد ولی کرکتر نمی دویید ، اولش ته راهرو یه یخچال خونی بود که از سقف آویزون بود ولی اتفاقی نیوفتاد بعدش که از در ته راهرو رفتم تو بازی رفت روی حالتی که سریع باید بدویی و از سوراخی که روی دیواره توش رو نگاه کنی. بعد بازی آروم شد و محیط سفید شد. بعدش ساعت 00:00 بود و یه سری ضدا که باید لیزا میومد ولی صفحه شروع کرد به پارازیت افتادن ، رفتم طرف تلفن و شروع کرد به حرف زدن بع دصفحه پارازیت داد و یهو صفحه سیاه شد و سمت چپ صفحه یه پیغام مثل پیغام های آنونیموس Assassin's Creed اومد. بعدشم که اسم استودیو رو نوشت و یه سری متن به انگلیسی و ژاپنی . الان چی شد ؟ بعدشم که بازی دوباره رفت روی اتاقی که ازش شروع میکنیم و اینبار کرکتر ، چراغ قوه ی سبز دستش بود !!! الان بازی تموم شده و این دور جدیده ؟ آخه چراغ قوه نباید داشته باشه اولش ؟ اصن چی شده این وسط ؟! :D
ممنان میشم کمک کنید :D

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
یه سوال در مورد بازی و تموم کردنش :D

دوستان ، بازی رو مرحله به مرحله رفتم جلو ؛ اولش توی خونه چرخیدم تا به چراغ قوه رسیدم :D بعدش هم که پیدا کردن عکس ها بود و لیزا که محبت میکنه میرپه روی هیکل آدم :D بعد از اینم محیط قرمز شد ولی کرکتر نمی دویید ، اولش ته راهرو یه یخچال خونی بود که از سقف آویزون بود ولی اتفاقی نیوفتاد بعدش که از در ته راهرو رفتم تو بازی رفت روی حالتی که سریع باید بدویی و از سوراخی که روی دیواره توش رو نگاه کنی. بعد بازی آروم شد و محیط سفید شد. بعدش ساعت 00:00 بود و یه سری ضدا که باید لیزا میومد ولی صفحه شروع کرد به پارازیت افتادن ، رفتم طرف تلفن و شروع کرد به حرف زدن بع دصفحه پارازیت داد و یهو صفحه سیاه شد و سمت چپ صفحه یه پیغام مثل پیغام های آنونیموس Assassin's Creed اومد. بعدشم که اسم استودیو رو نوشت و یه سری متن به انگلیسی و ژاپنی . الان چی شد ؟ بعدشم که بازی دوباره رفت روی اتاقی که ازش شروع میکنیم و اینبار کرکتر ، چراغ قوه ی سبز دستش بود !!! الان بازی تموم شده و این دور جدیده ؟ آخه چراغ قوه نباید داشته باشه اولش ؟ اصن چی شده این وسط ؟! :D
ممنان میشم کمک کنید :D

نه بازی تموم نشده!:D الان باید یه سری کارهایی انجام بدی تا سه بار صدای خنده بچه رو بشنوی. من خودم با این روش پیش رفتم و به مشکلی هم نخوردم.:D
اینا رو توی تاپیک سایلنت هیل گفتم اینجا هم میگم.
1- میری توی دستشویی و صبر میکنی تا ساعت 00:00 بشه و صدای ناقوس بیاد, بعد منتظر میشی سر و صداهای لیزا قطع بشه بعد از دستشویی میای بیرون و ده قدم بر میداری.
(توی خوده دستشویی هم میتونی این کار رو انجام یدی - خنده اول)
2- دوباره برمیگردی توی دستشویی و توی میکروفون PS4 حرف J (جِی) رو میگی. معمولاََ این کار رو 2 - 3 بار انجام میدی و بعدش صدای خنده دوم میاد.
3- وقتی صدای خنده دوم میاد دیگه دست به هیچ دکمه ای نمیزنی تا دسته شروع به لرزیدن کنه و صدای خنده سوم هم بیاد.
بعد از انجام این کارها تلفن زنگ میخوره و طرف میگه You've been chosen و در باز میشه....

حالا چرا دستشویی؟:d
توی معمای آخر روح لیزا به صورت رندوم یه جا ظاهر میشه یکی از این جاها هم دستشویی هست ولی توی دستشویی بر عکس بقیه جاها باهامون کاری نداره. توی آینه سر و کلش پیدا میشه یکمی میلرزه و راه میره و بعدش ناپدید میشه...(حالا نمیدونم شاید برای بقیه اینجوری نباشه!:d)
یه چیز دیگه هم بگم...من چند بار به صورت عمد این معمای آخر رو حل نکردم و همینجور توی راهرو راه میرفتم...توی این تکرارها بعضی اوقات رنگ نور چراغ قوه عوض میشد یا این که یه پیغامی به صورت رندوم رو صفحه میومدیه چیز جالب دیگه این بود که یدفعه روی آینه توی دستشویی چند دقیقه زوم کردم و بعدش یه صدای عجیب و غریب شنیدم.

bkd1a7wuy7y1tt016dgw.jpg
76tvk2b07l80hovi3iu5.jpg
n022ev9i8ybxitpbigen.jpg
v0yg6th597h666idgovu.jpg

68o82ejjqo8j7oasp543.jpg

توی Silent Hills P.T. Script / Story هم یه بخش داره مختص همین صداهایی که به صورت رندوم شنیده میشه. نکته جالب اینه که صداها به صورت وارونه شنیده میشه و بعضی هاشم به زبان اسپانیایی و یا فرانسویه(مثل پیغام هایی که با پیدا کردن هر عکس رو صفحه ظاهر میشه ...)

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
واقعااا گووووووودزیلا باید باید رلیز بشه و بیاد بعد p.t این شاهکاره بازی ترسناک باید کنسل بشه؟)xواقعاااا چراا؟/:)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
واقعااا گووووووودزیلا باید باید رلیز بشه و بیاد بعد p.t این شاهکاره بازی ترسناک باید کنسل بشه؟)xواقعاااا چراا؟/:)

واقعا حرف دله پستت
این بازی خیلی خوب بود و ترسناک و از 90 درصد فیلم های ترسناکی که دیدم قوی تر بود : |

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Kojima و Del گفتن میخوان باهم همکاری کنن
این بازی پشته پرده یه اتفاقای افتاده که اینطوری شده . اصلا معلوم نیست چی شد . با این همه دانلود و طرفداری که ازش شد واقعا چه معنی داره یه company بندازتش دور ؟؟؟ همون teaser هایپ کافی واسه خریدش به خیلیا داد . بعد کنسلش اصلا kojima produ هیچ حرفی هم نزد در موردش . فقط Konami گفت. احتمال داره بعد شاهد بازی باشیم بدون کشیدن اسمه Silent hills با خودش D: یعنی احتمال داره خوده Kojima بره بسازدش :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Kojima و Del گفتن میخوان باهم همکاری کنن
این بازی پشته پرده یه اتفاقای افتاده که اینطوری شده . اصلا معلوم نیست چی شد . با این همه دانلود و طرفداری که ازش شد واقعا چه معنی داره یه company بندازتش دور ؟؟؟ همون teaser هایپ کافی واسه خریدش به خیلیا داد . بعد کنسلش اصلا kojima produ هیچ حرفی هم نزد در موردش . فقط Konami گفت. احتمال داره بعد شاهد بازی باشیم بدون کشیدن اسمه Silent hills با خودش D: یعنی احتمال داره خوده Kojima بره بسازدش :D

یادت باشه چند وقت پیش دم دمای E3 خود نورمن ریداس هم گفت ظاهراً بازی هنوز زندس :D بازی چون ساخته نشده احتمالاً به جز اسمش مالکیت هیچیش دیگه دست کونامی نیست و قطعاً نمی تونه در موردش ادعایی هم داشته باشه ، به خاطر همین بعید نیست کوجیما خودش بسازتش :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
فرهان قریشی یه پروژه 3d مدلینگ داشت مربوط به بازسازی راهروی بازی PT, جزئیاتشو توضیح داده و اینکه چجوری تونسته بازسازی رو انجام بده, و این مدل رو تو اینترنت منتشر کرده, میتونید اینجا دانلود کنید.

در ضمن این یه بازسازی کامل نیست فقط راهروی بازی رو بازسازی کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر