PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
امتیاز این بازی رو مایکروسافت خرید. قرار واسه وان بیاد. باید متاسفانه تاپیک رو حذف کنید.

اولا که این تاپیک PT ه نه Silent Hill
دوما اینکه در حد شایعس و بطور خفنی میزنه عکسه فیک باشه (چون لامصب نیومده عکس جدید درسته کنه! اومده اخر دمو رو عکس گرفته چهار تا اراجیف دورش گذاشته گفته انحصاریه)
سوما اینکه توی خبر گفته 80 درصد ساخت بازی انجام شده در حالی که کوجیما گفت که هنوز موشن کپچر و صدا گذاریو شروعم نکردیم!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
امتیاز این بازی رو مایکروسافت خرید. قرار واسه وان بیاد. باید متاسفانه تاپیک رو حذف کنید.
مطمئن باش همچین اتفاقی اگه میوفتاد الان 200 تا خبر ازش درمیومد.
کلن یه کار فیک و سطح پایین از طرف فن های xbox بود که گذشت ...

danial939

کاربر سایت
Nov 16, 2014
63
نام
دانیال
سونی به طرز وحشتناکی داره میره رو مخ یعنی اگه اینم از دستش بپره واقعا این سوال برام پیش میاد ما با این سونی داریم به کجا میریم...بازی معرفی نمیشه اینجوریم بازیاش تک تک میپرن نه ایکه multi بشه میره انحصار رقیب میشه..جالبه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شایعه ی مسخره ای هست :D صفحه ی فیسدوغ اکس باکس هم دیدم ولی خبری نبود !

پ.ن : کونامی عذرخواهی کرده و گفته که صنعت موبایل تو اولویتشون هست و مثل اینکه کلا میخوان برن تو صنعت موبایل طبق خبرایی که اومده ( یکی از منابع IGN هست ، خبر ماله دیروزه )

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,227
نام
Mansour
من که باورم نمیشه از وقتی خبر رو شنیدم تو دلم انگار آتیش گرفته
یک شخص آگاهی(مدیری،خبرنگار سایتی،عضو باسابقه ای از سایت)بیات فیک بودن این خبر رو تایید کنه بابا مردیم از غصه:d

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
آقایون حرفای منو بخونید من گفتم قراره به اسم دیگه ولی با همون تیم ساخته بشه به اسم Allison Road اینم لینکش:
http://www.gamesradar.com/allison-road-expands-pt-silent-hills/

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
آقایون حرفای منو بخونید من گفتم قراره به اسم دیگه ولی با همون تیم ساخته بشه به اسم Allison Road اینم لینکش:
http://www.gamesradar.com/allison-road-expands-pt-silent-hills/
عزیز من خود فیل اسپنسر تمام شایعات رو رد کرد! دیگه چی میگی!
Sorry , this isn't true Not sure where the rumor started but I don't want to mislead anyone
0lZ0d.png

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
عزیز من خود فیل اسپنسر تمام شایعات رو رد کرد! دیگه چی میگی!
Sorry , this isn't true Not sure where the rumor started but I don't want to mislead anyone
0lZ0d.png

در مورد sillent hills رد کرده ولی این هنوان جدیده. بابا تو مجله مخصوص ایکس باکسم چاپ شده. من خودم فن سونیم و سونی عقل داشته باشه نمیزاره بازی از بین بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر