Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
992
نام
Ahmad
10 روز دیگر تا رستگار شدن :|
دو تا هیرو انتخاب کردم که قفل کنم روشون :D
اولی که Widowmaker فقط به خاطر رینج بودنش و اصولا تو بازی ها هیرو های ranger راحت تر از melee میتونن دشمن رو بکشن
دومی هم Roadhog به خاطر این که dota2 باز هستم و رولم هم mid هستش ( اهل دلا میفهمن چی میگم ) خخخخخخ
ولی از Genji هم خیلی خوشم اومده استایل جالبی داره
این هم یه عکس از اسکین Noire برای کسانی که بازی رو پیش خرید میکنن ، بی نظیره
1888e11b979622530d95b11683cb2d00_overwatch-widowmaker-noire-skin.jpg

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سعی کنید با تمامی کاراکتر ها و قابلیت هاشون آشنایی داشته باشید. از جایی که برخی مواقع شاید با افراد مختلف و غیر هماهنگ هم تیم باشید شاید مفید باشد.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
خب ماهم یدونه origins رفتیم preorder کردیم بلکا که رستگار بشیم....(به جای u4 اینو خریدم یعنی تا این حد ارادت.....)

دوستان این google sheet رو پر کنید سر لانچ یه تیم 6 نفری درست حسابی داشته باشیم برای بازی....

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
992
نام
Ahmad
این هم از Preorder بنده :D

View attachment 59506
به به مبارکه

خدا کنه اینجا دیگه مثل dota نباشه که همه از ساپورت برداشتن بیزار باشن و به فکر کیل گرفتن باشن
من خودم اگه بقیه ی تیم اوکی باشن حاضرم ساپورت و تانک بازی کنم تا برنده بشیم ...

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
992
نام
Ahmad
دوستان بازی کراس پلتفرم هست ؟
بین کنسول های PS4 و XB1 بله اما PC جدا هستش
دلیلش هم اینه که blizzard گفته پی سی مزیت هایی نسبت به کنسول ها داره مثلا از اونجایی که بازی سرعتی هستش کسایی که با موس و کیبورد بازی میکنن کارشون راحت تره
من از سایت گیم اسپات خوندم اینو

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
قسمت جدید این animated short ها اومده اسمش dragons هست داستان genji و honzo ....

عجب چیزی بود....

این overwatch شاید استایل هنریش یکم کارتونی و کلا رنگارنگ باشه ولی برید داستان کاراکترارو بخونید خفن backstory دارن کلا داستان خیلی خوبی داره overwatch ...

dragons رو هم برد حتما yt ببینید.....
damn Blizzard back at it again with these shorts
+
that music tho....

10/10...

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
992
نام
Ahmad
واااااااااااااااااااااااااااای عجب چیزی بود این قسمت DRAGONS
عالی بود عاااااااااالی ینی هرکی نبینه ضرر کرده بدجور ... پسر چقدر این genji صبور و مهربونه ...
خیلی قشنگ بود بچه ها حتما ببینید
واسه شخصیتش هم که شده جزو پیکای اصلیم قرار میدم Genji رو :x

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
ryuu ga waga teki wo kurau

البته دلیل اصلی این صبور بودن و کلا فاز genji اینه که پیش zenyata بوده .... اونم که کلا فازش meditation و ایناست....

از اون طرف honzo خیل خوبه.... خسته ..نابود ... اصلا یه آدم خفنیه..... یه چیزی تو مایه های mcree که البته mcree کلا همه جا جانی و غارتگر و اینا میشناسنش....(که البته نیست.... قدیم تو کار غارتگری و اینا بوده ولی الان نه .... نا سلامتی از اعضای مهم overwatch بوده یه زمان....)

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
992
نام
Ahmad
ryuu ga waga teki wo kurau

البته دلیل اصلی این صبور بودن و کلا فاز genji اینه که پیش zenyata بوده .... اونم که کلا فازش meditation و ایناست....

از اون طرف honzo خیل خوبه.... خسته ..نابود ... اصلا یه آدم خفنیه..... یه چیزی تو مایه های mcree که البته mcree کلا همه جا جانی و غارتگر و اینا میشناسنش....(که البته نیست.... قدیم تو کار غارتگری و اینا بوده ولی الان نه .... نا سلامتی از اعضای مهم overwatch بوده یه زمان....)
درسته Hanzo واقعا خیلی شخصیت ابهت داریه ...
از شخصیت Widowmaker متنفرم ولی خب چون اسنایپ دوست دارم مجبورم تو بازی ازش زیاد استفاده کنم
reaper هم خیلی عوضیه نه خوشم میاد ازش نه پیکش میکنم چون کلا هیروهای به قول معروف IMBA رو دوست ندارم اینم از قیافش معلومه دیگه همه رو قراره بزنه از اوناییه که ضدش کمه :|

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
حالا داستان widowmaker رو برو بخون یه داستان خیلی جالب و غم انگیز داره...+ دلیل اینکه آبی هستم اونجا می گه....

شما داستان wido رو بخونی قشنگ می گیری وقتی می گم داستان جدی پشت قضیس یعنی چی....

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
10 روز دیگر تا رستگار شدن :|
دو تا هیرو انتخاب کردم که قفل کنم روشون :D
اولی که Widowmaker فقط به خاطر رینج بودنش و اصولا تو بازی ها هیرو های ranger راحت تر از melee میتونن دشمن رو بکشن
دومی هم Roadhog به خاطر این که dota2 باز هستم و رولم هم mid هستش ( اهل دلا میفهمن چی میگم ) خخخخخخ
ولی از Genji هم خیلی خوشم اومده استایل جالبی داره
این هم یه عکس از اسکین Noire برای کسانی که بازی رو پیش خرید میکنن ، بی نظیره

نههههه، بابا چت نکنید رو یکی دوتا، همین میشه میریم تو بازی یهو سه نفر widowmaker بر میدارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر