Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
پس خریدش رو منطقی نمیدونید الان
به نظر من نه پول خرج نکن منم خودم OW خیلی دوست دارم اما هنوزم که هنوزه بلیزارد تکلیفش با خودش در مورد هیچ کدوم از بازی‌هاش مشخص نیست چه برسه به مخاطبش.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
دوستان امکان داره با بهتر شدن وضع اینترنت مشکل جوین شدن به سرورهای بازی حل بشه ؟؟؟
الان برای من بدون فیلتر شکن و کاهش پینگ داخل بازی میره ولی هر 10 بار که جوین میزنم فقط یکبار وصل میشه بقیه مواقع ارور Failed to join server میده.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان امکان داره با بهتر شدن وضع اینترنت مشکل جوین شدن به سرورهای بازی حل بشه ؟؟؟
الان برای من بدون فیلتر شکن و کاهش پینگ داخل بازی میره ولی هر 10 بار که جوین میزنم فقط یکبار وصل میشه بقیه مواقع ارور Failed to join server میده.
سرویس رفع تحریم تست کردید؟ فکر کنم با کاهش پینگ و چیزشکن فرق دارن من بازیو دانلود کردم رفتم تو یبار حوین میشد دیگه نمیشد مثل شما ارور میداد عکسای بازی مثل ایکونای بتل پس هم باز نمیشد الکترو (سرچ کنید) زدم درست شد یکی دوبار که راحت جوین شد ایکونا هم عکسشون لود شد همه
پ.ن: چقدر بازی افتضاح شده فکر میکردم کلی تغییرات داشته باشه عملا همون اورواچ ۱ هست که برای درامد زایی رایگانش کردن و همه چیزو پولی کردن من از زمان لانچ نسخه اول فکر کنم چند صد ساعت بازی کردم ولی الان حتی رغبت نکردم جند ساعت بازی کنم

• Like
Reactions: Augustus

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
سرویس رفع تحریم تست کردید؟ فکر کنم با کاهش پینگ و چیزشکن فرق دارن من بازیو دانلود کردم رفتم تو یبار حوین میشد دیگه نمیشد مثل شما ارور میداد عکسای بازی مثل ایکونای بتل پس هم باز نمیشد الکترو (سرچ کنید) زدم درست شد یکی دوبار که راحت جوین شد ایکونا هم عکسشون لود شد همه
پ.ن: چقدر بازی افتضاح شده فکر میکردم کلی تغییرات داشته باشه عملا همون اورواچ ۱ هست که برای درامد زایی رایگانش کردن و همه چیزو پولی کردن من از زمان لانچ نسخه اول فکر کنم چند صد ساعت بازی کردم ولی الان حتی رغبت نکردم جند ساعت بازی کنم
سرویس خوبی میشناسید که معرفی کنید ؟؟ کاهش پینگ ها همشون اکانت تستشون غیر فعال هست نمی دونم کدوم رو بگیرم باید تست کنم که غیر فعال هستند.
دقیقا چه اتفاقی میافته که یک در ده بار جوین میشه ؟ من پینگم وقتی میره تو بازی 130 تا 140 هست . این الکترو که معرفی کردید قابل اعتماد هست ؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سرویس خوبی میشناسید که معرفی کنید ؟؟ کاهش پینگ ها همشون اکانت تستشون غیر فعال هست نمی دونم کدوم رو بگیرم باید تست کنم که غیر فعال هستند.
دقیقا چه اتفاقی میافته که یک در ده بار جوین میشه ؟ من پینگم وقتی میره تو بازی 130 تا 140 هست . این الکترو که معرفی کردید قابل اعتماد هست ؟
من اصلا از کاهش پینگ استفاده نکردم و نمیکنم چیزی نمیشناسم معرفی کنم منظورم از سرویس رفع تحریم همین الکترو و سرویسای مشابه مثل شکن بوذ
همین الکترو رو تست کنید شاید مشکلتون رو حل کرد تا جایی که من تست کردم بنظر مشکل بازیو حل کرده بود بازم مطمئن نیستم. تست کنید اگه مشکل بازیو حل کرد همینجا بگید که بقیه دوستان هم استفاده کنن
بله چیز خاصی نیست دی ان اس هست الکترو نرم افزارم دارم که کارتونو راحت میکنه ولی اگه دوست ندارید فکر کنم خود دی ان اس تو سایتشون باشه دستی بخواید بزنید شکن هم سرویس مشابهی ارائه میده ولی تستش نکردم
رایگان هستن امتحانش ضرری نداره

• Like

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
دوستان من Battle.net رو تازه برای Overwatch 2 نصب کردم. ولی بعد از اجرا میگه شماره تلفن رو حتما باید verify کنی ولی پیامی دریافت نمیکنم. اصلا برای شماره های داخلی ارسال میشه؟ چیکار کنم؟

pooya_Gojee

کاربر سایت
Jul 15, 2012
14
بازی در حال حاضر سخت به سرورها وصل میشه
چون خیلی از پورتها بسته شده( به خاطر اتفاقات پاییز 1401)، از 10 بار پلی دادن 1 بار داخل بازی میره

این شرایط اگر توی گروهی باشید که رفیقتون رو کنسول باشه( کراس پلی) بدتر هم میشه،

چیزایی که تا الان برای بهبودش تست کردم:

سرویس کاهش پینگ: من گادپینگ رو تست کردم(یکم گرونه)، روی سرویس پلاس- سرور آلمان 4(به همراه تحریم شکن پروتوکول 3)بدون هیچ مشکلی وصل میشه، اما15 تا به پینگ اضافه میشه

فیلترشکن: ندارم متاسفانه ولی مطمئنن وصل میشه با پینگ بالاتر
دی ان اس تحریم شکن: الکترو و شکن رو تست کردم، تاثیر مثبتی نداره
عوض کردن اینترنت: روی مبین نت، ایرانسل، همراه اول و های وب تست شد و همینه وضعیت، (یکی میگفت رو زیتل عالیه ولی نمیتونم تایید کنم)

ببینید بازی نه تحریمه، نه فیلتر ... ولی چون خیلی از پورتها بسته شده، خیلی از سرورهایی که اورواچ داره هم از دسترس خارج شده، تنها راه اینه با تغییر آی پی، از یه پورت دیگه به همون سرورها وصل بشیم

• Like

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
سرویس کاهش پینگ: من گادپینگ رو تست کردم(یکم گرونه)، روی سرویس پلاس- سرور آلمان 4(به همراه تحریم شکن پروتوکول 3)بدون هیچ مشکلی وصل میشه، اما15 تا به پینگ اضافه میشه
گادپینگ کدوم سرویسش رو شما خریدید ؟ دیگه مشکل وصل نشدن بر طرف میشه ؟؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بازی در حال حاضر سخت به سرورها وصل میشه
چون خیلی از پورتها بسته شده( به خاطر اتفاقات پاییز 1401)، از 10 بار پلی دادن 1 بار داخل بازی میره

این شرایط اگر توی گروهی باشید که رفیقتون رو کنسول باشه( کراس پلی) بدتر هم میشه،

چیزایی که تا الان برای بهبودش تست کردم:

فیلترشکن: ندارم متاسفانه ولی مطمئنن وصل میشه با پینگ بالاتر
دی ان اس تحریم شکن: الکترو و شکن رو تست کردم، تاثیر مثبتی نداره
عوض کردن اینترنت: روی مبین نت، ایرانسل، همراه اول و های وب تست شد و همینه وضعیت، (یکی میگفت رو زیتل عالیه ولی نمیتونم تایید کنم)

ببینید بازی نه تحریمه، نه فیلتر ... ولی چون خیلی از پورتها بسته شده، خیلی از سرورهایی که اورواچ داره هم از دسترس خارج شده، تنها راه اینه با تغییر آی پی، از یه پورت دیگه به همون سرورها وصل بشیم
زیتل که از همه بدتره وضعش با تمام پرت ها و تمام بازی ها و هر چی که مربوط به اینترنت بین‌المللی بشه اختلال داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر