OverLord II

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
سلام بچه ها من اون مرحله که می خواد اولین شهرو از دسته رومی ها در بیاره موندم مجسمه هروهم رو سره حاکمه انداختم ولی نم دونم چه جوری توی قصر برم همه ی درا قفله.لطفا بگید چه کنم؟

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
سلام بچه ها من اون مرحله که می خواد اولین شهرو از دسته رومی ها در بیاره موندم مجسمه هروهم رو سره حاکمه انداختم ولی نم دونم چه جوری توی قصر برم همه ی درا قفله.لطفا بگید چه کنم؟

از همون راهي كه اومدي برگرد دري كه خود حاكم رفت توش بازه برو جلوي خونه A رو بزن

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
من تو اون عنکبوت بزرگه گیر کردم. چه جوری میشه خفتش کرد؟
در ضمن green هامم سواره عنکبوت نیستن و بلدم نیستم چه طوری سوارشون کنم (حس میکنم برا کشتنش لازمه!!!) . لطفا اگه میشه مفصل راهنمایی کنین . :cheesygri
/m\

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من همون اولای بازی هستم اونجا که از دوطرف اتش هست بعد میگه روی روستایها قفل کن و Minion ها رو بفرست ! نمیدونم باید چیکار کنم لطفا یکی راهنمایی کنه

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
من تو اون عنکبوت بزرگه گیر کردم. چه جوری میشه خفتش کرد؟
در ضمن green هامم سواره عنکبوت نیستن و بلدم نیستم چه طوری سوارشون کنم (حس میکنم برا کشتنش لازمه!!!) . لطفا اگه میشه مفصل راهنمایی کنین . :cheesygri
/m\
منم همین جا گیر کردم لطفا یکی راهنمایی کنه .

جزو مزخرفترین تیکه ها بودش خدایی ...

باید اون قمبلایی که کنار زمین هستو برداری یه جوری جابجاش کنی که وقتی منفجر میشن و توجه عنکبوته جلب میشه بره رو دیوارای کناری بعد میری رو دکمه وسط صفحه وای میسی تا آب از دروازه های رو دیوار بزنه بیرون و عنکبوتع پرت شه پایین بعد برو سراغش ...

یه چن بار باید این کارو بکنی اون اخراشم خیلی پیچیدش میکنه ...
باید هم مراقب عنکبوت کوچیکایی باشی که حمله میکنن هم اول مینیوناتو از روی چارتا دکمه کنار صفحه رد کنی تا دکمه وسط صفحه فعال شه بعدم دوباره اون قمبلو جابجا کن و برو رو دکمه ...

شیکستش که بدی میتونی با سبزا از عنکبوت کوچیکا سواری بگیری ...

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام خدمت شما دوستان عزیز
ببخشید منم اون مرحله عنکبوته که روی دیوار هست گیر کردم نمیدونم چه جوری بیارمش پایین هرکی فهمیده مرحمت کنه بگه
من چند بار همین کاری که شما گفتید انجام دادم ولی نمیشه کار دیگه ای نباید انجام بدم ؟
از لطف شما ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر