OverLord II

پس من برم همون نسخه ی 1 رو بگیرم ؟ :biggrin1:
ببین دوست عزیز اگه شماره اول رو اصلا نادیده بگیری با یه بازی خوب طرف هستی ولی من که انتظار داشتم با یه چیز خیلی بهتری طرف بشم خیلی بدم اومد از بازی. الان هم اگر شماره اول رو بازی نکردی همین هم خوبه برات

راستش من كه دموشو بازي كردم خيلي خوشم اومد كلا اگه با نسخه ي اول بازي حال مي كنيد اين به مراتب از اون بهتر هست اگرم از نسخه ي اول خوشتون نيومد احتمال زياد با اينم زياد حال نمي كنيد چون هسته ي گيم پلي كاملا همون هست

سلام
بچه ها من چون overlord 1 رو بازی نکردم تو این دومی یکم گیج میزنم و همون اولای بازی گیر کردم. هون جایی که یه دختره رو پیدا میکنیم بعد باید دنبال اون بریم. بعدش به یه جا میرسیم که یه موشک هست ولی هرچی alt میزنیم موشکه عمل نمیکنه و یه پیغام هم رو صفحه هست که فکر میکنم میگه هر دوتا کلید موس رو فشار بدین و از روبه رو هم بهمون گوله برف پرت میکنن.
یا علی مدد

سلام
بچه ها من چون overlord 1 رو بازی نکردم تو این دومی یکم گیج میزنم و همون اولای بازی گیر کردم. هون جایی که یه دختره رو پیدا میکنیم بعد باید دنبال اون بریم. بعدش به یه جا میرسیم که یه موشک هست ولی هرچی alt میزنیم موشکه عمل نمیکنه و یه پیغام هم رو صفحه هست که فکر میکنم میگه هر دوتا کلید موس رو فشار بدین و از روبه رو هم بهمون گوله برف پرت میکنن.
یا علی مدد
اینجا تاپیک نسخه ی 360 این بازیه. سوالتون رو در تاپیک نسخه ی pc مطرح کنید.

خیلی بازیه جالبیه و به نظرم هر چی بری جلوتر جالب تر هم میشه :biggrin1:

یکی این آهنگ بازی رو میتونه برا ما بذاره ؟! همونی که تو Main Manu هم میذاره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or