OverLord II

خوب من باید بگم کاملا اشتباه میکردم !!:دی
بازی به نسبت شماره ی قبلی در زمان خودش هم بهتره !!
کلا همه چیز خیلی بهتره شده ولی مهم ترین موضوع اینه که واقعا احساس میکنید شیطانید !!!!:دی
راستی بازی داستان هم داره...!!!
فقط بگو مپ داره یا نه ؟:biggrin1:
گم میشی یا راحت راهتو پیدا میکنی ؟
بله بازی نقشه داره پیدا کردن راهو... هم خیلی از شماره ی قبل به همین دلیل راحت تر شده !!

آخرین ویرایش:
خوب من باید بگم کاملا اشتباه میکردم !!:دی
بازی به نسبت شماره ی قبلی در زمان خودش هم بهتره !!
کلا همه چیز خیلی بهتره شده ولی مهم ترین موضوع اینه که واقعا احساس میکنید شیطانید !!!!:دی
راستی بازی داستان هم داره...!!!

فقط بگو مپ داره یا نه ؟:biggrin1:
گم میشی یا راحت راهتو پیدا میکنی ؟

خوب منو کورش با هم رفتیم بازیو گرفتیم من بجاش میگم :biggrin1: :
بازی به قدری فان هست که از موقعی که اولین تیزر بازیو میبینین شرو میکنین به خندیدن :biggrin1:
بازی از بچه گی این کوچولو شرو میشه که اولش میرن گند میزنین به یه پارتیو از اینجور صحبتا
تو بازی 4 نوع Minion وجود داره که هر کدوم از انواعش به قدری باهوش و Fun هستن که عاشقشون میشین
گرافیک بازی چندان تعریفی نداره ولی همه چیز که گرافیک نیست
GP بازی هم خیلی جالب و سرگرم کننده تر از گذشته شده خیلی هم نرم و روونه و نقشه هم تو بازی هست
صداگذای بازی هم خوفه :biggrin1: یعنی میتونم بهتون اطمینان بدم که اصلا یک همچین صداگذاری و دیالوگ هایی رو تو هیچ بازی دیگه ای نمیتونین ببینین :biggrin1:

آخرین ویرایش:
سلام
بچه ها شرمنده ،داشتم از فروم 360 رد میشدم گفتم یه سوال بپرسم. اگر ربطی نداره خودتون ببخشین.;)
می خواستم ببینم نسخه ی pc این بازی هم عرضه شده یا نه؟
یا علی مدد

گرافیک بازی چندان تعریفی نداره ولی همه چیز که گرافیک نیست
:d
خوب بازی گرافیکش که خیلی بهتر شده !! ولی مینین ها تقریبا همونن درواقع گیمپلی هم بهتر شده ولی هنوز تو کنترل دوربین و حرکت دادن مینین ها قاطی میکنه بعضی وقتا !!:دی بقیه ی چیزا تایید میشه !!:دی
راستی هنوز اشاره ای که به پسر اون بابای شماره ی قبلی نشده تا این جا تو بازی !!

شما ها شماره قبل چه جوری گم میشدین؟:confused: یکم انگلیسی بلد باشید کار تموم هستش و می تونید تو همه قسمت ها بازی برید و بازی رو تموم کنید. به نظر من که نیازی به این چیزا نداشتش و بازی هم اون قدر بزرگ نبود که توش گم بشید:biggrin1:

بابا یکی بگه آیا هنوزم آدم گم میشه ؟ یا مپ و راهنما و ... داره ؟
بله بازی نقشه داره پیدا کردن راهو... هم خیلی از شماره ی قبل به همین دلیل راحت تر شده !!

ربطی به این که ادم کجا میخواست بره نداشت بیشتر پیدا کردن اون مکان مورد نظر بود تو یکش که حتی تو نقد های بازی هم اکثر سایت ها بهش اشاره کرده بودن.

:d
خوب بازی گرافیکش که خیلی بهتر شده !! ولی مینین ها تقریبا همونن درواقع گیمپلی هم بهتر شده ولی هنوز تو کنترل دوربین و حرکت دادن مینین ها قاطی میکنه بعضی وقتا !!:دی بقیه ی چیزا تایید میشه !!:دی
راستی هنوز اشاره ای که به پسر اون بابای شماره ی قبلی نشده تا این جا تو بازی !!

ای بابا کورش چه گیری دادی به این که یارو بچشه یا نه ها !! :laughing::biggrin1:
باباجون توی همه ی سایتا بری یه Preview بخونی زده تازه مگه همون اول بازی کنترل یه بچه Overlord رو به دست نداشتی ؟
ولی کورش من که RS رو میزنم دوربین میره عقب راحت کنترل میکنم مینین هارو که :biggrin1:
گرافیکش هم که تابلوه باید از یک بهتر باشه ولی میگم در مقابل بازی های الان البته تنوع خوبی تو محیط های بازی هست که این برای من بسه :biggrin1:

هر روز اسون تر از دیروز
دریغ از یه اپسیلون تغییر، دقیقا همون شماره اول رو به خورد ملت دادن. گرافیک هم که قربونش برم ابشار داره در سطح تیم ملی کلا AA به کار نرفته توی یه سری Object ها، درباره دوربین هم میشه فقط گفت: نه نمیشه چیزی گفت خیلی داغون تر از اون چیزی هست که باید باشه:دی
فقط تمام سعی و تلاششون رو سازنده ها به کار بردن که بازی رو اسون کنن. Fu*kin sh!*y Casual Game

هر روز اسون تر از دیروز
دریغ از یه اپسیلون تغییر، دقیقا همون شماره اول رو به خورد ملت دادن. گرافیک هم که قربونش برم ابشار داره در سطح تیم ملی کلا AA به کار نرفته توی یه سری Object ها، درباره دوربین هم میشه فقط گفت: نه نمیشه چیزی گفت خیلی داغون تر از اون چیزی هست که باید باشه:دی
فقط تمام سعی و تلاششون رو سازنده ها به کار بردن که بازی رو اسون کنن. Fu*kin sh!*y Casual Game

پس من برم همون نسخه ی 1 رو بگیرم ؟ :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or