(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مشکل من خر اینه که بجای اینکه یه 8600 gt با 256مگ حافظه ی DDR3 بگیرم 512مگ DDR2 رو خریدم که حالا نمیتونم این حافظه ی DDR2 رو زیاد اورکلاک کنم.ای خاک تو سرم:sick:

فکر نمیکنم دیگه فروشندش پس بگیره ولی ما اینهمه توی این تاپیک و اون تاپیک تحقیق کردیم همه در مورد همه چیز کارتا صحبت میکردن الا این حافظش که اندازه ی حافظه چقدر باید باشه یا حتما DDR3 باشه
تازه همون فرکانس هسته رو هم که از 630 بیشتر میکنم اکثر بازیها وسط کار قفل میکنه در حالی که مارکای دیگه تا 650 بدون مشکل جواب میده:((
انقدر تعریف XFX شنیدیم حالا اینجوری حالمونو گرفت:evil:
---------------------------------------
خب حالا کسی هست توی این دنیا که XFX 8600 GT رو با 512 مگ DDR2 کوفتی داشته باشه و بگه چرا تا یکم اورکلاک میشه زود ترش میکنه؟

آخرین ویرایش:
فکر نمیکنم دیگه فروشندش پس بگیره ولی ما اینهمه توی این تاپیک و اون تاپیک تحقیق کردیم همه در مورد همه چیز کارتا صحبت میکردن الا این حافظش که اندازه ی حافظه چقدر باید باشه یا حتما DDR3 باشه
تازه همون فرکانس هسته رو هم که از 630 بیشتر میکنم اکثر بازیها وسط کار قفل میکنه در حالی که مارکای دیگه تا 650 بدون مشکل جواب میده:((
انقدر تعریف XFX شنیدیم حالا اینجوری حالمونو گرفت:evil:
---------------------------------------
خب حالا کسی هست توی این دنیا که XFX 8600 GT رو با 512 مگ DDR2 کوفتی داشته باشه و بگه چرا تا یکم اورکلاک میشه زود ترش میکنه؟

دوست عزیز نمیدونم چرا همه اول میرن خریدشون رو میکنن بعد میان مشاوره!
الان که دیگه کار از کار گذشته..تو خرید بعدیت مواظب باش;)

با سلام خدمت اساتید
میخواستم ببینم کارت گرافیک 8500جی تی اورکلاک کردنش تاثیری داره ؟
ممنون ....
سلام
بله تاثیر خوبی هم داره.
85gt.jpg

کسی میدونه چرا دمای کارتم(اونطور که ریوا تیونر ) نشون میده از 55 بالاتر نمیره ولی فرتو فرت وقتی یکم فرکانسا بالا میرن قفل میکنه؟
1-ورژن ریوا تیونر شما باید به روز باشه.2.06
2-آخرین درایور رو از سایت NVIDIA بگیر و نصب کن.169.21
3-کارت شما همزان با اورکلاک باید دور فنش رو هم دستی بالا ببری تا کارت خنک بشه.

1-ورژن ریوا تیونر شما باید به روز باشه.2.06
2-آخرین درایور رو از سایت NVIDIA بگیر و نصب کن.169.21
3-کارت شما همزان با اورکلاک باید دور فنش رو هم دستی بالا ببری تا کارت خنک بشه.

1-ریوا تیونر 2.06 رو دارم
2-درایورم هم 169.25 (مثل اینکه شما باید آپدیت کنی!;))
3-زیاد در مورد تنظیم فن نمیدونم ولی از طریق Direct control روی 85 درصد تنظیمش کردم.
قبلا هم گفتم که از وقتی 169.25 رو دانلود کردم ریوا رو که اجرا کنم اول میگه این درایورو نمیشناسه و ریوا رو باید آپدیت کنم ولی مگه Riva Tuner 2.07 هم اومده؟:confused:

سلام
من به تازگی داداشم کامپیوترش رو اورده پیشم گفت که اورکلاک کنم
مدلش هم خیلی بدهGalexy5200
128
حالا ميخام بپرسم كه چيكار كنم اوركلاك كنم تا چه حدى يه اموزش تخصصي هم بدید ممنونم
درضمن میخامPES2008رو روی متوسط و با تماشاچیان بیاد چون فوتبال خیلی دوست داره:laughing:

سلام من يه كارت 7300gsدارم برند گيگا بايت.
ميخوام وقتي با ocوارد بازي شم تو بازي يك سري پيسكل هاي رنگي هستش كه هي مياد و ميره و بيشتر هم ميشه الان سرعت رم تا 958 بالا برم ولي بعد از ان ديگه پيسكل ها مياد مشكل از كجاست؟؟
لطفا راهنمايي كني من از برنامهVTuner استفاده مي كنم كه تو Cdكارتم بود مشكل از كجاست ممنون ميشم راهنمايي كنيد
بعد ايا اين vtuner برنامه خوبي هست يا نه؟؟
برنامه بهتر از vtuner چيه؟؟اگر هست لينك دانلودشو بديد

سلام من يه كارت 7300gsدارم برند گيگا بايت.
ميخوام وقتي با ocوارد بازي شم تو بازي يك سري پيسكل هاي رنگي هستش كه هي مياد و ميره و بيشتر هم ميشه الان سرعت رم تا 958 بالا برم ولي بعد از ان ديگه پيسكل ها مياد مشكل از كجاست؟؟
لطفا راهنمايي كني من از برنامهVTuner استفاده مي كنم كه تو Cdكارتم بود مشكل از كجاست ممنون ميشم راهنمايي كنيد
بعد ايا اين vtuner برنامه خوبي هست يا نه؟؟
برنامه بهتر از vtuner چيه؟؟اگر هست لينك دانلودشو بديد

داره ارتیفکت میده...
از کلاک های هسته و مموری هر کدوم حدود 20-30 تا کم کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or