(Overclock (VGA

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
xfx 8800gt alpha dog
من این کارت را گرفتم و تا این حد هم اورش کردم :
core:700 mem:1000 shaders:1725

ولی چون با این حالت که کار میکنه گرمای زیادی ایجاد میکنه! ولی مشکلی نداره

حالا من بخاطر اینکه فشاره زیادی بهش وارد نشه یه فن با هد سینک لوله مس دار براش گذاشتم ولی فقط روی g92 را پوشانده و رم هایش بدونه پوشش مونده

حالا این رم ها داغ نمیکنند یا هد سینک لازم دارند ؟

اگه لازم دارن یه طوری می زارم براشون بالاخره .

راستی من از برند هایه دیگه مثل اسوس دیدم که روی مموریش هیچ هدسینکی نذاشتن

فقط روی چیپش گذاشتن یه فنی شبیح فن cpu

جواب بدین یادتون نره!!!!!
همشهری جان.میشه بگی این اسوس چیه؟:confused:من که تاحالا نشنیدم!
دیگه اینکه شما با چی اور کردی که امکان اور کردن shader هم بت داد؟

اوکی بچه ها...راستی کسی از شما سایتی سراغ نداره که کارایی گرافیک های سری 8 و 9 را روی بازی های Directx10 تست کرده باشه؟
در مورد گرافیک های اورکلاک شده چی؟مثلا امتیاز 8600GTS اورکلاک نشده در برابر اورکلاک شده؟

يعني از گوگل سرچ كن ... :cheesygri

مثلا

8600GTS Review
8600GT Fatality Review
نه رفیق منظور من نقدو بررسی نبود.نمیدونم سایت tomshardware رفتی یا نه.یه سایتی مثل اون که به توان رندرینگ گرافیک های مختلف در بازی های مختلف امتیاز داده باشه و اونارو بر اساس امتیاز دسته بندی کرده باشه....همین سایته گفتم مرجع خوبی بود ولی جدیدا تغییر دکوراسیون داده ور داشته یه چیز چرتی از آب آورده که!در ضمن بازیهاش همه Dx9c هستند و سری 9 رو هم اصلا نداره:cool:

سلام به همه دوستانِ BC :love:
من یه کارت 7300gt دارم میخواستم Overclock کنمش.لطفا بگید که اصلا این کار تاثیری داره یا نه؟{توی بازی ها}
چون تجربه لازم رو نداشتم :(میخوام که یکم در مورد چگونگی این کار برام توضیح بدین.اگه میشه لینک دانلود نرم افزار{rivatuner } مورد نیاز رو هم بزارین.;)

دما

سلام من یه کارت 8500gt 1024 دارم میخواستم اورش کنم تا چقدر ببرم تازه دفعه اولمه می ترسم

راستی دما کارت گرافیکم رو 54 بود 2 تا پنکه از این کوچیکا به طرفش روشن کردم دما به 46 رسید :cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or