OUTRIDERS | pc

Outriders-RU-Steam-Gift-1024x576.jpg
OUTRIDERS

Genre : RPG
Developer: People Can Fly
Publisher: Square Enix
Release Date: 1 Apr, 2021
( Released )

جنگ وحشیانه و خونین OutRiders ترکیبی از بازی مسلحانه ، قدرت های خشن و سیستم های RPG عمیق برای خلقِ صحیح یک ژانر ترکیبی است .

GamePlay

Outriders یک شوتر سوم شخص است که با عناصر بازی های نقش آفرینی ترکیب شده است . در ابتدای بازی ، بازیکنان می توانند شخصیت های خود را از بین 4 کلاس مختلف که هر یک از آنها توانایی های منحصر به فردی دارند انتخاب ، از آنها استفاده و آنها را شخصی سازی کنند .

این چهار کلاس شامل:
Trickster ، که توانایی دستکاری زمان را دارد
Pyromancer ، که می تواند آتش را دستکاری کند
Devastator ( ویرانگر ) ، که می تواند حملات لرزه ای را از بین ببرد
و Technomancer ، که از برجک ها و دستگاه های دیگر استفاده می کند

این مهارت های خاص دارای زمان Cool Down کوتاه هستند و می توانند با مهارت های دیگر برای حداکثر اثرگذاری ترکیب شوند
بازی دارای یک درخت مهارت است که به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را باز و ارتقا دهند
بازیکنان می توانند از shotgun ها و assault rifle های مختلف برای حمله به دشمنان استفاده کنند
همینطور سلاح های گرم را می توان سفارشی کرد .
بازیکنان می توانند در پشت پوشش ها پنهان شوند تا از حملات دشمنان محافظت شوند .
اگر بازیکن بتواند دشمن را از بین ببرد یا به او آسیب جدی وارد نماید سلامتی بازیکن بر میگردد .
بازیکنان هم با هیولاها و هم با دشمنان انسانی می جنگند .
همزمان با پیشرفت بازیکن ، (سطح جهانی بازی معادل با دشواری گیم پلی) افزایش می یابد
اگر سطح جهانی بالا باشد ، بازیکن می تواند از دشمنان loot های high-end بهتر و بیشتری بدست آورد

بازی شامل عناصر مختلف نقش آفرینی است .
همینطور که بازیکنان در حال کاوش هستند ، می توانند مناطق مختلف دیگری را نیز مورد کاوش قرار دهند ( open world )
پلیرها می توانند در طول بازی با شخصیت های متفاوتی صحبت و ماموریت های جانبی آنها را کامل کنند .
در cutscene ها ، یک درخت گفتگو امکان تصمیم گیری در مورد نتیجه برخی مکالمات را فراهم می کند اگرچه تاثیری در پیشرفت داستان ندارد .
اگرچه می توان بازی را به صورت انفرادی انجام داد ، اما بازیکنان همچنین می توانند همراه با دو بازیکن دیگر بازی را انجام دهند .

در اواسط قرن 21 میلادی که زمین از نقطه بی بازگشت تغییرات اقلیمی مکرر و خطرناک و پیشی گرفتن از توانایی بشریت در کاهش آنها گذر کرده ،
دولتهای بزرگ زمین در آخرین تلاش برای حفظ بشریت منابع خود را تحت یک کلونی تازه شکل گرفته به نام (ECA) در یک سیاره زمین مانند دور به نام Enoch ترکیب می کنند
دو کشتی عظیم کلونی ، یعنی کاراول و فلورس ساخته شده است که هرکدام 500 هزار کلونی را در خود جای داده اند. علی رغم اینکه کاراول در میانه ساخت منفجر شد ، فلورس پس از 83 سال سفر با موفقیت به مدار Enoch می رسد.
اولین انسانهایی که پا به Enoch گذاشتند ، Outriders ها هستند ، تیمی از سربازان نخبه که وظیفه جستجوی منطقه فرود و هموار کردن مسیر کلونی را دارند.
با این حال ، Outrider ها به سرعت ناهنجاری را کشف می کنند ، یک طوفان انرژی عظیم و کشنده. Outrider ها تلاش می کنن تا به ECA جهت لغو پروسه کلونی سازی هشداردهند .
اما رهبری ECA در عوض لغو پروسه ، نیروهای امنیتی خود را می فرستد تا با پاکسازی Outriders ها آنها را ساکت کند.
یکی از Outrider ها که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری جان سالم به در برده ، در حین نبرد به شدت مجروح می شود و توسط شیرا ، دانشمند ECA برای کودتای بعدی ، داخل cryo stasis قرار می گیرد .
31 سال بعد Outrider مجروح شده از خواب درون دستگاه سکون یا cryo stasis بیدار میشود جایی که متوجه میشود تلاش ECA برای ساخت کلونی با شکست مواجه شده .
Anomaly تمام فن آوری پیشرفته کلونی را نابود می کند و تمام کلونی را در محدوده دره یک کوهستان به دام می اندازد .
Outrider ها که توسط موجودات وحشی بیگانه با رفتاری خصمانه با منابع کم احاطه شده اند ، در یک جنگ داخلی گسترده تقسیم به دو گروه می شوند که بقایای کلونی و ECA را در برابر شورشیان قرار می دهد.
شورشیان مبارزی که به دنبال سرنگونی ECA هستند.
علاوه بر این ، افرادی که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری مانند Outrider ها جان سالم به در برده اند ، "تغییر یافته" شده اند ، انسانهای جهش یافته ای که دارای قدرت های خارق العاده هستند.
Outrider ها موفق می شود با شیرا ، که اکنون به طور واقعی رهبر ECA است ، متحد شود ، و او را به مبارزه با شورشیان سركوب شده و از بین بردن تغییر یافته های آنها ترغیب کند .
شیرا سپس توضیح داد که او و دانشمند دکتر زاهدی در تلاشند منبع سیگنالی مرموز را که از طرف دیگر ناهنجاری نشأت گرفته است را جستجو کنند.
با ثبت فرکانس دقیق سیگنال هنگام فرود ، آنها ( Outrider ) ها برای ملاقات با زاهدی اعزام میشوند .
زاهدی فاش کرد که او آخرین اتصال ماهواره ای به فلورس ، که با نیمی از منابع کلونی در مدار باقی مانده است را در اختیار دارد .
اگر کلونی بتوانند در منطقه ای امن از آنومالی مستقر شود ، می توانند کلونی جدیدی را تثبیت کنند .
با استفاده از زاهدی و چندین همراه ، Outrider ها تعدادی از محیط های خطرناک را پشت سر می گذارند و سرانجام می توانند ناهنجاری را نقض کرده و به طرف دیگر برسند ، اما فقط یک منطقه گسترده پیدا می کنند.
صحرای بایر و ساکن یک نژاد بومی وحشی معروف به Pax که با انسان رفتاری خصمانه دارند .
در حالی که گروه به جستجوی خود برای سر منشاء سیگنال ادامه می دهند ، آنها لاشه کاراول را کشف می کنند که قبل از فلورس به طور غیر قابل توضیح به Enoch رسیده است
با ورود به کاراول ، این گروه می فهمند که پس از ترک زمین توسط فلورس ، افراد برجای مانده درزمین توانستند کاراول را با موتور پیشرفته تری بسازند .
که به آنها اجازه داده قبل از فلورس به انوخ برسد. هنگام فرود ، کلونیِ کاراول با Pax روبرو شدند ، و در تلاش برای بررسی توانایی های خود ، به بردگی و آزمایش آنها پرداختند.
Pax که چاره ای نداشت ، خود را به شکل وحشیانه فعلی درآورد و استعمارگران کلونی کاراول را نابود کرد
سیگنالی که آنها در تمام این مدت دنبال می کردند چراغ هشدار خودکار کاراول بود
Pax به کاراول حمله می کند ، اما Outrider و گروه آنها قادر به مقابله با آنها هستند و زاهدی سیگنالی را به Flores می فرستد
گروهی که تماشاگر این نبرد هستند با الهام از داستانهای Outrider دنباله روی آنها می شوند
Outrider که هنوز مصمم به انجام مأموریت خود است ، تلاش می کند تا به دنبال منطقه ای مناسب برای استعمار برود

Development

توسعه دهنده لهستانی People Can Fly توسعه Outriders را در سال 2015 آغاز کرد . اسکوئر انیکس با انتشار آن موافقت کرد و تیم را تشویق کرد تا دیدگاه خود را گسترش دهند .
برای توسعه بازی ، People Can Fly استودیو را از 40 عضو به بیش از 200 عضو گسترش داد .گیم پلی Outriders نشان داد که منتقدان این بازی را با سایر بازی های live at title مانند Destiny و Tom Clancy's The Division مقایسه می کنند ، اگرچه People Can Fly تأیید کرد که Outriders یک عنوان live at title نیست و این بازی است که بازیکنان می توانند آن را " شروع " و " پایان " دهند .
این بازی با در نظر گرفتن انجام گیم پلی مشترک (Co-Op ) طراحی شده است ، اگرچه تیم تأکید زیادی بر نوشتن داستان بازی داشتند.
نویسنده اصلی Joshua Rubin بازی را با دوره ی آخرالزمان فعلی ( اشاره به تغییرات آب و هوایی ) و قلب تاریکی مقایسه می کند.
روایت این بازی لحنی جدی تر از Bulletstorm دارد زیرا استودیو می خواهد ثابت کند که می تواند یک داستان پخته نیز بنویسد.
در شانزدهم مه 2018 ، Square Enix اعلام کرد که عنوان بعدی را People Can Fly منتشر خواهد کرد که در E3 2019 اعلام شد.
این بازی قرار است در تاریخ 1 آوریل 2021 برای Stadia ، Microsoft Windows ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X منتشر شود.
پس از تأخیر در جدول زمانی اواخر سال 2020 به دلیل تأثیرات همه گیریِ COVID-19 ، دموی بازی برای در فوریه 2021 منتشر شد و 2 میلیون بازیکن را به خود جذب کرد.
در تاریخ 15 مارس 2021 ، اعلام شد که نسخه Xbox بدون هزینه اضافی برای مشترکان Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود .

منبع : برگرفته از
Outriders (video game) - Wikipedia

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من کلاس technomancer رو تا خرتناق آپ کردم و دوتا گیرست با دو تا ساب کلاس مختلف بستم یکیش کارش روی poison کردن و frees هست یکی دیگه ساب کلاس demolition عه که کارش راکت لانچر و بامبینگ و انفجاره .
تنوع کلاس ها به شدت بالاست و برای هر کلاس سه تا subclass هست که قشنگ گیم پلی و نوع استراتژی و بازی شما رو عوض میکنه ! بازی کراس پلتفرمینگِ اگه تو مراحل بازی دچار مشکل شدید یا خواستید باس فایت برید مخصوصا باس فایت آخر که خودش دو مرحله است بگید بیام کری کنم .

در مورد drop rate و legendary drop ها گویا بعد از آپدیت ماه نوامبر بهتر شده اما باز بعد از انجام کوئست های خاص channa و اون رفیقش که راننده کامیون عه :D هر کدوم یک لجندری دراپ میکنه و همینطور بعد از اتمام بخش کمپین و زدن باس آخر حتمن یک آیتم لجندری که بیشتر اسلحه هست دراپ میشه . اما دلخوش به این مقدار نباشید ! برای دسترسی به ایتم های خاص و لجندری ها حتمن باید expedition برید .

ی توصیه هم بهتون میکنم
اگر هنوز لول تون به 35 نرسیده می تونید تا لول 28 یا 30 با انجام ماموریت های داخل بازی خودتون رو آپ کنید و بعد با جوین شدن به چند نفر دیگه کری بشید و expedition برید تا به شما xp pod یا پول خرید آیتم های لجندری رو بده که فقط میتونید با pod currency از tiago اون هم بعد از اتمام بخش داستانی تهیه کنید . یعنی در حالت عادی شما به این فروشنده tiago دسترسی ندارید مگر end game بازی و بعد از اون !
در این حالت میتونید کلی آیتم لجندری با قیمت پایین مثلا هر کدوم 100 یا 120 pod ازش بخرید که در حالت عادی برای ی پلیر لول 50 این مقدار به 75000 pod میرسه !!! :D که مساویست با زدن expedition های لول 14 و 15 اون که هر بار به شما فقط 40k pod currency میده !

این هم آدرس چنل دیسکورد که بیس پلیر بازی هست در واقع و کلی پلیر هر روز داخلش در حال teamup و پلی هستن .

اینم ای دی من تو بازی
Orion_N3bula

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بازی تموم شد تمام ساید کوئست‌ها هم انجام شد. WT هم ۱۵ شد و ۳تا Expedition هم رفتم و تا ۸ اومده بالا. ریوارد آخرین ساید کوئست خیلی خوب بود واسم. یه AR داد که Storm Whip Tier 3 روش بود. یه Tier 2 هم از همون ماد انداختم روش خیلی باحال شده :D چند باری هم کوئست هانت رو تکرار کردم واسه گرفتن آرمور لیجندری. فکر کنم WT رو بیارم پایین رگباری تمومش کنم واسه به دست آوردن مادهای Tier 3 برای آرمور! البته فکر کنم دیگه وقتمو بذار رو Expedition تا ببینیم به کجا میرسیم. مشکل اصلی بازی باس فایت احمقانش با Yagak بود اگه اسمشو درست نوشته باشم. به قدری مسخره و چرند بود که WT رو میاوردم رو ۵ تا فقط بزنمش بره. مکانیزم مسخره و حوصله سر بر که تا یه ربع هی باید تکرارش کنی. مشخصه تیم سازنده بلد نبوده چطور یه باس سخت با حساب کتاب طراحی کنه. شلوغی و اسپان شدن بدون توفق انمی رو از یه جایی به بعد میشه مدیریت کرد ولی خب بازم نمیشه به عنوان ایراد در نظر نگرفتش. اینکه توی بخش استوری هیچ آیتم لیجندری هم دراپ نمیشه واقعا مسخرس. یعنی این همه ساعت وقت میذاری اما هرچی انمی میکشی و باس میزنی هیچی نصبیت نمیشه. در کل میتونس ازین چیزی که هست خیلی بهتر باشه. البته همچنان نمیدونم تو Expedition چه اتفاقاتی میخواد بیفته! پلیر هم که پیدا نمیکنه کلا :D همچنان فعالی داخل بازی؟ @Annunaki ™ ؟! :D فقط نمیدونم این کد کراس‌پلی رو چطور باید وارد کنم تا با هم بازی کنیم.
ولی ظاهر آرمورای و سلاحای بازی خیلی خوبه. آیتمای لیجندری رو واقعا قشنگ طراحی کردن. ولی این ماد محور بودن بازی باعث میشه سلاحای لیجندری خیلی خاص نباشن. یعنی دیسمنتل کنی ماد تیر ۳ رو بهددست بیاری هم سود کردی. ظاهرشم که میتونی واسه بقیه سلاحا استفاده کنی. اما خب در مورد آرمورا یه Set Bonus دارن که وقتی ۳تا بشن اون پرک فعال میشه.

InShot_20211231_004713652.jpg

۲ ۳تا دیگم بودن گه عکس نگرفتم ازشون :D

موفق باشیم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خب بازی تموم شد تمام ساید کوئست‌ها هم انجام شد. WT هم ۱۵ شد و ۳تا Expedition هم رفتم و تا ۸ اومده بالا. ریوارد آخرین ساید کوئست خیلی خوب بود واسم. یه AR داد که Storm Whip Tier 3 روش بود. یه Tier 2 هم از همون ماد انداختم روش خیلی باحال شده :D چند باری هم کوئست هانت رو تکرار کردم واسه گرفتن آرمور لیجندری. فکر کنم WT رو بیارم پایین رگباری تمومش کنم واسه به دست آوردن مادهای Tier 3 برای آرمور! البته فکر کنم دیگه وقتمو بذار رو Expedition تا ببینیم به کجا میرسیم. مشکل اصلی بازی باس فایت احمقانش با Yagak بود اگه اسمشو درست نوشته باشم. به قدری مسخره و چرند بود که WT رو میاوردم رو ۵ تا فقط بزنمش بره. مکانیزم مسخره و حوصله سر بر که تا یه ربع هی باید تکرارش کنی. مشخصه تیم سازنده بلد نبوده چطور یه باس سخت با حساب کتاب طراحی کنه. شلوغی و اسپان شدن بدون توفق انمی رو از یه جایی به بعد میشه مدیریت کرد ولی خب بازم نمیشه به عنوان ایراد در نظر نگرفتش. اینکه توی بخش استوری هیچ آیتم لیجندری هم دراپ نمیشه واقعا مسخرس. یعنی این همه ساعت وقت میذاری اما هرچی انمی میکشی و باس میزنی هیچی نصبیت نمیشه. در کل میتونس ازین چیزی که هست خیلی بهتر باشه. البته همچنان نمیدونم تو Expedition چه اتفاقاتی میخواد بیفته! پلیر هم که پیدا نمیکنه کلا :D همچنان فعالی داخل بازی؟ @Annunaki ™ ؟! :D فقط نمیدونم این کد کراس‌پلی رو چطور باید وارد کنم تا با هم بازی کنیم.
ولی ظاهر آرمورای و سلاحای بازی خیلی خوبه. آیتمای لیجندری رو واقعا قشنگ طراحی کردن. ولی این ماد محور بودن بازی باعث میشه سلاحای لیجندری خیلی خاص نباشن. یعنی دیسمنتل کنی ماد تیر ۳ رو بهددست بیاری هم سود کردی. ظاهرشم که میتونی واسه بقیه سلاحا استفاده کنی. اما خب در مورد آرمورا یه Set Bonus دارن که وقتی ۳تا بشن اون پرک فعال میشه.

View attachment 238370

۲ ۳تا دیگم بودن گه عکس نگرفتم ازشون :D

موفق باشیم
فعالم بیا carry ت میکنم تا expedition lvl 15
برای من تا پایان بخش داستانی چندتا لجندری داد که فقط 1 دونه اش اسلحه بود .

منو ادد کن :
orion_n3bula تو استیم یا تو بازی فرقی نداره .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
فعالم بیا carry ت میکنم تا expedition lvl 15
برای من تا پایان بخش داستانی چندتا لجندری داد که فقط 1 دونه اش اسلحه بود .

منو ادد کن :
orion_n3bula تو استیم یا تو بازی فرقی نداره .

عجیبه با یکی از دوستام نتونستیم بازی کنیم. هر ۲ هم PS5 داریم. حتی تو منوی بازی هم نشونش نمیداد که داره بازی میکنه. با کد هم نتونس جوین بشه!

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
سلام دوستان اين بازى چطوره ؟ حال ميده منو دوستم با هم بازيش كنيم؟ تازه تاينى تينا رو تموم كرديم ميخاستم بدونم چطوره بگيرمش بريم با هم كراس پلى يا ارزششو نداره؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سلام دوستان اين بازى چطوره ؟ حال ميده منو دوستم با هم بازيش كنيم؟ تازه تاينى تينا رو تموم كرديم ميخاستم بدونم چطوره بگيرمش بريم با هم كراس پلى يا ارزششو نداره؟
من به شخصه پیشنهاد میکنم ، خیلی بازی خوش ساختیه.
اینکه 24 ساعت تمام ماه های سال پاش باشی نه ، اما برای حداقل یک دور تموم کردنش واقعا می ارزه.
DLC و اکسپنشن جدیدش هم که امروز تایید شد.

فقط این یادت نره که نیاز به فیلتر شکن داره ، نمیدونم الان درست شده یا نه ولی من که بازی میکردم باید VPN استفاده میکردم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد

در خوب بودنش هیچ شکی نیس
بازی گیم‌پلی خیلی خووبی داره. کلاسای بازی خوب و متنوع طراحی شدن با آپگریدای زیاد که شامل Passive و Active میشن. اسلحه‌های بازی تنوع خوبی دارن و با پرکایی که در طول بازی به دست میاری بهترم میشن. طراحی انمی‌های خوبه. باساش بد نیستن ولی رو درجه سختی بالا بعضیاشون واقعا عذاب میدن. کواپ هم همه چی رو بهتر و فان‌تر میکنه. فقط تنها موردی که باید مد نظر داشته باشی اینه که سرورای بازی فولتر هستش باید vp.n استفاده کنی. ولی خود بازی قطعا ارزش تجربه کردن داره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20220728_200603_667.jpg

r/outriders - Outriders has been updated - General Changes and Bug Fixes - 28.07.2022

عجب آپدیت خوبی دادن. همه تغییرات عالی و به نفع پلیر هستش
دیگه وقتشه Worldslayer رو یه آفی بزنن که بزنیم تو گوشش
کلا یه مدتیه که برگشتم سراغ بازی همه چی خیلی بهتر شده مخصوصا به دست آوردن متریال برای خرید و آپگرید. الانم دوباره با این آپدیت همه چیزو بهتر کرد. به عنوان بازی لوتر کارشونو خیلی خوب انجام دادن با ساپورت خیلی خوبی که انجام دادن.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
View attachment 266268

r/outriders - Outriders has been updated - General Changes and Bug Fixes - 28.07.2022

عجب آپدیت خوبی دادن. همه تغییرات عالی و به نفع پلیر هستش
دیگه وقتشه Worldslayer رو یه آفی بزنن که بزنیم تو گوشش
کلا یه مدتیه که برگشتم سراغ بازی همه چی خیلی بهتر شده مخصوصا به دست آوردن متریال برای خرید و آپگرید. الانم دوباره با این آپدیت همه چیزو بهتر کرد. به عنوان بازی لوتر کارشونو خیلی خوب انجام دادن با ساپورت خیلی خوبی که انجام دادن.

مشکل قند شکن زدن هنوز هست ؟؟؟

نمیدونم تو summer sell استیم این dlc جدیدش تخفیف خورده بود یا نه !
اما بعید میدونم آف درست حسابی بخوره !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
مشکل قند شکن زدن هنوز هست ؟؟؟

نمیدونم تو summer sell استیم این dlc جدیدش تخفیف خورده بود یا نه !
اما بعید میدونم آف درست حسابی بخوره !

آره اون که هست هنو و چاره‌ای نیس جز اینکه باهاش کنار بیایم و سولو بازی کنیم واسه خودمون
آره فعلا فکر نمیکنم خبری از تخفیف درست حسابی باشه چون تازه منتشر شده

• Like
Reactions: Annunaki ™

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
سلام دوستان من هم بازی رو تازه گرفتم رو ایکس باکس بازی میکنم.Expedition Level 28 و Apocalypse Tier 20 هستم.خیلی کار داره تا لول 200.بازیش واقعا فوق العاده هست و آدم و از کار و زندگی میندازه.همش دوست داری بیلد ها و آیتم های مختلف رو تست کنی.یه
Looter Shooter RPG واقعی.من که آر پی جی بازم واقعا باهاش حال کردم.کاش یه راهی پیدا بشه ما هم بتونیم کوآپ بازی کنیم.اگه بشه من پایه کوآپ هستم.راستی کلاس اصلیم Devastator هست.یه Trickster هم تازه شروع کردم.

• Like
Reactions: NaViiDii

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
کسی هست هنوز بازی کنه بدونه بازی پلیر داره یا نه ؟
من هرچی سرچ می‌کنه هیچی نمیاره
سلام
من رو ایکس باکس بازی میگنم.بازی هم پلیر داره منتهی برای ما بخش مولتیش فیلتره متاسفانه.باید با فیلترشکن بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر