OUTRIDERS | pc

Outriders-RU-Steam-Gift-1024x576.jpg
OUTRIDERS

Genre : RPG
Developer: People Can Fly
Publisher: Square Enix
Release Date: 1 Apr, 2021
( Released )

جنگ وحشیانه و خونین OutRiders ترکیبی از بازی مسلحانه ، قدرت های خشن و سیستم های RPG عمیق برای خلقِ صحیح یک ژانر ترکیبی است .

GamePlay

Outriders یک شوتر سوم شخص است که با عناصر بازی های نقش آفرینی ترکیب شده است . در ابتدای بازی ، بازیکنان می توانند شخصیت های خود را از بین 4 کلاس مختلف که هر یک از آنها توانایی های منحصر به فردی دارند انتخاب ، از آنها استفاده و آنها را شخصی سازی کنند .

این چهار کلاس شامل:
Trickster ، که توانایی دستکاری زمان را دارد
Pyromancer ، که می تواند آتش را دستکاری کند
Devastator ( ویرانگر ) ، که می تواند حملات لرزه ای را از بین ببرد
و Technomancer ، که از برجک ها و دستگاه های دیگر استفاده می کند

این مهارت های خاص دارای زمان Cool Down کوتاه هستند و می توانند با مهارت های دیگر برای حداکثر اثرگذاری ترکیب شوند
بازی دارای یک درخت مهارت است که به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را باز و ارتقا دهند
بازیکنان می توانند از shotgun ها و assault rifle های مختلف برای حمله به دشمنان استفاده کنند
همینطور سلاح های گرم را می توان سفارشی کرد .
بازیکنان می توانند در پشت پوشش ها پنهان شوند تا از حملات دشمنان محافظت شوند .
اگر بازیکن بتواند دشمن را از بین ببرد یا به او آسیب جدی وارد نماید سلامتی بازیکن بر میگردد .
بازیکنان هم با هیولاها و هم با دشمنان انسانی می جنگند .
همزمان با پیشرفت بازیکن ، (سطح جهانی بازی معادل با دشواری گیم پلی) افزایش می یابد
اگر سطح جهانی بالا باشد ، بازیکن می تواند از دشمنان loot های high-end بهتر و بیشتری بدست آورد

بازی شامل عناصر مختلف نقش آفرینی است .
همینطور که بازیکنان در حال کاوش هستند ، می توانند مناطق مختلف دیگری را نیز مورد کاوش قرار دهند ( open world )
پلیرها می توانند در طول بازی با شخصیت های متفاوتی صحبت و ماموریت های جانبی آنها را کامل کنند .
در cutscene ها ، یک درخت گفتگو امکان تصمیم گیری در مورد نتیجه برخی مکالمات را فراهم می کند اگرچه تاثیری در پیشرفت داستان ندارد .
اگرچه می توان بازی را به صورت انفرادی انجام داد ، اما بازیکنان همچنین می توانند همراه با دو بازیکن دیگر بازی را انجام دهند .

در اواسط قرن 21 میلادی که زمین از نقطه بی بازگشت تغییرات اقلیمی مکرر و خطرناک و پیشی گرفتن از توانایی بشریت در کاهش آنها گذر کرده ،
دولتهای بزرگ زمین در آخرین تلاش برای حفظ بشریت منابع خود را تحت یک کلونی تازه شکل گرفته به نام (ECA) در یک سیاره زمین مانند دور به نام Enoch ترکیب می کنند
دو کشتی عظیم کلونی ، یعنی کاراول و فلورس ساخته شده است که هرکدام 500 هزار کلونی را در خود جای داده اند. علی رغم اینکه کاراول در میانه ساخت منفجر شد ، فلورس پس از 83 سال سفر با موفقیت به مدار Enoch می رسد.
اولین انسانهایی که پا به Enoch گذاشتند ، Outriders ها هستند ، تیمی از سربازان نخبه که وظیفه جستجوی منطقه فرود و هموار کردن مسیر کلونی را دارند.
با این حال ، Outrider ها به سرعت ناهنجاری را کشف می کنند ، یک طوفان انرژی عظیم و کشنده. Outrider ها تلاش می کنن تا به ECA جهت لغو پروسه کلونی سازی هشداردهند .
اما رهبری ECA در عوض لغو پروسه ، نیروهای امنیتی خود را می فرستد تا با پاکسازی Outriders ها آنها را ساکت کند.
یکی از Outrider ها که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری جان سالم به در برده ، در حین نبرد به شدت مجروح می شود و توسط شیرا ، دانشمند ECA برای کودتای بعدی ، داخل cryo stasis قرار می گیرد .
31 سال بعد Outrider مجروح شده از خواب درون دستگاه سکون یا cryo stasis بیدار میشود جایی که متوجه میشود تلاش ECA برای ساخت کلونی با شکست مواجه شده .
Anomaly تمام فن آوری پیشرفته کلونی را نابود می کند و تمام کلونی را در محدوده دره یک کوهستان به دام می اندازد .
Outrider ها که توسط موجودات وحشی بیگانه با رفتاری خصمانه با منابع کم احاطه شده اند ، در یک جنگ داخلی گسترده تقسیم به دو گروه می شوند که بقایای کلونی و ECA را در برابر شورشیان قرار می دهد.
شورشیان مبارزی که به دنبال سرنگونی ECA هستند.
علاوه بر این ، افرادی که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری مانند Outrider ها جان سالم به در برده اند ، "تغییر یافته" شده اند ، انسانهای جهش یافته ای که دارای قدرت های خارق العاده هستند.
Outrider ها موفق می شود با شیرا ، که اکنون به طور واقعی رهبر ECA است ، متحد شود ، و او را به مبارزه با شورشیان سركوب شده و از بین بردن تغییر یافته های آنها ترغیب کند .
شیرا سپس توضیح داد که او و دانشمند دکتر زاهدی در تلاشند منبع سیگنالی مرموز را که از طرف دیگر ناهنجاری نشأت گرفته است را جستجو کنند.
با ثبت فرکانس دقیق سیگنال هنگام فرود ، آنها ( Outrider ) ها برای ملاقات با زاهدی اعزام میشوند .
زاهدی فاش کرد که او آخرین اتصال ماهواره ای به فلورس ، که با نیمی از منابع کلونی در مدار باقی مانده است را در اختیار دارد .
اگر کلونی بتوانند در منطقه ای امن از آنومالی مستقر شود ، می توانند کلونی جدیدی را تثبیت کنند .
با استفاده از زاهدی و چندین همراه ، Outrider ها تعدادی از محیط های خطرناک را پشت سر می گذارند و سرانجام می توانند ناهنجاری را نقض کرده و به طرف دیگر برسند ، اما فقط یک منطقه گسترده پیدا می کنند.
صحرای بایر و ساکن یک نژاد بومی وحشی معروف به Pax که با انسان رفتاری خصمانه دارند .
در حالی که گروه به جستجوی خود برای سر منشاء سیگنال ادامه می دهند ، آنها لاشه کاراول را کشف می کنند که قبل از فلورس به طور غیر قابل توضیح به Enoch رسیده است
با ورود به کاراول ، این گروه می فهمند که پس از ترک زمین توسط فلورس ، افراد برجای مانده درزمین توانستند کاراول را با موتور پیشرفته تری بسازند .
که به آنها اجازه داده قبل از فلورس به انوخ برسد. هنگام فرود ، کلونیِ کاراول با Pax روبرو شدند ، و در تلاش برای بررسی توانایی های خود ، به بردگی و آزمایش آنها پرداختند.
Pax که چاره ای نداشت ، خود را به شکل وحشیانه فعلی درآورد و استعمارگران کلونی کاراول را نابود کرد
سیگنالی که آنها در تمام این مدت دنبال می کردند چراغ هشدار خودکار کاراول بود
Pax به کاراول حمله می کند ، اما Outrider و گروه آنها قادر به مقابله با آنها هستند و زاهدی سیگنالی را به Flores می فرستد
گروهی که تماشاگر این نبرد هستند با الهام از داستانهای Outrider دنباله روی آنها می شوند
Outrider که هنوز مصمم به انجام مأموریت خود است ، تلاش می کند تا به دنبال منطقه ای مناسب برای استعمار برود

Development

توسعه دهنده لهستانی People Can Fly توسعه Outriders را در سال 2015 آغاز کرد . اسکوئر انیکس با انتشار آن موافقت کرد و تیم را تشویق کرد تا دیدگاه خود را گسترش دهند .
برای توسعه بازی ، People Can Fly استودیو را از 40 عضو به بیش از 200 عضو گسترش داد .گیم پلی Outriders نشان داد که منتقدان این بازی را با سایر بازی های live at title مانند Destiny و Tom Clancy's The Division مقایسه می کنند ، اگرچه People Can Fly تأیید کرد که Outriders یک عنوان live at title نیست و این بازی است که بازیکنان می توانند آن را " شروع " و " پایان " دهند .
این بازی با در نظر گرفتن انجام گیم پلی مشترک (Co-Op ) طراحی شده است ، اگرچه تیم تأکید زیادی بر نوشتن داستان بازی داشتند.
نویسنده اصلی Joshua Rubin بازی را با دوره ی آخرالزمان فعلی ( اشاره به تغییرات آب و هوایی ) و قلب تاریکی مقایسه می کند.
روایت این بازی لحنی جدی تر از Bulletstorm دارد زیرا استودیو می خواهد ثابت کند که می تواند یک داستان پخته نیز بنویسد.
در شانزدهم مه 2018 ، Square Enix اعلام کرد که عنوان بعدی را People Can Fly منتشر خواهد کرد که در E3 2019 اعلام شد.
این بازی قرار است در تاریخ 1 آوریل 2021 برای Stadia ، Microsoft Windows ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X منتشر شود.
پس از تأخیر در جدول زمانی اواخر سال 2020 به دلیل تأثیرات همه گیریِ COVID-19 ، دموی بازی برای در فوریه 2021 منتشر شد و 2 میلیون بازیکن را به خود جذب کرد.
در تاریخ 15 مارس 2021 ، اعلام شد که نسخه Xbox بدون هزینه اضافی برای مشترکان Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود .

منبع : برگرفته از
Outriders (video game) - Wikipedia

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
یکی از دوستان میگفت با قندشکن باید وصل بشی درسته؟

تا اونجایی که اون اوایل من تست کردم بله برای پلی دادن با دوستان باید قند شکن بزنی
اما من بعد از اپدیت آخر و فعال کردن cross play از آپشن بازی موفق شدم بدون قند شکن به ی گروه دیگه جوین بدم !

• Like
Reactions: amircloop

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
تا اونجایی که اون اوایل من تست کردم بله برای پلی دادن با دوستان باید قند شکن بزنی
اما من بعد از اپدیت آخر و فعال کردن cross play از آپشن بازی موفق شدم بدون قند شکن به ی گروه دیگه جوین بدم !
یه ۳ روزی میشه که اصلا نمیشه به سرور بازی وصل شد من رو ایکس باکس بازی میکنم شاید پلتفرم های دیگه مشکل نداشته باشن.و اینکه کسی تونسته با ایکس باکس بخش انلاین و چند نفره وصل بشه ؟
دوستان هر کی هر اطلاعاتی که بتونه کمک کنه بشه قسمت انلاین رو بازی کرد بده ممنون میشم .من قسمت داشتانی بازی رو تموم کردم.لول بالاتر از ۳۰ نمیره?

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
یه ۳ روزی میشه که اصلا نمیشه به سرور بازی وصل شد من رو ایکس باکس بازی میکنم شاید پلتفرم های دیگه مشکل نداشته باشن.و اینکه کسی تونسته با ایکس باکس بخش انلاین و چند نفره وصل بشه ؟
دوستان هر کی هر اطلاعاتی که بتونه کمک کنه بشه قسمت انلاین رو بازی کرد بده ممنون میشم .من قسمت داشتانی بازی رو تموم کردم.لول بالاتر از ۳۰ نمیره?
تست میکنم خبر میدم بهت
چرا بالاتر هم میره و فقط ی راه وجود داره اونم اینکه بعد از اتمام بخش داستانی ی میز داخل هر base ای که باشی ایجاد شده اونجا میتونی expedition هایی رو بری که حداقل لولش 3 الی 4 تا از لول خودت بالاتره و اگر تموم کنی خوب لول آپ میشی ! منتها سخته باید چند نفره رفت .

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
سلام.کسی اینجا جدیدا تونسته کوآپ بازی کنه؟منو دوستم هر قند شکنی که استفاده کنیم نفری که جوین میکنه علامت مثلث سرور قرمز داره و شدیدا تلپورت میشه و کلا برای اون طرف قابل بازی نیست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,295
نام
مــاکــان
یکی از بازیایی بود که واقعا دوس داشتم بازیش کنم اما حیف سروراش بستس برا ما 😕
اینکه با VPN حل میشه.
من دمو رو بازی کردم، خیلی از بخش داستانیش خوشم اومد، حالا نمیدونم این بخش تو بازی اصلی چطور دراومده.
اما خیلی دوست داشتم ببینم ته داستان به کجا میرسه.
الانم که تخفیف خیلی خوبی خورده، بدم نمیاد امتحان کنم.

======
این آپدیت چقدر خوبه، خیلی تغییرات ریز و درشت دادن.
کراس پلی هم که همه پلتفرم هارو پشتیبانی میکنه.
اکسپنشن هم مثل اینکه برای سال بعد برنامه ریزی شده.

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
781
اینکه با VPN حل میشه.
من دمو رو بازی کردم، خیلی از بخش داستانیش خوشم اومد، حالا نمیدونم این بخش تو بازی اصلی چطور دراومده.
اما خیلی دوست داشتم ببینم ته داستان به کجا میرسه.
الانم که تخفیف خیلی خوبی خورده، بدم نمیاد امتحان کنم.

======
این آپدیت چقدر خوبه، خیلی تغییرات ریز و درشت دادن.
کراس پلی هم که همه پلتفرم هارو پشتیبانی میکنه.
اکسپنشن هم مثل اینکه برای سال بعد برنامه ریزی شده.
مشکل اینجاس ما نمیتونیم کو اپ بازی کنیم
من یه گیم پس 3 ماهه گرفتم با رفیقم تمومش کنیم چون کانکشن p2p و ما باید با وی پی ان بریم کلا قابل بازی کردن نیست.همونطور که اون دوستمون چنتا پست بالاتر گفت. ولی سولو مشکلی نداره

• Poker Face
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من روی استیم تو این تخفیفات گرفتمش
قبلا نسخه کرک شده رو تا انتها رفته بودم و الان از اول شروع کردم
به محض ورود به منوی اصلی سمت راست زده friends online و ی تعدادی رو نشون میده !
یعنی هیچ راهی نیست بشه کو آپ پلی داد ؟

پرفورمنس بازی ی جاهایی اذیت میکنه نمیدونم شما هم این مشکل رو داشتید ؟
مخصوصا افت فریم تو base وقتی از خواب بیدار میشه و با شیرا ملاقات میکنه !
البته من reshade زدم روش و گرافیکش از این رو به اون رو شد .
فعلا ورلد تیر 5 هستم
اگه بازی رو دارید ادد کنید ی ترای بدیم شاید تونستیم کو آپ بزنیم .

Orion_N3bula

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
چرا وقتی وارد صحرا میشی اینقدر سخت میشه :| :D
لعنتیا یه جوری هم طراحی کردن که تا باس/مینی‌باس مورد نظر رو نزنی همینجوری انمی معمولی اسپان میشه! رو WT11 دارم میرم واقعا داره به جنون میرسونه! چقدرم طولانیه بخش داستانیش. البته تمام ساید کوئستا و هانت و وانتدهارو دارم میرم و هیچی رو جا نذاشتم ولی خب تصمیم داشتم با یه کلاس دیگم بازی کنم که الان متوجه شدم همین Pyromancer رو به اندگیم برسونم و قشنگ واسش فارم کنم هنر کردم :D اما در کل گیم‌پلی بازی خیلی جذاب و لذتبخشه. سلاحای بازی رو خیلی دوس دارم. طراحی آرموراش خیلی باحاله و بهترم داره میشه. منتظرم ببینم لیجندریا چطورین. ولی تا الان اصلا لیجندری دراپ نشده. ۳تا اسلحه لیجندری گرفتم که از تموم کردن کوئست بودن. این انمی‌های نکبت مخصوصا باس‌ها نمیخوان لیجندری دراپ کنن؟! ولی چقدر خفنه ظاهر این ۳تا سلاح ایجندری که گرفتم! داستان بازی هم نسبت به لوتر شوتر بودنش خیلی خوبه به نظرم. گرافیکشم خووبه و مشکل افت فریمم نداشتم رو PS5 تا الان. در کل خیلی پر و پیمون‌تر از چیزیه که فکرشو میکردم. فعلا این دراپ ریت بدش یکم تو مُخ بوده و البته زیادی شلوغ شدن بازی تو بعضی مواقع. قشنگ اینقدر زیاد میشن گیر میکنی نمیتونی تکون بخوری. وقتی آدمیزادم جلوت قرار میگیره اسنایپرا قشنگ نابود میکنن اعصاب و روانتو :D

• Smile

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
کل جذابیت بازی یکطرف، کلاس تریکستر اونیکی طرف،
اینکه با جون کم جا فرار و کاور باید شیرجه (بلینک) بزنی تو شکم دشمن با شاتگان تیکه پارشون کنی برا خون پر کردن اصن وضعیه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر