OUTRIDERS | pc

Outriders-RU-Steam-Gift-1024x576.jpg
OUTRIDERS

Genre : RPG
Developer: People Can Fly
Publisher: Square Enix
Release Date: 1 Apr, 2021
( Released )

جنگ وحشیانه و خونین OutRiders ترکیبی از بازی مسلحانه ، قدرت های خشن و سیستم های RPG عمیق برای خلقِ صحیح یک ژانر ترکیبی است .

GamePlay

Outriders یک شوتر سوم شخص است که با عناصر بازی های نقش آفرینی ترکیب شده است . در ابتدای بازی ، بازیکنان می توانند شخصیت های خود را از بین 4 کلاس مختلف که هر یک از آنها توانایی های منحصر به فردی دارند انتخاب ، از آنها استفاده و آنها را شخصی سازی کنند .

این چهار کلاس شامل:
Trickster ، که توانایی دستکاری زمان را دارد
Pyromancer ، که می تواند آتش را دستکاری کند
Devastator ( ویرانگر ) ، که می تواند حملات لرزه ای را از بین ببرد
و Technomancer ، که از برجک ها و دستگاه های دیگر استفاده می کند

این مهارت های خاص دارای زمان Cool Down کوتاه هستند و می توانند با مهارت های دیگر برای حداکثر اثرگذاری ترکیب شوند
بازی دارای یک درخت مهارت است که به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را باز و ارتقا دهند
بازیکنان می توانند از shotgun ها و assault rifle های مختلف برای حمله به دشمنان استفاده کنند
همینطور سلاح های گرم را می توان سفارشی کرد .
بازیکنان می توانند در پشت پوشش ها پنهان شوند تا از حملات دشمنان محافظت شوند .
اگر بازیکن بتواند دشمن را از بین ببرد یا به او آسیب جدی وارد نماید سلامتی بازیکن بر میگردد .
بازیکنان هم با هیولاها و هم با دشمنان انسانی می جنگند .
همزمان با پیشرفت بازیکن ، (سطح جهانی بازی معادل با دشواری گیم پلی) افزایش می یابد
اگر سطح جهانی بالا باشد ، بازیکن می تواند از دشمنان loot های high-end بهتر و بیشتری بدست آورد

بازی شامل عناصر مختلف نقش آفرینی است .
همینطور که بازیکنان در حال کاوش هستند ، می توانند مناطق مختلف دیگری را نیز مورد کاوش قرار دهند ( open world )
پلیرها می توانند در طول بازی با شخصیت های متفاوتی صحبت و ماموریت های جانبی آنها را کامل کنند .
در cutscene ها ، یک درخت گفتگو امکان تصمیم گیری در مورد نتیجه برخی مکالمات را فراهم می کند اگرچه تاثیری در پیشرفت داستان ندارد .
اگرچه می توان بازی را به صورت انفرادی انجام داد ، اما بازیکنان همچنین می توانند همراه با دو بازیکن دیگر بازی را انجام دهند .

در اواسط قرن 21 میلادی که زمین از نقطه بی بازگشت تغییرات اقلیمی مکرر و خطرناک و پیشی گرفتن از توانایی بشریت در کاهش آنها گذر کرده ،
دولتهای بزرگ زمین در آخرین تلاش برای حفظ بشریت منابع خود را تحت یک کلونی تازه شکل گرفته به نام (ECA) در یک سیاره زمین مانند دور به نام Enoch ترکیب می کنند
دو کشتی عظیم کلونی ، یعنی کاراول و فلورس ساخته شده است که هرکدام 500 هزار کلونی را در خود جای داده اند. علی رغم اینکه کاراول در میانه ساخت منفجر شد ، فلورس پس از 83 سال سفر با موفقیت به مدار Enoch می رسد.
اولین انسانهایی که پا به Enoch گذاشتند ، Outriders ها هستند ، تیمی از سربازان نخبه که وظیفه جستجوی منطقه فرود و هموار کردن مسیر کلونی را دارند.
با این حال ، Outrider ها به سرعت ناهنجاری را کشف می کنند ، یک طوفان انرژی عظیم و کشنده. Outrider ها تلاش می کنن تا به ECA جهت لغو پروسه کلونی سازی هشداردهند .
اما رهبری ECA در عوض لغو پروسه ، نیروهای امنیتی خود را می فرستد تا با پاکسازی Outriders ها آنها را ساکت کند.
یکی از Outrider ها که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری جان سالم به در برده ، در حین نبرد به شدت مجروح می شود و توسط شیرا ، دانشمند ECA برای کودتای بعدی ، داخل cryo stasis قرار می گیرد .
31 سال بعد Outrider مجروح شده از خواب درون دستگاه سکون یا cryo stasis بیدار میشود جایی که متوجه میشود تلاش ECA برای ساخت کلونی با شکست مواجه شده .
Anomaly تمام فن آوری پیشرفته کلونی را نابود می کند و تمام کلونی را در محدوده دره یک کوهستان به دام می اندازد .
Outrider ها که توسط موجودات وحشی بیگانه با رفتاری خصمانه با منابع کم احاطه شده اند ، در یک جنگ داخلی گسترده تقسیم به دو گروه می شوند که بقایای کلونی و ECA را در برابر شورشیان قرار می دهد.
شورشیان مبارزی که به دنبال سرنگونی ECA هستند.
علاوه بر این ، افرادی که از قرار گرفتن در معرض ناهنجاری مانند Outrider ها جان سالم به در برده اند ، "تغییر یافته" شده اند ، انسانهای جهش یافته ای که دارای قدرت های خارق العاده هستند.
Outrider ها موفق می شود با شیرا ، که اکنون به طور واقعی رهبر ECA است ، متحد شود ، و او را به مبارزه با شورشیان سركوب شده و از بین بردن تغییر یافته های آنها ترغیب کند .
شیرا سپس توضیح داد که او و دانشمند دکتر زاهدی در تلاشند منبع سیگنالی مرموز را که از طرف دیگر ناهنجاری نشأت گرفته است را جستجو کنند.
با ثبت فرکانس دقیق سیگنال هنگام فرود ، آنها ( Outrider ) ها برای ملاقات با زاهدی اعزام میشوند .
زاهدی فاش کرد که او آخرین اتصال ماهواره ای به فلورس ، که با نیمی از منابع کلونی در مدار باقی مانده است را در اختیار دارد .
اگر کلونی بتوانند در منطقه ای امن از آنومالی مستقر شود ، می توانند کلونی جدیدی را تثبیت کنند .
با استفاده از زاهدی و چندین همراه ، Outrider ها تعدادی از محیط های خطرناک را پشت سر می گذارند و سرانجام می توانند ناهنجاری را نقض کرده و به طرف دیگر برسند ، اما فقط یک منطقه گسترده پیدا می کنند.
صحرای بایر و ساکن یک نژاد بومی وحشی معروف به Pax که با انسان رفتاری خصمانه دارند .
در حالی که گروه به جستجوی خود برای سر منشاء سیگنال ادامه می دهند ، آنها لاشه کاراول را کشف می کنند که قبل از فلورس به طور غیر قابل توضیح به Enoch رسیده است
با ورود به کاراول ، این گروه می فهمند که پس از ترک زمین توسط فلورس ، افراد برجای مانده درزمین توانستند کاراول را با موتور پیشرفته تری بسازند .
که به آنها اجازه داده قبل از فلورس به انوخ برسد. هنگام فرود ، کلونیِ کاراول با Pax روبرو شدند ، و در تلاش برای بررسی توانایی های خود ، به بردگی و آزمایش آنها پرداختند.
Pax که چاره ای نداشت ، خود را به شکل وحشیانه فعلی درآورد و استعمارگران کلونی کاراول را نابود کرد
سیگنالی که آنها در تمام این مدت دنبال می کردند چراغ هشدار خودکار کاراول بود
Pax به کاراول حمله می کند ، اما Outrider و گروه آنها قادر به مقابله با آنها هستند و زاهدی سیگنالی را به Flores می فرستد
گروهی که تماشاگر این نبرد هستند با الهام از داستانهای Outrider دنباله روی آنها می شوند
Outrider که هنوز مصمم به انجام مأموریت خود است ، تلاش می کند تا به دنبال منطقه ای مناسب برای استعمار برود

Development

توسعه دهنده لهستانی People Can Fly توسعه Outriders را در سال 2015 آغاز کرد . اسکوئر انیکس با انتشار آن موافقت کرد و تیم را تشویق کرد تا دیدگاه خود را گسترش دهند .
برای توسعه بازی ، People Can Fly استودیو را از 40 عضو به بیش از 200 عضو گسترش داد .گیم پلی Outriders نشان داد که منتقدان این بازی را با سایر بازی های live at title مانند Destiny و Tom Clancy's The Division مقایسه می کنند ، اگرچه People Can Fly تأیید کرد که Outriders یک عنوان live at title نیست و این بازی است که بازیکنان می توانند آن را " شروع " و " پایان " دهند .
این بازی با در نظر گرفتن انجام گیم پلی مشترک (Co-Op ) طراحی شده است ، اگرچه تیم تأکید زیادی بر نوشتن داستان بازی داشتند.
نویسنده اصلی Joshua Rubin بازی را با دوره ی آخرالزمان فعلی ( اشاره به تغییرات آب و هوایی ) و قلب تاریکی مقایسه می کند.
روایت این بازی لحنی جدی تر از Bulletstorm دارد زیرا استودیو می خواهد ثابت کند که می تواند یک داستان پخته نیز بنویسد.
در شانزدهم مه 2018 ، Square Enix اعلام کرد که عنوان بعدی را People Can Fly منتشر خواهد کرد که در E3 2019 اعلام شد.
این بازی قرار است در تاریخ 1 آوریل 2021 برای Stadia ، Microsoft Windows ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X منتشر شود.
پس از تأخیر در جدول زمانی اواخر سال 2020 به دلیل تأثیرات همه گیریِ COVID-19 ، دموی بازی برای در فوریه 2021 منتشر شد و 2 میلیون بازیکن را به خود جذب کرد.
در تاریخ 15 مارس 2021 ، اعلام شد که نسخه Xbox بدون هزینه اضافی برای مشترکان Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود .

منبع : برگرفته از
Outriders (video game) - Wikipedia

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بازی به اتمام رسید
کمپین به نسبت طولانی ای داره و باید از این سر نقشه به اون سر برسید و بین ابتدا و انتهای مسیر لوکیشن های متنوعی جای داده شده .
داخل هر لوکیشن ماموریت های فرعی به اضافه bounty ها سرگرم کنندست و انجامش باعث lvlup شدن سریعتر میشه .

از نقاط قوت بازی باس فایت هاست به خصوص باس فایت آخر و یکی دو تا باس فایت دیگه که واقعا چالش برانگیزه به خصوص اگر مثل من lone wolf جلو میرید .
بعد از اتمام بخش کمپین بسته به کلاسی که انتخاب کردید و skill tree ای که تا انتها انلاک و اپگرید شده یک اسلحه Legendary به شما میده .
من Necromancer بودم و ی اسنایپ خفن بهم داد و اون هم قابل اپگرید شدن و تعویض Attribute ها و شخصی سازی هست .

بازی تازه بعد از به اتمام رسوندن بخش کمپین با آنلاک شدن بخش Expeditions شروع میشه
activity هایی که معمولا پاور مورد نظرشون 3 الی 4 تا بالاتر از شماست و معمولا در 4 چک پوینت خلاصه میشه که خب هر چک پوینت خودش شاملِ 2 الی سه wave با باس فایت های مختلفِ .
هر کدوم از این Expeditions ها بسته به زمان اتمام شون به شما لوت میده حتی اگر شما نتونید اون رو به طور کامل به اتمام برسونید به اضای اتمام هر چک پیونت به شما لوت قابل توجهی میده .
اما اگر نتونید اون رو به طور کامل تموم کنید 3 بار به شما زمان میده تا دوباره Expedition مربوطه رو استارت بزنید و بعد از اون لوکیشن از روی نقشه حذف میشه .

مشکل اصلی اینه که فعلا مچ میکینگ به هیچ عنوان چه با قندشکن و بدون اون امکان پذیر نیست !
فقط میتونید دوستان تون رو اینوایت کنید . که برای این مورد هم باید هر دو از قندشکن حین اجرای بازی استفاده کنید .

اگر کسی بازی رو به اتمام رسوند و بخش Expeditions براش آنلاک شد بگه که با هم انجامش بدیم .

OUTRIDERS-Win64-Shipping_2021_04_07_00_45_33_641.jpg

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
بازی به اتمام رسید
کمپین به نسبت طولانی ای داره و باید از این سر نقشه به اون سر برسید و بین ابتدا و انتهای مسیر لوکیشن های متنوعی جای داده شده .
داخل هر لوکیشن ماموریت های فرعی به اضافه bounty ها سرگرم کنندست و انجامش باعث lvlup شدن سریعتر میشه .

از نقاط قوت بازی باس فایت هاست به خصوص باس فایت آخر و یکی دو تا باس فایت دیگه که واقعا چالش برانگیزه به خصوص اگر مثل من lone wolf جلو میرید .
بعد از اتمام بخش کمپین بسته به کلاسی که انتخاب کردید و skill tree ای که تا انتها انلاک و اپگرید شده یک اسلحه Legendary به شما میده .
من Necromancer بودم و ی اسنایپ خفن بهم داد و اون هم قابل اپگرید شدن و تعویض Attribute ها و شخصی سازی هست .

بازی تازه بعد از به اتمام رسوندن بخش کمپین با آنلاک شدن بخش Expeditions شروع میشه
activity هایی که معمولا پاور مورد نظرشون 3 الی 4 تا بالاتر از شماست و معمولا در 4 چک پوینت خلاصه میشه که خب هر چک پوینت خودش شاملِ 2 الی سه wave با باس فایت های مختلفِ .
هر کدوم از این Expeditions ها بسته به زمان اتمام شون به شما لوت میده حتی اگر شما نتونید اون رو به طور کامل به اتمام برسونید به اضای اتمام هر چک پیونت به شما لوت قابل توجهی میده .
اما اگر نتونید اون رو به طور کامل تموم کنید 3 بار به شما زمان میده تا دوباره Expedition مربوطه رو استارت بزنید و بعد از اون لوکیشن از روی نقشه حذف میشه .

مشکل اصلی اینه که فعلا مچ میکینگ به هیچ عنوان چه با قندشکن و بدون اون امکان پذیر نیست !
فقط میتونید دوستان تون رو اینوایت کنید . که برای این مورد هم باید هر دو از قندشکن حین اجرای بازی استفاده کنید .

اگر کسی بازی رو به اتمام رسوند و بخش Expeditions براش آنلاک شد بگه که با هم انجامش بدیم .
سولو رفتنش چطوره؟

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
از چه نظر ؟
روایت داستان خیلی روانِ
ماموریت ها مشخصِ فقط ابتدا شاید کمی دچار مشکل مسیر یابی برای پیدا کردن محل مورد نظر روی نقشه بشید
البته هر زمان با زدن دکمه TAB خودش شما رو به سمت ماموریت راهنمایی میکنه .
باس فایتها به جز 2 3 تا تقریبا راحته

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
از چه نظر ؟
روایت داستان خیلی روانِ
ماموریت ها مشخصِ فقط ابتدا شاید کمی دچار مشکل مسیر یابی برای پیدا کردن محل مورد نظر روی نقشه بشید
البته هر زمان با زدن دکمه TAB خودش شما رو به سمت ماموریت راهنمایی میکنه .
باس فایتها به جز 2 3 تا تقریبا راحته
بعضی بازیا خیلی به کواپ وابسته است مثل دستنی که اصلا تنها رفتنش حال نمیده میخواستم بدونم اینم مثل اوناس یا میشه تنهایی هم رفت و لذت برد.

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بعضی بازیا خیلی به کواپ وابسته است مثل دستنی که اصلا تنها رفتنش حال نمیده میخواستم بدونم اینم مثل اوناس یا میشه تنهایی هم رفت و لذت برد.
بله من تنهایی رفتم و خیلی لذت بردم .
اصلا لذتش به همینه که چلنج کنی خودت رو
با خلق این بازی از شر دستنی و دیویژن خلاص شدیم :D

DESTINY IS A DEAD GAME :))

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام.بازیو میشه تنهایی رفت ولی یک جاهای از بازی نیاز به نفر دوم قشنگ حس میشه(یجورایی بازیو تک نفره سخت کردند که دونفره راحتتر بشه-البته تکی چلنجی طور میشه چون هر لولی داشته باشی بچه غولها 3 لول ازت بالاترن)

لول من 19 و آخر world tier 6 هستم، اگه کسی خواست خوشحال میشم با هم قسمت داستانی بازیو انجام بدیم. (پلتفرم xbox)

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
سلام.بازیو میشه تنهایی رفت ولی یک جاهای از بازی نیاز به نفر دوم قشنگ حس میشه(یجورایی بازیو تک نفره سخت کردند که دونفره راحتتر بشه-البته تکی چلنجی طور میشه چون هر لولی داشته باشی بچه غولها 3 لول ازت بالاترن)

لول من 19 و آخر world tier 6 هستم، اگه کسی خواست خوشحال میشم با هم قسمت داستانی بازیو انجام بدیم. (پلتفرم xbox)
سلام عزیز منم روی ایکس باکس بازی میکنم ولی هنوز اول بازی هستم لول 5 فکر کنم خیلی از شما عقبم ولی آیدی بدید ادد کنم اگه شد با هم بریم خیلی خوبه

• Like
Reactions: aha2012

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
بازی به اتمام رسید

View attachment 201008
سلام دوست عزیز من بازی رو به اتمام رسوندم عالی بود خیلی لذت بردم فقط چند تا سوال برام پیش اومده .یکی اینکه لول من از ۳۰ بالاتر نمیره کلا خط آبی بالا که مخصوص لول آپ بود از بالا صفحه رفته چطور باید لول آپ کنم و اینکه سوال دوم اینکه به من کلا ۲۰ تا اسکیل واسه آپ داد و قدرت آتیش رو انتخاب کردم چطور باید skilرو آپ کنم که خوب باشه و اینکه من نمیتونم با کسی کوآپ بازی کنم ارور میده .پلتفرم ایکس باکس هستم

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
الان کل مراحل اصلی و فرعی رو به اتمام رسوندم ولی دیگه بهم لول نمیده رو ۳۰ قفل شده...بعد تمام کردن بازی این اسلحه ها به اضافه شد ولی زده باید لول ۴۵ باشی چجوری باید لول آپ کنم?

Attachments

• ۲۰۲۱۰۴۲۰_۲۰۰۲۳۴.jpg
    ۲۰۲۱۰۴۲۰_۲۰۰۲۳۴.jpg
    232.5 KB · مشاهده: 9
  • Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
الان کل مراحل اصلی و فرعی رو به اتمام رسوندم ولی دیگه بهم لول نمیده رو ۳۰ قفل شده...بعد تمام کردن بازی این اسلحه ها به اضافه شد ولی زده باید لول ۴۵ باشی چجوری باید لول آپ کنم?

درود
باید برگردید به مراحل قبل یعنی وقتی بازی رو تمام کردید باید نقشه رو از آخر به اول برگدید عقب به ترتیب روی هر چک پوینت چند اکتیویتی نظیر BOUNTY HUNTER و مراحل فرعی هست !
در ضمن بعد از اتمام بازی یک عدد میز به BASE ای که داخلش هستید اضافه میشه که میتونید challenge هاش رو پلی بدید که معمولا از پاور شما 3 الی 4 تا بالاتره و تکی نمیشه رفت !
چون از در و دیوار میریزن سرت . نمیدونم هنوز کراس پلتفرمینگ رو باز کردن یا نه ! چون پلیرهای ایکس باکس با سایر پلتفرمها و بلعکس نمی تونن به همدیگه جوین بشن

• Like
Reactions: amircloop

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
درود
باید برگردید به مراحل قبل یعنی وقتی بازی رو تمام کردید باید نقشه رو از آخر به اول برگدید عقب به ترتیب روی هر چک پوینت چند اکتیویتی نظیر BOUNTY HUNTER و مراحل فرعی هست !
در ضمن بعد از اتمام بازی یک عدد میز به BASE ای که داخلش هستید اضافه میشه که میتونید challenge هاش رو پلی بدید که معمولا از پاور شما 3 الی 4 تا بالاتره و تکی نمیشه رفت !
چون از در و دیوار میریزن سرت . نمیدونم هنوز کراس پلتفرمینگ رو باز کردن یا نه ! چون پلیرهای ایکس باکس با سایر پلتفرمها و بلعکس نمی تونن به همدیگه جوین بشن
من کلا نمیتونم آنلاین با کسی کواپ بازی کنم همش میخواد وصل بشه رو ۸۰ درصد ارور میده میندازه بیرون?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر