Outlast | PC

news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:
Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4
تاریخ انتشار:
September 4 2013

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

آخرین ویرایش:

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
GamingTrend: 93/100
AtomicGamer: 9/10
Destructoid: 9/10
Joystiq: 4.5/5
GameFront: 90/100
Edge Magazine: 9/10
GamesBeat: 89/100
Thunderbolt: 8/10
GamesRadar: 4/5
Vandal Online: 8/10
IGN: 7.8/10
GameTrailers: 7.8/10
Polygon: 7.5/10
GameSpot: 7/10

با این نمرات متا 83% شده.

آخرین ویرایش:

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
پست رو آپدیت کنید و لینک دانلود رو بزارید
توی سایت ایرانی گذاشتن:
توی سایت آرمان دانلود لینک دانلود هست
سه عکس جدید:
Outlast-08.jpg

Outlast-02.jpg

Outlast-07.jpg

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
کرک بازی خرابه !
چون من دیشب دان کردم نسخه walmart رو ولی کرش میشه!
باید تا اومدن کرک سالم صبر کنید..
نسخه کم حجم بازی هم اومد..با حجم 1.84:

RELOADED هم اومده از اون استفاده کن. کرک برا نسخه آپدیت شدست(v1.0.11771.0) بهتره update 3 را قبلش بریزی. البته بدون آپدیت هم احتمالا کار کنه.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
چند ساعت گیم پلی داره؟ یه جا خوندم که بازی توصیه کرده تو شب با چراغ های خاموش و هدست بازی بکنیم. درسته؟

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
بچه ها شما از سایت ایرانی دانلود کردید که میگید خرابه؟اگه نه این لینکو امتحان کنید
چند ساعت گیم پلی داره؟ یه جا خوندم که بازی توصیه کرده تو شب با چراغ های خاموش و هدست بازی بکنیم. درسته؟

خودشون گفتن 5 ساعت ولی من چند ویدئو دیدم بیشتر از اینا طول میکشه.
هر بازی ترسناک رو بهتره با این شرایط که میگید بازی کرد دیگه!ولی توی بازی بهش اشاره نشده.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بچه ها شما از سایت ایرانی دانلود کردید که میگید خرابه؟اگه نه این لینکو امتحان کنید

هر بازی ترسناک رو بهتره با این شرایط که میگید بازی کرد دیگه!ولی توی بازی بهش اشاره نشده.
نه ..ولی این مشکل همه بوده..
ولی خوب با کرک
RELOADE
امتحان کردم رفت تو بازی اما هیچی نشون نمی داد ولی با این روش درست شد!!
tivate subtitles, when you start the game, ou see the black screen but you can see the subtitles in bottom of screen…..wait for 2, 3 minutes until the subtitles disappear….after 1 minute that you see only blackscreen, push the left button of the mouse (with predefined controls), and a letter appear in the middle of the screen. Press the button continue and wait another minute.
After this you see the characters’camera with battery state, rec time exc…press F to acttivate night vision, than press right button of the mouse to put it away…after this press esc and save and then press continue…the game starts normally and you can see everything, probably is a problem with the intro

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

سایت ها ایرانی بازی اختراع که نکی کنن فقط مستقیمش می کنن کافیه کرک سالمش بیاد فعلا که کرک یکی داره که اونم کار نمی کنه

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
سایت ها ایرانی بازی اختراع که نکی کنن فقط مستقیمش می کنن کافیه کرک سالمش بیاد فعلا که کرک یکی داره که اونم کار نمی کنه

من نگفتم که بازی اختراع میکنن.من چون به این سایت بیشتر از سایت های دیگه اعتماد دارم لینک رو گذاشتم.حالا اگه یه کرک مناسب پیدا کردید به ما هم بدید تا استفاده کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر