Outlast | PC

news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:
Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4
تاریخ انتشار:
September 4 2013

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

آخرین ویرایش:

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
خبری نشد از بازی؟

واقعا ازتون معذرت میخوام. یکم در محاسباتم اشتباه کردم!! ولی الان دقیقا بهتون میگم بازی کی میاد:چهارشنبه ساعت نه و بیست دقیقه 9:20 یعنی فردا.
بازم ازتون بابت خبر اشتباه عذر میخوام.

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
فقط 5 ساعت به آنلاک شدن بازی مونده، امیدوارم امتیازات خوبی بگیره. تو این شرایط که اصلا بازی ترسناکی ساخته نمیشه امیدوارم این بازی نا امیدمون نکنه، البته از amnesia که هفته بعد ریلیز میشه مطمئنم که شاهکار خواهد بود ولی خدا کنه این هم بازی خوبی بشه تا یه پیش درآمد باشه واسه هفته بعد.

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
فقط 5 ساعت به آنلاک شدن بازی مونده، امیدوارم امتیازات خوبی بگیره. تو این شرایط که اصلا بازی ترسناکی ساخته نمیشه امیدوارم این بازی نا امیدمون نکنه، البته از amnesia که هفته بعد ریلیز میشه مطمئنم که شاهکار خواهد بود ولی خدا کنه این هم بازی خوبی بشه تا یه پیش درآمد باشه واسه هفته بعد.

بله واقعا این چند سال بازیه ترسناک که گرافیک قابل قبول و البته خیلی هم ترسناک بشه ساخته نشده بود.(جز Slender)
منم خیلی Amnesia رو دوست دارم نسخه قبلی منو خوب ترسوند.
همونطور که شما میگید ما مطمئنیم که Amnesia یه بازیه ترسناک خواهد بود چون نسخه ی قبلیش ترسناک بود.ولی چون Outlast واسه PS4 که نسل بعد هست هم عرضه میشه بهش کمتر از Amnesia امید ندارم.
خدا کنه بازار ها هم هردوی این بازی ها رو بیارن چون من یکی نمیتونم دانلودشون کنم به نظر میرسه هردوشون بالای یک گیگ باشن.

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
منتظر IGN هستم که ببینم چند میده!
من تا حالا اینقدر منتظر یک بازی نبودم و نمیدونم که چه قدر طول میکشه تا کرک بشه ولی شما که تجربشو دارید میتونید بگید که تا حالا شده که یه بازی یه شبه کرک بشه؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
منتظر IGN هستم که ببینم چند میده!
من تا حالا اینقدر منتظر یک بازی نبودم و نمیدونم که چه قدر طول میکشه تا کرک بشه ولی شما که تجربشو دارید میتونید بگید که تا حالا شده که یه بازی یه شبه کرک بشه؟
اره که میشه!
همین دیشب Brothers -a tale of two sons اومد و 1 ساعته کرک شد![h=3][/h]

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
بازی ویندوز 64 بیت می خواد؟؟
inimum HW's

• Processor: 2.2 GHz Dual Core
  • CPU Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
بازی ویندوز 64 بیت می خواد؟؟
inimum HW's

• Processor: 2.2 GHz Dual Core
  • CPU Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

فکر کنم برای استفاده از رم بیشتر نوشتن 64 بیتی به احتمال زیاد به 32 بیتی هم میگیره
فقط یک دقیقه!

- - -ویرایش - - -

همین چند دقیقه پیش PewdiePie دو ویدئو از بازی آپلود کرد
Part1
Part2
و خود RedBarrels یه تریلر دیگه منتشر کرد!:
Outlast Lunch Trailer

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
نسخه معتبر WaLMaRT اومده که با لینک مستقیم از سرور داخلی در کلوب دانلود بازی قرار گرفت! :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر