Ori and the Blind Forest | Xbox One

مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس E3 بازی پلتفرم 2 بعدی Ori and the Blind Forest را برای کنسول Xbox One معرفی کرد. بازی توسط استودیو Moon در حال ساخت است. در تریلر بازی موجودی شبح مانند که به انجام حرکات پلتفرمینگ مشغول بود به همراه دوست او که یک دیو نقاب دار بود، به نمایش در آمد.

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
yt0ubk1fzqp601h4uo85.jpg

ic3gvn1sr2a3q1e3057y.jpg

5w09ku7r7i2ixzvirwnq.jpg

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
واقعا چرا pre-order برای بازی فعال نمیشه؟؟:|
همه بازی ها pre order دارند ولی این رو باید صبر کنیم تا عرضه شد 7.6 گیگ سختی بکشیم:|.اونم قشنگ سر بازی ـی که کلی وقته منتظرشم:d

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
واقعا چرا pre-order برای بازی فعال نمیشه؟؟:|
همه بازی ها pre order دارند ولی این رو باید صبر کنیم تا عرضه شد 7.6 گیگ سختی بکشیم:|.اونم قشنگ سر بازی ـی که کلی وقته منتظرشم:d

برامن هم جای سوال داره امروز میخواستم پیش خرید منم که.../:)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
واقعا بعضی کارهای مایکروسافت مسخره هست، من الان نگاه کردم Dark Souls II که قراره 1 ماه دیگه عرضه بشه pre load واسش فعال شده، اونوقت این بازی که تا الان با کیفیت ترین انحصاری مایکروسافت بوده و همین فردا هم قراره عرضه بشه pre load نداره :|
آقا قیمتش چنده رو Xbox؟ تو Steam هنوز نزده!
20 دلار.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
برای بازی پیج نزدن تو استور؟ هرچی امروز سرچ کردم هیچی نبود!! واقعا مسخره ست بازی ای که چند ساعت دیگه ریلیز میشه پری اردر که چه عرض کنم اصلا نشانی ازش تو استور نیست!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
الان چک کردم توی قسمت کامینگ ســون استور اومده منتها قسمت خرید و دانلودش رو Unavailable زدن ... من که Pin to Home کردم به محض موجود شدن خریداری میشه :x

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
برای بازی پیج نزدن تو استور؟ هرچی امروز سرچ کردم هیچی نبود!! واقعا مسخره ست بازی ای که چند ساعت دیگه ریلیز میشه پری اردر که چه عرض کنم اصلا نشانی ازش تو استور نیست!
اتفاقا داره. من از سه روز قبل pin كردمش:d
ويرايش: پيش خريد بازي همين الان اومد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر