Ori and the Blind Forest | Xbox One

مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس E3 بازی پلتفرم 2 بعدی Ori and the Blind Forest را برای کنسول Xbox One معرفی کرد. بازی توسط استودیو Moon در حال ساخت است. در تریلر بازی موجودی شبح مانند که به انجام حرکات پلتفرمینگ مشغول بود به همراه دوست او که یک دیو نقاب دار بود، به نمایش در آمد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سال 2015 با اینکه بازی های بزرگی اومدن و بعضی هاشون رو سالها منتظرشون بودم ولی هیچکدوم حسی که موقع انجام این بازی داشتم به من نداد و برا من بدون شک بهترین بازی 2015 بود. جالب اینه قبل از انجام این بازی اصلا اخبارش رو دنبال نمی کردم و فقط اولین نمایش بازی تو کنفرانس Microsoft رو دیده بودم و همون موقع با ظاهر گرافیکی و موسیقی تریلر خیلی حال کردم و رفتش تو لیستم و چون هیچ نمایش دیگه ای ازش ندیده بودم گیم پلی بسیار خوب بازی کاملا غافل گیرم کرد.به نظرم اگه زمان عرضه بازی اوایل 2015 نبود تو فصل جوایز خیلی بیشتر می تونست جایزه بگیره مخصوصا برای قسمت موسیقی و کارگردانی هنری.

مشخص شده این نسخه برا استیم میاد یا نه؟ امیداورم انحصاری ویندوز 10 نکرده باشنش. بعد اگه برا استیم بیاد میشه نسخه ی قبلی رو به این آپدیت کرد؟
به صورت همزمان برای استیم میاد و مثل نسخه X1 قابل ارتقا به نسخه جدید هست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خب قیمت آپدیت مشخص شد، 5 دلار ناقابل :D خیلی عالیه این قیمت. برای بازیکن های جدید هم قیمت 20 دلار هست. نسخه PC هم تاخیر خورده :D
مثل اینکه لیست اچیومنت هاش هم کاملا مجزا هست که اینجوری باشه بهتره :D

تریلر جدید بازی:
v=zU3rmggIcpc

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام...
بچه ها این دیوار هایی که بالای سرمون هستند و یا سمت چپ و راستمون رو چه طوری باید خراب کنیم ؟ (اونایی که زیره پامون هستند رو قدرتی میکوبم به زمین خراب میشند ولی بالای سر و چپ و راستمون رو نمیتونم ) به یک جایی رسیدیم که فقط باید این دیوار ها رو خراب کنم تا بتونم رد بشم!
xdpeisrybnxy7i66zazt.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
چقدر طراحی مراحل بازی خوبه! اصلا این هماهنگی مراحل و گرافیک خیره کننده بازی خیلی عالیه. من تازه المان اب رو احیا کردم و چه مرحله ای چالشی و زیبایی بود. اب جوشان و خروشان با اون گرافیک چشم نواز بازی از بند ازاد میشه و در همین حین بازی شما رو با یه مرحله ی چالشی و هیجانی روبرو میکنه. از اینه بازی خوشم میاد که المان های گیم پلی و پلتفرمینگ بازی اونقدر لذت بخش و خوش ساخته که هرچه مرحله چالشی تر باشه لذت اش بیشتر میشه. هیچ چیزی تو بازی دستوپا گیر نیست و واقعا بخش پلتفرمر بازی همراه با سیستم پیشرفت پله ای گیم پلی خیلی لذت بخشه.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
پسر این دیگه چی بود
وای وای وااای
اثر هنریه یا بازی

واقعا شاهکاره...من تازه دیروز شروعش کردم و طی ۲ مرحله تو یک روز تموم شد :D:x
به معنای واقعی محو بازی شدم
داستان عالی
موسیقی عالی
گرافیک فانتزی و هنری عالی(انگار داشتم تو یک بوم نقاشی بازی میکردم)
گیم پلی عالی
همه چیش پرفکت و عالی بود...کیف کردم

فقط با توجه به زبان چپر چلاق بنده یک نکات مبهمی از داستان برام باقی موند :
1-این ori اصلا کی هست و از کجا اومده؟!
اول بازی چطور یکهو از رو درخت باد بردش..‌.مگه کاغذه که باد ببرتش :D

2-تو بازی راوی مدام به ori میگفت کودک من...این طرف کی بود که به ori میگفت کودک من

3-این جغد بزرگه بچه هاش سره یک موج آبی بزرگ که زد مردن...دلیل اون موج چی بود که بعدش جغد تصمیم گرفت انتقام بگیره

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
پسر این دیگه چی بود
وای وای وااای
اثر هنریه یا بازی

واقعا شاهکاره...من تازه دیروز شروعش کردم و طی ۲ مرحله تو یک روز تموم شد :D:x
به معنای واقعی محو بازی شدم
داستان عالی
موسیقی عالی
گرافیک فانتزی و هنری عالی(انگار داشتم تو یک بوم نقاشی بازی میکردم)
گیم پلی عالی
همه چیش پرفکت و عالی بود...کیف کردم

فقط با توجه به زبان چپر چلاق بنده یک نکات مبهمی از داستان برام باقی موند :
1-این ori اصلا کی هست و از کجا اومده؟!
اول بازی چطور یکهو از رو درخت باد بردش..‌.مگه کاغذه که باد ببرتش :D

2-تو بازی راوی مدام به ori میگفت کودک من...این طرف کی بود که به ori میگفت کودک من

3-این جغد بزرگه بچه هاش سره یک موج آبی بزرگ که زد مردن...دلیل اون موج چی بود که بعدش جغد تصمیم گرفت انتقام بگیره
تاپیک رو بیاریم بالا بلکه یکی ببینه جواب سوالات ما رو بده:-":D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازی رو هم ۲روز پیش تموم و ۱۰۰٪ کردمش. خیلی خیلی تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای بود. یه نسخه جمعو جور و کالرفول از Hallow Knight بود. من خیلی سبک Metroidvania رو دوس دارم اما اکثر خیلیی طولانی هستن و مپ به شدت بزرگی دارن و تو اکثر موارد اگه حواست رو جمع نکنی کاملا گم میشی تو بازی. اما اوری همه چیز رو به اندازه داشت. حدود ۱۲ ۱۳ساعتی بازی کردم و چیزی جز لذت نداشت. گرافیک هنری بازی یکی از زیباترین‌های این نسل بود. طراحی کرکترای بازی عالی بود و داستان ساده‌ای که قشنگ روایت میشد. گیم‌پلی بازی خیلی خوب بود و مبارزات حس خیلی خوبی میداد در عین سادگی. قابلیت‌هایی که در طول بازی به دست میاریم خیلی خوب طراحی شده بودن. Skill Tree ساده اما به شدت کاربردی که در کنار ابیلیتی‌های مختلف هم تنوع خوبی ایجاد میکردن و هم باعث میشدن احساس قدرت کنی. سختی بازی خیلی خوب و منطقی بود فقط توی آخرین تعقیب و گریز یکم با دوربین به مشکل خوردم که خیلی مهم نبود. بخشایی که باید فرار میکردیم عالی طراحی شده بودن. هیجان خیلی بالایی داشتن. نکته بعدی که باید بهش اشاره کرد موسیقی بسیار زیبای بازی بود که با توجه به فضای بازی و اتفاقاتی که رخ میداد خیلی خوب تغییر میکرد و خیلی بیشتر درگیر بازی میشدی
در اولین فرصت نسخه بعدی رو استارت میزنم. خیلی دوس دارم ببینم گرافیک بازی چه تکنیکی چه هنری چجوری شدن

157715

157716

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
تاپیک رو بیاریم بالا بلکه یکی ببینه جواب سوالات ما رو بده:-":D
نمیدونم هنوز نسخه دوم رو بازی کردی یا نه. جواب سوالات داستانی رو بدم‌نسخه دوم برات اسپویل میشه.
اگه نسخه دوم رو نرفتی حتما برو جواب همه سوالاتت اونجا مشخص میشه.

• Like
Reactions: samiradin

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
دوستان من همون اوایل بازی گیر کردم، چون Double jump ندارم دیگه هیچجا نمیتونم برم، همه جای نقشه بسته
اون قابلیت Dash رو تونستم بگیرم، اما Double jump نمیدونم چطوری بهش برسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر