Onrush

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من چند روز پیش بازی را پلات کردم .در واقع بازی اصلا تروفی انلاین به اون شکل که پلیر پیدا کنه ندارید فقظ کافیه انلاین باشید تا به قول معرفی بازی progress داشته باشه.
منم خیلی با بازی حال کردم اون مدت که امده بود همه بازی های دیگه را گذاشته بودم کنار فقط آنراش بازی میکردم اما متاسفانه اینجا زیاد بازی تحویل گرفته نشد
آره دیشب که تروفی ها رو نگاه میکردم چیزی برای آنلاین نداشت(که برای من مونده باشه حداقل:-" )
تا 44% هم برا خودش دور همی تروفی میداد:D ، چیزایی که مونده هم با تموم کردن بخش سینگل پلیر فکر کنم باز بشن... هنوز 3بخشش مونده:D

در کل هیجان خوبی داره! اگر کسی دنبال هیجان هست از دستش نده>:)

• Like
Reactions: vayne solidor

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چلنج های بخش آخر به شدت رو اعصابن! به شدت:|
مخصوصا Switchها که یکبارم نباید بترکی... آخه با موتور نمیشه دووم اورد تو خط مقدم، از اونطرف یکم عقب بیفتی همه ماشین ها رو میترکونند و نیترویی برات نمیمونه، و تهشم عقب میفتی و تمام:| در کل یا مزنند لهت میکنند، یا عقب میفتی و میبازی:|

هیچی دیگه، دیشب با صدبار تلاش اولیش رد شد، رفتم جلوتر و باز چنین چلنجی اورد...برای دومیه دیگه اعصاب نداشتم و میخواستم دسته رو بکوبم تو TV :))
ببینیم امروز چه میکنیم :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چلنج های بخش آخر به شدت رو اعصابن! به شدت:|
مخصوصا Switchها که یکبارم نباید بترکی... آخه با موتور نمیشه دووم اورد تو خط مقدم، از اونطرف یکم عقب بیفتی همه ماشین ها رو میترکونند و نیترویی برات نمیمونه، و تهشم عقب میفتی و تمام:| در کل یا مزنند لهت میکنند، یا عقب میفتی و میبازی:|

هیچی دیگه، دیشب با صدبار تلاش اولیش رد شد، رفتم جلوتر و باز چنین چلنجی اورد...برای دومیه دیگه اعصاب نداشتم و میخواستم دسته رو بکوبم تو TV :))
ببینیم امروز چه میکنیم :D
نه دیگه این چلنچ را اشتباه متوجه شدی منظور این نیست که اصلا تصادف نداشته باشی تو باید اون راند را حداقل ۳ هیچ ببری .شش نفر تو گروهت هستند هر کدوم ۴ تا سوییچ دارن اخرش که راند تموم میشه شمارش میکنه ببینه از هر کس چند تا سوییچ مونده اگه از تیمت حداقل ۳ تا سوییچ مونده باشه اون چلنچ را میبری
سخت ترین چلنج بازی با اختلاف ۱۲ تا تیکداون با enforcer هست که البته اونم میتونی با یکی از دوستات با هم ترکیبی بازی کنید

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه دیگه این چلنچ را اشتباه متوجه شدی منظور این نیست که اصلا تصادف نداشته باشی تو باید اون راند را حداقل ۳ هیچ ببری .شش نفر تو گروهت هستند هر کدوم ۴ تا سوییچ دارن اخرش که راند تموم میشه شمارش میکنه ببینه از هر کس چند تا سوییچ مونده اگه از تیمت حداقل ۳ تا سوییچ مونده باشه اون چلنچ را میبری
سخت ترین چلنج بازی با اختلاف ۱۲ تا تیکداون با enforcer هست که البته اونم میتونی با یکی از دوستات با هم ترکیبی بازی کنید
مطمئنی؟ تو قبلی ها یکدونه اینجوری بود فکر کنم دوتا، و با اختلاف بیشتر از دوتا هم بردیم و نداد بهم...سوتی دادم آیا و از دیشب اعصاب خودمو خورد کردم؟ :)) امروز به یک تارگت هم رسیدیم و بوووم...ترکیدم:|

اون 12تا با Titan میخواست، قبل از این سوییچه یکم روی اون گیر بودم ولی بالاخره گرفتمش! با 18 تا:)) فکر کنم رفتم رو Rage Mode :)) بی اعصاب همه رو میزدم:)) تا حالا 18تا تو هیچ مودی نگرفته بودم:|
این سوئیچه هم آخریشه، غیر از این یک مرحله مونده که چلنجی نداره گویا جز بردن:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مطمئنی؟ تو قبلی ها یکدونه اینجوری بود فکر کنم دوتا، و با اختلاف بیشتر از دوتا هم بردیم و نداد بهم...سوتی دادم آیا و از دیشب اعصاب خودمو خورد کردم؟ :)) امروز به یک تارگت هم رسیدیم و بوووم...ترکیدم:|

اون 12تا با Titan میخواست، قبل از این سوییچه یکم روی اون گیر بودم ولی بالاخره گرفتمش! با 18 تا:)) فکر کنم رفتم رو Rage Mode :)) بی اعصاب همه رو میزدم:)) تا حالا 18تا تو هیچ مودی نگرفته بودم:|
این سوئیچه هم آخریشه، غیر از این یک مرحله مونده که چلنجی نداره گویا جز بردن:D
اره مطمئنا خودم گرفتمش
راست میگی اون با تایتان بود

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اره مطمئنا خودم گرفتمش
راست میگی اون با تایتان بود
همین الان ردش کردم! دمت گرم:D نجاتم دادی=))
خوب بریم مسابقه ی آخر>:) بعدش دیگه ماییم و چندتا تروفی خورده ریزه...(4دور چرخش:-" فکر کنم اینم وقت ببره:D )

• Like
Reactions: vayne solidor

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
همین الان ردش کردم! دمت گرم:D نجاتم دادی=))
خوب بریم مسابقه ی آخر>:) بعدش دیگه ماییم و چندتا تروفی خورده ریزه...(4دور چرخش:-" فکر کنم اینم وقت ببره:D )
دوستان برای بازی کردن onrush باید به نت وصل باشید درسته؟! یعنی تجربه بخش تک نفره ش اصلا امکان پذیر نیست به صورت تمام آفلاین؟ و بعد اینکه منظور از اینکه پیشرفت شما ذخیره نمشیه تو بازی یعنی چی؟! یعنی باید اکانت پلاس داشته باشی یا اینکه با اکانت psn ت کافیه صرفا به اینترنت وصل شی برای پیشرفت تو بخش تک نفره؟ و اینکه اگر به نت وصل شید چقدر حجم میخواد برای استفاده تو بازی؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان برای بازی کردن onrush باید به نت وصل باشید درسته؟! یعنی تجربه بخش تک نفره ش اصلا امکان پذیر نیست به صورت تمام آفلاین؟ و بعد اینکه منظور از اینکه پیشرفت شما ذخیره نمشیه تو بازی یعنی چی؟! یعنی باید اکانت پلاس داشته باشی یا اینکه با اکانت psn ت کافیه صرفا به اینترنت وصل شی برای پیشرفت تو بخش تک نفره؟ و اینکه اگر به نت وصل شید چقدر حجم میخواد برای استفاده تو بازی؟
برای بازی کردن اتصال به نت اجباری نیست ، بازی تک نفره داره و پیشرفت شما تو کنسولتون ذخیره میشه و آفلاین قابل بازیه
برای دریافت بعضی تروفیها نیاز داره کنسول به نت و به سرورهای بازی وصل باشه
همچنین با وصل بودن به سرورهای بازی یک سری آیتم مثل رنگ برا ماشینها جایزه میگیرید که زیاد مهم نیست

• Like
Reactions: EVIL4baz

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اقا چجوری میشه کاستوم زد با فرندا؟ مثلا 3 به 3 یا 6به 6 یا 4 به 4
این فقط میشه حریف سی پی یو باشه؟:| 12 نفر رفتیم خریدیم کاستوم نمیتونیم روبرو هم بزنیم:/ راهی داره بگه یکی لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر