Online Pass برای بخش آنلاین Tomb Raider نیاز نیست + عدم عرضه دمو بازی

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,090
نام
Milad

Crystal Dynamics تایید کرد که بازی Tomb Raider reboot در زمان انتشار بازی، فاقد online pass یا season pass خواهد بود.

Karl Stewart از Crystal Dynamics پیرامون این مورد توضیح می دهد و در تویتر شخصی خود تایید کرده که بازی فاقد online pass یا season pass بوده و نسخه Demo ای برای این بازی در کار نخواهد بود. علت این کار را اینگونه بیان می کند: " ما نمیخواهیم چیزی در مورد داستان بازی Spoil شود. "

او همچنین اضافه کرد: " ما داستانی را برای این بازی به وجود آورده ایم که واقعا باور نداریم که داستانی از بازی اسپویل شود و ارزش آن را دارد که شما یک هفته یا کمی بیشتر برای بازی کردن این عنوان صبر کنید؛ با توجه به وعده هایی که از قبل داده ایم. "

هرچند که این بازی شامل اولین بازی ای از سری Tomb Raider خواهد بود که دارای بخش MultiPlayer می باشد ولی گیمرها برای بازی کردن این بخش، نیازی به پرداخت Online Pass نخواهند داشت.

بازی در ماه مارچ برای PS3، XBOX360 و PC روانه بازار خواهد شد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
13,029
نام
نـــــــویـــــــــد
خدا پدر مادرتونو بیامرزه چون دیگه واقعا توان خرید پوینت نیست :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,909
Online Pass برای بخش آنلاین Tomb Raider نیاز نیست

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,745
نام
احمد
مولتی پلیر خاصی نداره که آنلاین پس بخواد :d فکر کنم برای سرگرم شدن یکی دو هفته خوب باشه :d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,166
نام
احمد
نسخه Demo ای برای این بازی در کار نخواهد بود. علت این کار را اینگونه بیان می کند: " ما نمیخواهیم چیزی در مورد داستان بازی Spoil شود. "
اسپویل داستان بهانست من اعتقاد دارم بازیی که دمو براش عرضه نمیکنن حتما یه گندی زدن و نمیخوان رو بشه

در مورد اون بخش آنلاین پس هم با اینکه برای من فرقی نداره اما خوشحال شدم از اینکه دوستان میتونن راحتتر و کم خرج تر با هم بازی کنن ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
4,049
نام
داود
مولتی پلیر خاصی نداره که آنلاین پس بخواد :d فکر کنم برای سرگرم شدن یکی دو هفته خوب باشه :d
کفر نگو آقا کفر نگو برادر من :D

چون هیشکی (حتی خود سازنده هم) حساب خاصی باز نکرده روی مولتی بازی، پس حتما مولتی خیلی خوبی از کار در میاد.
استناد به نقیض قانون مورفی:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,441
این چیزی که من دیدم، متونم بگم مالتی پلیرش قابل بازی نیست!.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,660
نام
Amir Ho3ein
47 روز تا انتشار!
خیلی بهش امید دارم:x
اسپویل داستان بهانست من اعتقاد دارم بازیی که دمو براش عرضه نمیکنن حتما یه گندی زدن و نمیخوان رو بشه
:blink:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,663
نام
نیما!
خوبه!جفتش خوبه!:d
هم اينكه دموش نمياد خوبه هم اينكه انلاين پس نداره!:d

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,158
نام
امیر حسین
خوب همین نمایش های توی نمایشگاه ها رو به عنوان دمو میدادن بیرون! :d اسپویل هم نداره دیگه! همه دیدن :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,478
نام
مهدی
قبلا هم گفتم چون Eidos سازنده مولتی بازی هست میشه به این بخش امیدوار بود.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,875
نام
رامین
خوب خدا رو شکر چون مجبور بودیم با این وضعیت بیخیالش بشیم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟