Online Pass برای بخش آنلاین Tomb Raider نیاز نیست + عدم عرضه دمو بازی

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
20130103_tomb_raider.jpg

Crystal Dynamics تایید کرد که بازی Tomb Raider reboot در زمان انتشار بازی، فاقد online pass یا season pass خواهد بود.

Karl Stewart از Crystal Dynamics پیرامون این مورد توضیح می دهد و در تویتر شخصی خود تایید کرده که بازی فاقد online pass یا season pass بوده و نسخه Demo ای برای این بازی در کار نخواهد بود. علت این کار را اینگونه بیان می کند: " ما نمیخواهیم چیزی در مورد داستان بازی Spoil شود. "

او همچنین اضافه کرد: " ما داستانی را برای این بازی به وجود آورده ایم که واقعا باور نداریم که داستانی از بازی اسپویل شود و ارزش آن را دارد که شما یک هفته یا کمی بیشتر برای بازی کردن این عنوان صبر کنید؛ با توجه به وعده هایی که از قبل داده ایم. "

هرچند که این بازی شامل اولین بازی ای از سری Tomb Raider خواهد بود که دارای بخش MultiPlayer می باشد ولی گیمرها برای بازی کردن این بخش، نیازی به پرداخت Online Pass نخواهند داشت.

بازی در ماه مارچ برای PS3، XBOX360 و PC روانه بازار خواهد شد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اسپویل داستان بهانست من اعتقاد دارم بازیی که دمو براش عرضه نمیکنن حتما یه گندی زدن و نمیخوان رو بشه

در مورد اون بخش آنلاین پس هم با اینکه برای من فرقی نداره اما خوشحال شدم از اینکه دوستان میتونن راحتتر و کم خرج تر با هم بازی کنن ...
این AC ها هیچ کدوم دمو نداشتن.
AW دمو نداشت.
Uncharted هم فکر کنم دمو نداشت.
همین سری COD هیچ وقت دمو نداشته.
بگم بازم؟ :|؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
AW دمو نداشت.

AC:R دمو داشت خودم کلی بازی کردم :d
آنچارتد 2 یادم نیست اما آنچارتد 3 دمو داشت کلی استقبال شد :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خوب همین نمایش های توی نمایشگاه ها رو به عنوان دمو میدادن بیرون! :d اسپویل هم نداره دیگه! همه دیدن :d
دقیقا!
AW دمو نداشت.
Uncharted 1 ,2 ,3 هر سه دمو داشتن

یکی از مهمترین چیزایی که گیمرا رو مجاب به خرید بازیها میکنه در واقع همین تست دموی بازی مورد علاقه یا اون بازیی هست که تو فکر خریدشن . عرضه نکردن دمو خودش یه نکته منفیه برای یه بازی اکشن ادونچر .
بحث COD ها هم مشخصه که فرق میکنه !
اینطور هم که معلومه Crystal Dynamics روی بخش مالتی پلیر بازیش مانور نمیده خب یه دموی کوتاه از همون بخش سینگل پلیر که چیزی رو هم اسپویل نکنه ، میتونه معقول باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر