Online Pass برای بخش آنلاین Tomb Raider نیاز نیست + عدم عرضه دمو بازی

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
20130103_tomb_raider.jpg

Crystal Dynamics تایید کرد که بازی Tomb Raider reboot در زمان انتشار بازی، فاقد online pass یا season pass خواهد بود.

Karl Stewart از Crystal Dynamics پیرامون این مورد توضیح می دهد و در تویتر شخصی خود تایید کرده که بازی فاقد online pass یا season pass بوده و نسخه Demo ای برای این بازی در کار نخواهد بود. علت این کار را اینگونه بیان می کند: " ما نمیخواهیم چیزی در مورد داستان بازی Spoil شود. "

او همچنین اضافه کرد: " ما داستانی را برای این بازی به وجود آورده ایم که واقعا باور نداریم که داستانی از بازی اسپویل شود و ارزش آن را دارد که شما یک هفته یا کمی بیشتر برای بازی کردن این عنوان صبر کنید؛ با توجه به وعده هایی که از قبل داده ایم. "

هرچند که این بازی شامل اولین بازی ای از سری Tomb Raider خواهد بود که دارای بخش MultiPlayer می باشد ولی گیمرها برای بازی کردن این بخش، نیازی به پرداخت Online Pass نخواهند داشت.

بازی در ماه مارچ برای PS3، XBOX360 و PC روانه بازار خواهد شد.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
نسخه Demo ای برای این بازی در کار نخواهد بود. علت این کار را اینگونه بیان می کند: " ما نمیخواهیم چیزی در مورد داستان بازی Spoil شود. "

اسپویل داستان بهانست من اعتقاد دارم بازیی که دمو براش عرضه نمیکنن حتما یه گندی زدن و نمیخوان رو بشه

در مورد اون بخش آنلاین پس هم با اینکه برای من فرقی نداره اما خوشحال شدم از اینکه دوستان میتونن راحتتر و کم خرج تر با هم بازی کنن ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مولتی پلیر خاصی نداره که آنلاین پس بخواد :d فکر کنم برای سرگرم شدن یکی دو هفته خوب باشه :d

کفر نگو آقا کفر نگو برادر من :D

چون هیشکی (حتی خود سازنده هم) حساب خاصی باز نکرده روی مولتی بازی، پس حتما مولتی خیلی خوبی از کار در میاد.
استناد به نقیض قانون مورفی:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
47 روز تا انتشار!
خیلی بهش امید دارم:x
اسپویل داستان بهانست من اعتقاد دارم بازیی که دمو براش عرضه نمیکنن حتما یه گندی زدن و نمیخوان رو بشه
:blink:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خوب همین نمایش های توی نمایشگاه ها رو به عنوان دمو میدادن بیرون! :d اسپویل هم نداره دیگه! همه دیدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر