One Piece: Kaizoku Musou | PS3

توی GS که فعلا زده TBA ! کلا خبری تو سایت های غربی ازش نیست چندان :d فکر کنم اطلاعات رو باید از مجله ی فامیتسو(و دیگر مجلات معروفی که احتمالا داره و ما نمیشناسیم :d ) و فروم های ژاپنی گیر اورد :d

سایت رسمی بازی

عه مرسی
به نظرت ایران میاد این بازی؟:دی چون فقط تو ژاپم پخش میشه:|

فکر کنم بیاد ولی خیلی کمیاب :d همینطور که Demon's soul (همین بود دیگه؟ یا s میرفت بعد از کلمه ی دوم ؟ :d ) با اینکه اول برای ژاپن فقط اومد ولی توی ایرانم ملت میگفتن هست :d

راستی به نظرت کی میتونه نقش Lu Bu رو تو این بازی ایفا کنه ؟ :d وایت برد؟ ماژلان؟ آکاینو؟ بلک برد؟ :d

فکر کنم بیاد ولی خیلی کمیاب :d همینطور که Demon's soul (همین بود دیگه؟ یا s میرفت بعد از کلمه ی دوم ؟ :d ) با اینکه اول برای ژاپن فقط اومد ولی توی ایرانم ملت میگفتن هست :d

راستی به نظرت کی میتونه نقش Lu Bu رو تو این بازی ایفا کنه ؟ :d وایت برد؟ ماژلان؟ آکاینو؟ بلک برد؟ :d

هیچکدوم نمیتونن....

Lu Bu بیشتر گوریل جنگلیه...به اینا نمیخوره...:d

البته این Shirohige بیشتر از بقیه بهش میاد...

پ.ن: کی این Dynasty Warrior جدیده میاد...کپک زدم.

آخرین ویرایش:
اخبار در مورد بازی خیلی زیاده حسش نیست دوباره بزارمشون :d ولی توی AW خبر ها رو گزاشتم!
http://forums.animworld.net/thread36336-3.html
پست 31 همه ی اخبار جدید و ویدیو و عکس ها هستند! :d
البته صفحه ی بعد هم یک اسکن و ویدیو جدید هست اونا رو هم خودتون ببینید :d

اگرم که به عنوان مهمان به اون بخش یا لینک و عکس دسترسی ندارید بگید تا بزارمشون اینجا :d

ولی شدیدا تو کف بازی هستم! :d باز هم دعا میکنیم بازی بیادش :d

در چند روز آینده همه ی ویدیو ها رو میزارم :D
ولی یک سری چیز میز دیگه بگم کف کنید :D
چند شخصیت دیگه به عنوان باس معرفی و نشون داده شدن! فعلا باگی،میهاوک و آرلونگ رو نشون دادن! :D
توی آخرین ویدیو مبارزه ی لوفی و باگی ، زورو و میهاوک(روی خرابه های کشتی دون کریگ! ) و لوفی و آرلونگ(توی آرلونگ پارک و اتاق نامی) رو نشون داد! بعد خیلی از صحنات به یاد ماندنی این مبارزات رو هم داره!
آها یک تریلر از گیم پلی بود که مبارزه با پاشیفیستا رو بعد از 2 سال نشون میداد که آخرش به صورت QTE صحنه ی مشت زدن لوفی به پاشیفیستا و نابود کردنش رو بازسازی کرده بودن! کلا خیلی باحال بود :d
توی اون تریلر میهواک اینا ، لوفی،زورو،سانجی،اسوپ رو چند ثانیه گیم پلی نشون داد! توی یکی از اسکن ها هم نامی بود که گردباد درست کرده بود :d

در کل با چیزایی که از بازی نشون دادن میتونم بگم بهترین بازی Koei تا الان مطمئنا همین OP خواهد بود :d

یک خبر سوووووووپر سووووووووگه بدم! :d
البته شایعست :d میگند که توی جامپ گفتن که هانکوک یکی از شخصیت های قابل بازیه! و عکسی هم ازش توی مجله هست!
ولی هنوز اسکن هاش نیمده! :d
اگر تایید بشه چیز خفنی میشه :d مخصوصا برای فن هاش :d

کاش کروکودایل و اسموکر هم به عنوان شخصیت های قابل بازی معرفی بشند! ( ایس و وی وی هم وظیفشونه که باشن :d )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or