One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
منطق لوفی!

e8229_1111.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اسپویل شدید از مانگا قسمت 690:

این صحنه تعریف جدید از واژه Epic بجا میزاره. همونطور که میگفتن این بابا، لاو، نوک ایسبرگ هست :D.
باعث شادی روح روان ماست این وان پیس. خدا عمر به عزت بده به اودا (عزت رو درست نوشتم؟ :D).

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این ارک رو میشه متعلق به لاو دونست.
اول از همه شخصاٌ قویترین ناوگان G-5 رو درهم کوبید. از کشتی گرفته تا فرمانده ش رو.
دوم ویرگو، دست راست دوفلامینگو رو پرپر کرد اونم با یه ضربه.
سوم دست دوستی به طرف لوفی دراز کرده که اگر این اتحاد شکل بگیره، عالیه.
چهار اینکه اینقدر Bada55 هست که به یونکو و یه رویال شیجیبوکای (دوفلامینگو) رو هدف قرار داده.
تمام اعتبار این ارک رو میدم به لاو :D.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
این عکس چند وقت پیش بهم رسید توسط یکی از دوستان خارجکی (:D) که شمایل با برکت و مبارک ائکیجی رو نشون میده بعد از جنگ 2 سال قبل.

01.jpg

بعد از مباحث طولانی و کارشناسی های انجام شده توسط شخص شخیص خودم (:D) و کوروش خان به این نتیجه رسیدیم که 99% اصل هست.
اما بعدش اتفاق های جالبتی افتاد و تصاویر رسمی پشت هم منتشر شد مثل اینها:

02.jpg

طبق نظریه بینهایت دقیقی که قبلاً ارائه دادم، ائوکیجی شرایط پیوستن به تدوزند سانی رو داشت، با این وضعیت پیش امده برای فیزیکش دیگه 100% باید اون رو Mugiewaraـی دونست :D.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
یعنی از وقتی خوندن آرک پانک هازرد رو شروع کردم از زندگی افتادم! کلاً موبایلم از دستم نمیوفته! میتونم بگم بعد از آرک نسبتاً مزخرف مارمید آیلند این آرک داره واقعاً میترکونه!

الآن تازه رسیدم چپتر 678 :| :D

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اسپویل از چپتر 696:
ای بابــــــــا! این همه حدس و گمان زدیم اون سایه کیه، گفتم دیگه تو این چپتر معلوم میشه. اودا هم ورداشت پارتی را انداخت! :| :D
راستی آخرین پیج که لوفی با دستش 3 تا انگشتشو نشون داد گفت میخوام همشونون شکست بدم، منظورش از 3 تا همه جز شنکس بود دیگه؟
کلاً صفحه آخرش یکم گنگ بود واسم یکی بیاد روشنم کنه :D

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Chapter 698 Spoiler:
holy sh!t! :D یعنی آخرین صفحه مانگا کلاً روانیم کرد...
قدرت دوفلامینگو هم مثکه زیاده ها! ولی فک کنم تایپ میوه ـش پارمشیا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر