Official Call of Duty 4: Modern Warfare Thread - PC

این تاپیک به بازی Call of Duty 4: Modern Warfare اختصاص داده میشه تا علاقمندان به این بازی به گفتگو و تبادل نظر بپردازن. کنسولی ها هم اینجا نیان. اینجا فقط PC Gamer ها حق تردد دارند و میتونن سوالات یا موضوعات مد نظرشون رو مطرح و پیگیری کنند.

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
1.با جمع کردن اون لپ تاپا هیچ اتفاق خاصی نمیفته فقط چیت مهمات نامحدود فعال میشه که میتونید از قسمت منوی بازی فعالش کنید البته من 29عدد رو جمع کردم فقط یه دونه تومرحله ترور زوکایف مونده که هنوزم پیداش نکردمه
2.اون مرحله که تو هواپیما بود هیچ ربطی به بازی اصلی نداره همونطور که مرحله اول(همون مرحله توی کشتی) هیچ ربطی به قضیه نداشت انگار فقط به خاطر نشون دادن ضدتروریستی بودن بازی و تاکید بر این موضوع ساخته شده
3.درجه HARD که به نظر من بهترین درجه بازی بود ولی VETERN در بعضی مراحل اذیت میکنه مخصوصا مرحله یکی مونده به آخری که 10 دقیقه وقت دارید به هدف برسید

من فقط 21 از لب تاپ ها رو پیدا کردم ولی لب تاپ های بخش ترور زاکایف این 3 مکان نه که میگم
1. وقتی تانک ها رو گذروندی قبل از این که برین زیر کامیون ها یک جا کاپیتان مک میلان بهت میگه هیسسس و دو نفر اونجا صدای پا میشنون بعد به راه خودتون ادامه میدید که یکی از لب تاپ ها اون جاست --توجه-- با کشتن اون ها تعداد زیادی نیرو میریزن که از طرف اون هلیکوپتر خراب شده کمی قبل میان بهتره وقتی می خواهی اون دوتا نیروی که آدم ها رو پرت میکنن تو آب بکشی بری جلو و خودتو نشون بدی تا نیرو ها بیان تا به مشکل نخوری
2.وقتی از زیر کامیون اومدید بیرون و به طرف ساختمون رفتی یک تک تیر انداز می یاد بیرون که میزنی از اون بالا می افته و میرید طبقه اول و کاپیتان مک میلان میره تو شما باید پله ها رو تا آخر بری بالا یکی دیگه هم اونجاست
3.قتی زاکایف رو با تیر زدی و کاپیتان مک میلان هم زخمی شد و رو دوشت حملش می کردی بعد از این که سگ ها رو کشتی وقتی از خونه خاستی بیایی بیرون یک پله سمت راستت هست که باید کاپیتان رو بذاری زمین و از پله بالا بری تا فکر میکنم تو طبقه 3 یا 4 یک سری مهمات و یک لب تاپ هست
ببین با این ها تونستی کاملش کنی
راتس یک فرقی هم بین سختی مراحل هست که اونم تو بخش امتیاز گیریه که هر چی بازی سخت تر بشه بعد از اتمام مرحله امتیازتو در عدد مخصوص سختی بازی ضرب می کنه مثلاً نرمال رو در عدد 1.5 ضرب میکنه

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من فقط 21 از لب تاپ ها رو پیدا کردم ولی لب تاپ های بخش ترور زاکایف این 3 مکان نه که میگم
1. وقتی تانک ها رو گذروندی قبل از این که برین زیر کامیون ها یک جا کاپیتان مک میلان بهت میگه هیسسس و دو نفر اونجا صدای پا میشنون بعد به راه خودتون ادامه میدید که یکی از لب تاپ ها اون جاست --توجه-- با کشتن اون ها تعداد زیادی نیرو میریزن که از طرف اون هلیکوپتر خراب شده کمی قبل میان بهتره وقتی می خواهی اون دوتا نیروی که آدم ها رو پرت میکنن تو آب بکشی بری جلو و خودتو نشون بدی تا نیرو ها بیان تا به مشکل نخوری
2.وقتی از زیر کامیون اومدید بیرون و به طرف ساختمون رفتی یک تک تیر انداز می یاد بیرون که میزنی از اون بالا می افته و میرید طبقه اول و کاپیتان مک میلان میره تو شما باید پله ها رو تا آخر بری بالا یکی دیگه هم اونجاست
3.قتی زاکایف رو با تیر زدی و کاپیتان مک میلان هم زخمی شد و رو دوشت حملش می کردی بعد از این که سگ ها رو کشتی وقتی از خونه خاستی بیایی بیرون یک پله سمت راستت هست که باید کاپیتان رو بذاری زمین و از پله بالا بری تا فکر میکنم تو طبقه 3 یا 4 یک سری مهمات و یک لب تاپ هست
ببین با این ها تونستی کاملش کنی
راتس یک فرقی هم بین سختی مراحل هست که اونم تو بخش امتیاز گیریه که هر چی بازی سخت تر بشه بعد از اتمام مرحله امتیازتو در عدد مخصوص سختی بازی ضرب می کنه مثلاً نرمال رو در عدد 1.5 ضرب میکنه

منظور من بعد از ترور زوکایف هست نه مرحله قبلیش بعد از اینکه زوکایف رو ترور کردیم و پا به فرار گذاشتیم اولین لپ تاپ رو یه گوشه ای که راه پله عمودی(ایستاده) داره پیدا میکنیم که باید تا آخر پله ها رو بریم و پیداش کنیم(طبقه 3-4) و هیچی پیشش نیست ولی دومیشو هر چی میگردم پیدا نمیکنم
حالا اینی که من گرفتم همونه که تو شماره 3 گفتی یا نه؟

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
منظور من بعد از ترور زوکایف هست نه مرحله قبلیش بعد از اینکه زوکایف رو ترور کردیم و پا به فرار گذاشتیم اولین لپ تاپ رو یه گوشه ای که راه پله عمودی(ایستاده) داره پیدا میکنیم که باید تا آخر پله ها رو بریم و پیداش کنیم(طبقه 3-4) و هیچی پیشش نیست ولی دومیشو هر چی میگردم پیدا نمیکنم
حالا اینی که من گرفتم همونه که تو شماره 3 گفتی یا نه؟
اره دوست عزیز همونه
منم بعد از تروره زاکایف چیزی پیدا نکردم همه جا رو هم گشتم اگه پیدا کردی با ما هم بگی ممنون میشیم
راستی بهتر نیست جای این 30 تا لی تاپ رو تو یک پست بذاریم تا همه استفاده کنن
راستش الان 24 تا لب تاپ شدن که من پیدا کردم ولی فکر کنم داغون شدم تا پیدا کردم

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
راستی دوستان من وقتی با هارد رفتم تا آخرش یک عکس دسته جمعی نشون داد که تمام کسانی که تو بازی نقش اصلی داشتن تو عکس بودم Goz, Price, ... دیگه هم نتونستم پیداش کنم اون کجا بود اصلا چطوری میشه گرفتش اصلا کسی تا حالا اونو دیده یا من تو توهم و خیالات دیدمش؟؟؟؟؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
راستی دوستان من وقتی با هارد رفتم تا آخرش یک عکس دسته جمعی نشون داد که تمام کسانی که تو بازی نقش اصلی داشتن تو عکس بودم Goz, Price, ... دیگه هم نتونستم پیداش کنم اون کجا بود اصلا چطوری میشه گرفتش اصلا کسی تا حالا اونو دیده یا من تو توهم و خیالات دیدمش؟؟؟؟؟
فکر کنم موضوع همون توهم واینچیزا بوده رفیق:cheesygri

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
بابا اون خلیج عربی که شما میگید اگه توجه کنید یه کلمه دیگه هم قبلش هست ( شارع ) که ترجمش میشه خیابان شایدم اشتباه میکنم
به این ترتیب میشه ( خیابان خلیج عربی )

آقا خوب یه چیزی که وجود نداره که خیابونشم نباید وجود داشته باشه . مثل اینکه یه خیابون تو تهران بزنن خیابون اقیانوس خزر . خوب خلیج عربی کدوم گوری بوده که خیابونش باشه حالا

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
یه چیز باحال . البته من خودم الان وقت ندارم . دو هفته دیگه سرم خلوت میشه .
ولی میخواین یه تاپیک بزنین ، مراحل رو همه رو بذارین . ملت امتیازای arcade شون رو اونجا بزنن . ببینیم کی خوف تره . :biggrin1:

Majid20

کاربر سایت
May 13, 2007
3
سلام به همه دوستان از جمله طرفداران سرى بازیهاى Call Of Duty
راستش من خودم یکى از طرفداراى پرو پا قرص این بازى هستم و تمام سریهاى قبل رو با هارد حداقل 10 بار رفتم. خب یه چند ماهى مشغله کاریم اونقدر زیاد بود وقت نکردم اصلا برم سراغ بازى.
حالا که وقت آزاد دارم میخوام برم دنبال سرى چهارم اما سیستمم قوى نیست. میخواستم نظرتون رو بپرسم ببینم میشه این بازى رو درحالت low اجرا کرد.
CPU: AMD 2.6
VGA: Geforce 6200
Ram: 768 MB
ممنون میشم منو راهنمایى کنید :love:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
راستش من خودم یکى از طرفداراى پرو پا قرص این بازى هستم و تمام سریهاى قبل رو با هارد حداقل 10 بار رفتم. خب یه چند ماهى مشغله کاریم اونقدر زیاد بود وقت نکردم اصلا برم سراغ بازى.
حالا که وقت آزاد دارم میخوام برم دنبال سرى چهارم اما سیستمم قوى نیست. میخواستم نظرتون رو بپرسم ببینم میشه این بازى رو درحالت low اجرا کرد.
MAYBE:biggrin1:

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
دوست عزیز لب تاپ های مرحله ترور زاکایف رو پیدا کردی
راستش منم 29 تا لب تاپ پیدا کردم با ایزی هم اون مرحله رو رفتم و هر جا رو که میشد گشتم ولی این 1 دون رو پیدا نکردم اصلاً فکر میکنم نوشتن 30 تا ولی 29 تا گذاشتن تو بازی تا نتونیم تجهیزات رو بی نهایت کنیم نظر شما چیه؟
1 مژده به دیگر دوستان به زودی جای این 29 تا لب تاپ رو براتون میزارم

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
مجید جون فکر این بازی رو از سرت بیرون کنی بهتره چون حتی اگر رو حالت low بازی ران هم بشه باز هم نمیتونی از بازی لذت ببری.;)
یا علی مدد

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
انگار شما هنوز که هنوزه در حال گشت و گذاری برای آخرین لپ تاپ، اصلا میشد برای این آخری یه مسابقه گذاشت:
هر کس که آخرین لپ تاپ رو در COD4 پیدا کرد(تا ساعت 1 امشب وقت دارید!) یه جایزه خیلی خوب بهش داده میشه---->مدیران محترم :biggrin1:
تا ساعت 1 :biggrin1:
من اصلاً فکر نمی کنم باشه که بخواد براش مسابقه بذاریم
من فکر می کنم برای مسابقه بخش امتیاز گیری arcade بهتره
به هر حال من هنوز دنبالش هستم
موفق باشید

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
خصوصا عاشقان جنگ جهانی
از اولین باری که با این سری بازیها اشنا شدم عاشق اون شدم به خاطر فداکاریهای سربازی که برای دفاع از میهنش حاضره هر کاری رو بکنه
بگذریم دوستان
راستش من این بازی رو برای یکی از دوستانم گرفتم و رو سیستمش نصب کردیم البته فامیل هست
سیستم اون هم سیپی یو 3000 و رم 1 گیگ و گرافیک ATI داره که 512 هست البته میگه اصل 512 نیست و Real هست ولی اسم دقیق اون یادم نیست
خلاصه بعد از نصب بازی وقتی داخل بازی رفتیم یک پیخام اومد که نوشته بود :
سیستم نمیتونه یه چنین چیزی رو تشخیص بده یا شبیه سازی کنه خلاصه تو همین مایه بود
شبیه این بود Punk Buster یه چیزی تو همین مایه ها
البته وقتی ارور رو نادیده گرفتیم داخل بازی شد و بازی هم اجرا شد
این رو هم بگم که چندی پیش هم وقتی بازی لاست پلانت رو گرفتم با یک مشکلی مواجه شدیم که اصلا نتونستیم داخل بازی بریم
میزد پیکسل شیدر 2 موجود نیست
در مورد این دو ارور کسی میتونه کمک کنه یا نه
اما در مورد بازی من فقط مرحله اول کشتی رو رفتم که خیلی گرافیک خوب بود و هیجان هم زیاد
البته با 800 در 600 رفتیم
دوستانی میگفتند که بدی این بازی اینه که خیلی کوتاه هست
ممنون میشم کمکم کنید
سوال اخر این دوست ما دنبال چند تا بازی خوب هست دیروز که بازار بودم چند تا بازی خوب دیدم که جدید بود اما ترسیدم بگیرم و اجرا نشه
مثل : Kane And Lynch TimeShift Crysis Gears of War Airbone
سوال من اینه که با توجه به 2 مشکل بالا من کدوم بازی رو بگیرم رو سیستم جواب میده البته دوست دارم بازی هم کیفیت خوبی داشته باشه و قشنگ باشه
البته میدونم باید قید کرایسیس رو زد خدای گرافیکه میگن

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
حسن خان با تشکر ویژه از شما
اما یک سوال
کارت گرافیک دوست من اینه نظر شما چیه در مورد این سیستم :
گرافیک Ati X1050
سی پی یو 3200
رم یک گیگا کینگ استون
مادربورد ایسوز P5 Ld2-se
و سوال اخر
ایا با گرفتن درایور اون از اینترنت میشه مشکل نداشتن پیکسل شیدر2 رو برطرف کرد
چون در بازی لاست پلانت این ارور رو داد و اصلا نتونستیم بریم داخل بازی
ضمن اینکه بازی کال او دیوتی 4 رو در حالت 1024 روون اجرا میکنه و بدون مشکل
ممنون از شما
در ضمن با این اوصاف امیدی به اجرا شدن بازی گرز او وار هست یعنی مشکل پیکسل شیدر و در کل در حد کال او هست یا بالاتره
کمک کنید که کدوم رو بگیرم ضمن اینکه میگن ایربون از کال او سنگین تر هست نظر دوستان چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر