Nvidia : نسل بعد کنسولها آخرین نسل خواهد بود

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
آقای Phil Eisler از شرکت Nvidia معتقده که نسل بعد کنسولها آخرین نسل خواهد بود:| و Cloud Gaming راهیست که مردم برای بازی از آن استفاده میکنند.
طبق صحبت ایشون با سایت VentureBeat گفتن که " با پیشرفت فناوری مسایل و مشکلات با سیستم Cloud Gaming در حال حل شدن و تبدیل به یک چیز مربوط به گذشته شده اند. اونا میگن این آخرین کنسوله و منم قطعا همین رو باور دارم . با گذشت زمان چیز خوبی که درباره Cloud Gaming اتفاق می افته اینه که اون سال به سال بهتر میشه . یکی از دلایلی که ما در حال سرمایه گذاری در این قضیه هستیم اینه که ما مسائلی که در سیستم وجود داره رو میبینیم . اما آنها قابل حل هستن و همشون در مسیر درست در حال حرکتند . "
" پهنایه باند در حال افزایشه (البته نه در ایران ) ، هزینه سرور در حال پایین اومدنه "
همین طور میگه کمپانی هایی مثل سونی به طور واضح از این سیستم پشتیبانی میکنن . اعتقاد شرکت سونی به این روش طوریکه 380 میلیون دلاردر این زمینه هزینه میکنه .
nvidia.jpg

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
" پهنایه باند در حال افزایشه ، هزینه سرور در حال پایین اومدنه " ( اون ور )

" پهنایه باند در حال کاهشه ، هزینه سرور در حال بالا اومدنه " ( این ور )

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هزینه سرور و پهنای باند در اینور هم در حال کاهش هست.
وقتی کار کنسول بعدی تموم میشه یه 6 یا 7 سال دیگه طول میکشه.
اونموقع در کشور هم اینترنت 50 مگابیتی گیر میاد مطمئن باشین.
برای CLOUD GAMING این مقدار پهنای باند کاملا کافی هست :)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
6-7 سال دیگه تو ایران اینترنت 50 مگابیتی گیر میاد ؟ !!!!!
نکنه افعال معکوس استفاده کردی ؟ 50 سال دیگه اینترنت 6-7 مگی گیر میاد معقول تر به نظر میرسه :|:d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
بزرگ ترین اتفاقی که می افته خارح شدن پایرت خور ها از جمع گیمر هاست , که احتمالا 1/3 جمع گیمر ها رو تشکیل دادن :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
6-7 سال دیگه تو ایران اینترنت 50 مگاباتی گیر میاد ؟ !!!!!
نکنه افعال معکوس استفاده کردی ؟ 50 سال دیگه اینترنت 6-7 مگی گیر میاد معقول تر به نظر میرسه :|:d

من کی گفتم گیگابایتی؟!!؟؟! 20 سال دیگه هم توی اروپا و آمریکا اینترنت 50 گیگابایتی به وجود نمیاد چه برسه به ایران! الان 1 گیگابیتی دارن فوقش!
مطمئن باش در ایران بوجود میاد. بهت قول میدم. ایران در زمینه اینترنت خیلی طرفیت داره. منتهی در این 8 سال دست یه مشت ابله بوده مملکت.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
شتر در خواب بیند پنبه دانه

15 سال اینترنت تو ایران اومده اول با دیال آپ شروع شد الان بعد 15 سال کاربرای خونگی 128 و در بهترین شرایط 512 و 1 مگ دارن این 15 سال رو نگه دار و فکر کن چند سال دیگه میشیم 50 مگ من میگم هیچ سال دیگه چون اصلا نباید بشیم و نمیزارن

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
هنوز نسل بعد نیومده!
چه برسه به نسل بعد از اون!
یعنی حداقل 10 سال دیگه!
فعلا حال می کنیم،اگه 10 سال دیگه اینترنت 50 مگ و از این چیزا نبود به موقش گریه زاری میکنیم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
واي اينجوري ما كه بدبخت ميشيم
ديگه گيمينگو بايد رسما كنار بزاريم!
خدا كنه اينجوري نشه

عزیز وقتی PS3 اومد من اینترنت 128 داشتم ولی پارسال خونه اینترنت 2 مگ داشتم (که الآن دیگه ندارم:(()
این کنسول ها هم که سال دیگه هم معلوم نیس بیان (2013-2014 فرض کنیم بیان) یه 6-7 سال عمر میکنن (یعنی تا 2020 این حدود) تا اون موقع که دیگه من که زنده نیستم خیلی ها هم دیگه گیمر نیستن
خیالتون هم راحت اون موقع دیگه همه خونه به جای 128k اینترنت 128M دارن:))

---------- نوشته در 03:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:23 AM ارسال شده بود ----------

این خبر قدیمیه که!!
همین دو سه ماه پیش هم یه خبر به همین مضمون داشتیم!

ماله وقتی بود که سونی شرکته رو خرید

اما الآن یکی از مسولین NVIDIA این ها رو گفته;)

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
خب پس تا قضیه فوتبال ایران نشده بهتره گیم رو خودمون ببوسیم بذاریم کنار و خودمون رو بازنشسته کنیم
تا اینکه اونا ما رو از گیم محروم کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر