Nvidia : نسل بعد کنسولها آخرین نسل خواهد بود

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
آقای Phil Eisler از شرکت Nvidia معتقده که نسل بعد کنسولها آخرین نسل خواهد بود:| و Cloud Gaming راهیست که مردم برای بازی از آن استفاده میکنند.
طبق صحبت ایشون با سایت VentureBeat گفتن که " با پیشرفت فناوری مسایل و مشکلات با سیستم Cloud Gaming در حال حل شدن و تبدیل به یک چیز مربوط به گذشته شده اند. اونا میگن این آخرین کنسوله و منم قطعا همین رو باور دارم . با گذشت زمان چیز خوبی که درباره Cloud Gaming اتفاق می افته اینه که اون سال به سال بهتر میشه . یکی از دلایلی که ما در حال سرمایه گذاری در این قضیه هستیم اینه که ما مسائلی که در سیستم وجود داره رو میبینیم . اما آنها قابل حل هستن و همشون در مسیر درست در حال حرکتند . "
" پهنایه باند در حال افزایشه (البته نه در ایران ) ، هزینه سرور در حال پایین اومدنه "
همین طور میگه کمپانی هایی مثل سونی به طور واضح از این سیستم پشتیبانی میکنن . اعتقاد شرکت سونی به این روش طوریکه 380 میلیون دلاردر این زمینه هزینه میکنه .
nvidia.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هزینه سرور و پهنای باند در اینور هم در حال کاهش هست.
وقتی کار کنسول بعدی تموم میشه یه 6 یا 7 سال دیگه طول میکشه.
اونموقع در کشور هم اینترنت 50 مگابیتی گیر میاد مطمئن باشین.
برای CLOUD GAMING این مقدار پهنای باند کاملا کافی هست :)
توی 10 سال هنوز از استاندارد 128 خارج نشدیم اونوقت توی 6-7 سال برسیم به 50 مگ !!!.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این نسل جدید بیاد و بره بعدش فکر کنم دیگه عمر گیمری ما با 35 سال به بالا دیگه تموم شده باشه و هر اتفاقی بیوفته به Hell

85923422079001023983.gif

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
توی 10 سال هنوز از استاندارد 128 خارج نشدیم اونوقت توی 6-7 سال برسیم به 50 مگ !!!.

اینجوری که نباید حساب کنی!
گفتم که توی این 8 سال که دنیا از دیال آپ و adsl 128 کیلوبیتی خارج شد در کشور ما هیچ طرحی برای پیشرفت ارتباطات موجود نبود! حتی عمدا اونهارو هم محدود میکردن! شما خودت حساب کن ایرانسل چند سال پیش آمادگی خودشو بای ارائه 3g اعلامکرد اما از خرداد سال آینده بهش اجاه دادن نسل سوم رو ارائه بده!
مطمئن باشید هیچوقت دیگه در کشور همچین مسئولین زد اینترنتی نخواهید دید!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فکر می کنم یعنی همچی توی سرور پردازش انجام میشه و ما فقط تصویر میگیریم. به زبون ساده تر اونور رندر میشه.

بله درسته.
مثل تلویزیون آنلاین عمل میکنه.
اما خب تجهیزات خاصی نیاز داره! چون با سیستم های کنونی نمیشه اینکارو کرد!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این نسل جدید بیاد و بره بعدش فکر کنم دیگه عمر گیمری ما با 35 سال به بالا دیگه تموم شده باشه و هر اتفاقی بیوفته به Hell

85923422079001023983.gif

پیرمرد یعنی نمی خوای با من یه دست فوتبال بزنی ؟ { دیالوگ در سن 50 سالگی }:d

-------------

باشه ! بشینن تا تموم شه ! به نظر من یه نسل به جر نسل بعدی ام هست !
حالا همه شدن نوستر آداموس !:d

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
همانطور که خوشبختی همیشگی نیست، بدبختی هم همیشگی نیست.
من اطمینان دارم خیلی زودتر از چند سال آینده، عمر خوکها به پایان میرسه.
نظر من درباره این موضوع این است که در نهایت بازی کردن ابری یک گزینه در کنار حالت عادی بازی خواهد شد. این برمیگرده به حس مالکیت انسانها که فکر نمی کنم هرگز از بین بره درست مانند کتابهای الکترونیک و کتابهای کاغذی.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
یکی از مقامات ایرانی فک کنم یک سال قبل گفت که تا هفت سال دیگه اینترنت در ایران رایگان میشه یعنی مثلا 7 سال دیگه
سرویس 2mb ای که همین الان هم تو دنیا منسوخ شده رایگان میشه.

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
شما خیلی رویایی فکر میکنید هنوز یادمون نرفته شرکت های خصوصی چه جوری قانون رگولاتوری برای نامحدود شدن حجم را دورزدن حتی الان کار به جایی رسیده مخابرات هم اینترنت نامحدود نمیده و برای کاربرها ترافیک درنظرگرفته ،اگه الان یه اینترنت 1mB نامحدود با یه قیمت معقولانه داشتیم میشد حداقل امید داشت که 6-7 سال دیگه به 50mb برسیم ولی با این وضع حاضر غیرممکنه

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ای بابا تا 6 یا 7 سال دیگه کی زندست کی مرده.شاید تا اون زمان دیگه مملکت سالمی نمونه و باید بریم خرابهای جنگ رو درست کنیم:d

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
اولا 50 مگ خیلی زیاده بترکونه میشه 10 12 مگ که اونم البته برای بازیای این نسل تقریبا مناسبه مطمئنا 6 7 سال دیگه اینترنتای خیلی قدرتمندتر لازمه حاجی
البته اگه همینجوری پیش بره اینترانت بیاد دیگه کلود گیمینگ به درد نمیخوره چون ارتباط قطع میشه
اینترانت هم نیاد میزنن سروراشونو هیتلر میکنن! :))

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گیریم 2 سال دیگه نسل جدید ، عمر نسل بعدم دیگه خیلی دست پایین حساب کنیم 10 ساله ، رنج سنی بازیسنترم طبق اخرین اطلاعات 18 تا 20 ساله در نتیجه غم مخورید نسل بعد تموم نشده هرکدوم 2 بار ازدواج کردید 4 تا هم بچه دارین... از الان بیشتر به فکر اونا باشید:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان فکر میکنن که بقیه دنیا پیشرفت نمیکنه فقط ایران پیشرفت میکنه.مسلما کنسول های دو نسل بعد که از روش cloud gaming استفاده کنند اونقدر سنگین هستن که اینترنت ایران عمرا بتونه جواب بده.مثلا اون موقع همه دنیا به اینترنت 500 میگابایت دسترسی دارن ولی ایران تازه داره اینترنت 10 مگ تست میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر