No Man's Sky | PC

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky
طراح: Gareth Bourn
استدیو سازنده:Hello Games
ناشر: Hello Games
پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows
سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.

با تشکر از mamad2010

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تصاویری از بازی

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان همه تنظیمات رو low گذاشتم ولی فریم از 5 بالاتر نمیره ~X(
سیستم من خیلی داغونه یا بازی مشکل داره؟
Ram 4gb - Geforce gt 430 - CPU 2.6 ghz

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
دوستان همه تنظیمات رو low گذاشتم ولی فریم از 5 بالاتر نمیره ~X(
سیستم من خیلی داغونه یا بازی مشکل داره؟
Ram 4gb - Geforce gt 430 - CPU 2.6 ghz
مشکلی نیست. یارو با دوتا 1080 توی منوی استارت 35-40 فریم میگیره :D

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستانی که مشکل در اجرای بازی دارن
خب من بازیرو اول نسخه ی کدکس رو گرفتم و بعد از لوگو هلوگیمز استاپ ورکینگ میداد بعدش نسخه ی gog رو هم گرفتم و بازم همینجوری بود و فهمیدم به خاطر اینه که cpu م از sse 4 پشتیبانی نمیکنه
گشتم تا بالاخره اینو پیدا کردم این برای نسخه ی کودکس هست منبع (سایت اسکیدروریلودد) :
No.Man's.Sky.Update.1.Experimental.rar
دانلود کنید و بریزید تو پوشه بازی برای من بازی بدون مشکل اجرا شد فقط فریمش پایینه که از سیستم منه

• Like
Reactions: yaran

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
این بازی با اینکه گرافیک خیلی بالایی نداره ولی از منابع سیستم زیاد استفاده میکنه
الان من در حین بازی چک کردم درصد استفاده از cpu رفته روی 75 درصد و استفاده از کارت گرافیک هم روی 99 درصد هست که این مساله موجب بالا رفتن دمای قطعات سیستم شده !
تنظیمات رو روی مدیوم گذاشتم ولی باز هم لگ دارم ( البته اونقدر زیاد نیست که موجب اختلال در بازی بشه )
از دوستان کی میدونه که این بروزرسانی که برای بهینه سازی روی PC میخوان منتشر کنند ، کی قراره ریلیز بشه ؟؟؟
مشخصات سیستم من:
cpu: core i7 6700 k
Ram: 16 g
vga: Asus gtx 780 DCII

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام دوستانی که مشکل در اجرای بازی دارن
خب من بازیرو اول نسخه ی کدکس رو گرفتم و بعد از لوگو هلوگیمز استاپ ورکینگ میداد بعدش نسخه ی gog رو هم گرفتم و بازم همینجوری بود و فهمیدم به خاطر اینه که cpu م از sse 4 پشتیبانی نمیکنه
گشتم تا بالاخره اینو پیدا کردم این برای نسخه ی کودکس هست منبع (سایت اسکیدروریلودد) :
No.Man's.Sky.Update.1.Experimental.rar
دانلود کنید و بریزید تو پوشه بازی برای من بازی بدون مشکل اجرا شد فقط فریمش پایینه که از سیستم منه
برای من اون قسمتو رد کرد

ولی وقتی داره اون نوشتهارو که از تو کهکشان در میان :Dرو نشون میده بازم کرش میکنه

• Like
Reactions: Galaxy3

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
نظر شخصیم:
تقریبا بعد از 15 ساعت وقت گذاشتن سر بازی وقتشه بزارمش کنار یه نظر شخصی کوچیک بدم، بازی واسه من فقط 10-11 ساعت اولش جذاب بود و با الگوریتم و تکنولوژی استفاده شده خیلی حال میکردم به بعدش بازی خیلی خسته کننده شده بود برام همش حس میکردم توی یه چرخه گیر کردم و کارایی که تا چند ساعت قبل انجام میدادم رو مدام تکرار می کردم ، بعضی وقتا هم چندتا از سیاره ها فرق زیادی باهم نداشتن، ایده ی بازی خیلی عالیه ولی ای کاش دست یه شرکت کار بلدتر میوفتاد، بازیه بدی نیست فقط میتونست خیلی بهتر و عظیمتر از اینا باشه

• Like
Reactions: sk2012

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تشخیص دلیل کرش شدن بعد صفحه "Hello Games"

خب من بالاخره مطمئن شدم مشکل از اینه.
هر چند باید بگم که این روش Fix نیست فقط یه راهه که مطمئن شین مشکل از چیه.

به این لینک برین.
DOWNLOAD Intel® SDE for WINDOWS* رو بزنین.
بعد اکسپت کردن این فایل رو دانلود کنین : sde-external-7.49.0-2016-07-07-win.tar.bz2 (13.91 MB)
بعد از اکسترکت کردن محتویاتشو توی پوشه Binaries بریزین.
از فایل sde.exe شورت کارت بسازین توی دسکتاپ.
از شورتکات Properties بگیرین و تو فیلد تارگت جلوی محلش -- NMS.exe اضافه کنین. یعنی به این صورت :
Code:
"C:\whereverGameFolderIs\sde.exe" -- NMS.exe

خب حالا Run as administrator کنین. یه صفحه CMD باز میشه چند ثانیه صبر کنین تا بازی ران شه. اگه از صفحه Hello Games گذشت یعنی مشکل از CPU شماست که SSE 4.1 رو ساپورت نمیکنه. منتهی همونطور که میبینین با این روش FPS در حد 1-2 پایین میاد و به هیچ وجه قابل بازی نیست اما حداقل میدونین مشکلتون چیه و باید منتظر آپدیت موند.

منبع : Reddit

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
حل مشکل OpenGL 4.5:

یکی دیگه از دلایل کرش ممکنه ساپورت نشدن OpenGL 4.5 توسط سی پی یو شما باشه که در اینصورت شما باید یجورایی چک کردنش رو Bypass کنین.

فایل زیر رو دانلود کنین و نصب کنین. (محل نصبشو تغییر ندید و بذارین همونجا یعنی C:\Program Files\GLInterceptx64_1_3_3\ نصب شه)
https://github.com/dtrebilco/glintercept/releases/download/1.3.3/GLInterceptx64_1_3_3.exe

از محل نصب شدنش فایل OpenGL32.dll را به فولدر Binaries بازی کپی کنین.

فایل زیر رو دانلود کنین و اکسترکت کنین به فولدر Binaries
https://dl.dropboxusercontent.com/u/17900579/gliConfig.zip

تموم. اگه مشکلات حل نشد احتمالا به خاطر SSE هست که بالا گفتم.

منبع : Reddit

• Like
Reactions: AMD RADEON

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
برای من اون قسمتو رد کرد

ولی وقتی داره اون نوشتهارو که از تو کهکشان در میان :Dرو نشون میده بازم کرش میکنه
والا نمیدونم من سیستمم خیلی ضعیفه ولی بدون مشکل اومد و رفتم جلو چند تا چیز از اصلحمو آپگرید کردم و چند تا چیزو اسکن کردم حدود یک ساعتی بازی کردم مشکلی نداشت دیگه کرش نکرد
راستی شما درایور گرافیکتون آخرین نسخست دیگه ؟ اگه نه آخرین نسخه رو نصب کنین

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که در استیم بازی رو دارند ، یک آپدیت بتا عرضه شده ، از طریق Properties بازی و تب Betas ، کد : 3xperimental رو تایپ کرده و بتا رو انتخاب کنید ، بهینه سازی مطلوبی رو ارائه میده مخصوصا برای پردازنده های قدیمی تر. البته اعلام کردند که اگر مشکلات جدی ندارید از نصب ـش صرف نظر کنید ، البته قول ارائه آپدیت عمومی رو اوایل هفته آتی دادند.

• Like
Reactions: m.a.t and sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر