Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان دو تا جمله کاملا متناقض گفتی رسما. اگه طرفدار نینتندو بودی و کنسول هاش رو تا حالا خریدی خودت بهتر از هر کس می دونی که کسی برای بازی های multiplatform نمیره سراغ کنسول های نینتندو. مثلا شما رفتی Wii گرفتی که COD 4 روش بازی کنی اون زمان؟ از این نتیجه می گیریم که یا نبودی طرفدار نینتندو و یا بودی قبلا الان دیگه نیستی.

من فن نینتندو هستم و باشم بلاخره آدمم و عقل دارم اگر چیزی واقعا ارزشو نداشته و اون کمپانی که طرفدارشم اون کار کرده باشه میگم و انتقاد میکنم ازش
مثل بعضی بچه ها کم سن نیستم وقتی فن یه کنسول هستن چشمشونو و مغزشونو تعطیل میکنن و دهن باز میکنن تا آخر برج حقوقشون از اون کمپانی براشون ریخته بشه

آدم بخاطر چنتا انحصاری کنسول نمیخره شاید من اینطوری باشم , آدم کنسول میخره که هم انحصاری ها خود کمپانی سازنده کنسول , هم انحصاری ها کمپانی ها دیگه برای اون کنسول , و بازیا مولتی روش بازی کنه
خود من روی wii هم انحصاری ها تاپ و محشرشو بازی کردم هم مولتی ها مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ........... یه نسل نسل کامل نمیشه که آدم فقط چنتا عنوان انحصاری فقط بازی کنه و بخاطرش این همه پول بده ( این پول برای خارجی ها کمه اما برای ما زیاده )

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من فن نینتندو هستم و باشم بلاخره آدمم و عقل دارم اگر چیزی واقعا ارزشو نداشته و اون کمپانی که طرفدارشم اون کار کرده باشه میگم و انتقاد میکنم ازش
مثل بعضی بچه ها کم سن نیستم وقتی فن یه کنسول هستن چشمشونو و مغزشونو تعطیل میکنن و دهن باز میکنن تا آخر برج حقوقشون از اون کمپانی براشون ریخته بشه

آدم بخاطر چنتا انحصاری کنسول نمیخره شاید من اینطوری باشم , آدم کنسول میخره که هم انحصاری ها خود کمپانی سازنده کنسول , هم انحصاری ها کمپانی ها دیگه برای اون کنسول , و بازیا مولتی روش بازی کنه
خود من روی wii هم انحصاری ها تاپ و محشرشو بازی کردم هم مولتی ها مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ........... یه نسل نسل کامل نمیشه که آدم فقط چنتا عنوان انحصاری فقط بازی کنه و بخاطرش این همه پول بده ( این پول برای خارجی ها کمه اما برای ما زیاده )
منم دقیقا می خواستم همین حرف رو بگم درسته کسی ممکنه فن یک برند خاصی باشه ولی فن بودنش قطعا دلیل داره و وقتی به مرور زمان این دلایل کمرنگ بشن یا از بین برن دیگه فن بودن معنایی نداره و طرف به سمت دیگه ای کشیده میشه

• Like
Reactions: ehsanservat

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من یه سوال فنی دارم بازی های wii uروی این اجرا میشند یا کلا یه چیز جدید!؟

بازی های Wii U روی این کنسول اجرا نمی شن

ایده تفاوت باکس ارت اروپا و امریکا ایده جالبیه حالا فقط برای زلداس یا بازی های دیگه بعدا معلوم میشه قیمت 60 دلارم زیاده واسه بازی هاش باید حداکسر 40 دلار بود

من نمی فهمم چرا یک بازی AAA که برای کنسولی با عنوان کنسول خونگی عرضه می شه باید 40$ باشه!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برا من که رفت تو لیست خریدم
واقعا کنسول دوست داشتنی هست بی انصافیه اگه از این کنسول قدرتی در حد کنسولهایه نسل هشت داشته باشیم !! چون نینتندو طرحی براش ریخته که اگر هم میخواستن قدرت سخت افزاریشو بالا در نظر بگیرن اصلا این طرح عملی نمیشد
4a5657c603f71fc28cb766000259ec39.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی های Wii U روی این کنسول اجرا نمی شن

من نمی فهمم چرا یک بازی AAA که برای کنسولی با عنوان کنسول خونگی عرضه می شه باید 40$ باشه!!!
خوب مثل این که خود نیتندو شفاف سازی کرده بازی های مثل زلدا 60 دلاره ولی یکسری بازی دیگه 50 دلار

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
یک شکست دیگر برای نینتندو... که خیلی تلاش کنه مخاطب های جدید که قبلا کنسول نداشتن و رو موبایل بازی می کردن رو سمت خودش بکشونه و بازار ژاپن رو بگیره...
چجوری روشون میشه تو این دوره زمونه به این بگن کنسول خونگی و باخودشون فکر کنن اکثر کنسول بازا که اغلب یک کنسول رو تهیه می کنن... بیخیال دو کنسول شرکت های رقیب میشن... و اینو تهیه می کنن...
شاید به عنوان کنسول دوم خریداری بشه... ولی انتخاب اول و اصلی نمیشه...
با این وضع هم احتمالا یه چند ماه ناشر های مختلف بازی هاشون رو عرضه کنند... و بعد بیخیالش بشن باز...

• Like
Reactions: ehsanservat

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یعنی این تاپیک full of hater
هی نیایید مقایسه کنید این بهتر اون بهتره هر کی هر چی دوست داشت میگیره بحث بحث علاقه و سلیقه است!الان یه شکلات با برند مایکروسافت عرضه شه فوری با ps4مقایسه میشه و در اخر ps4میشه سرور و سالار همه ی کنسول ها و شکلاتا!
بابا ما خودمون PS4داریم میدونیم چه خبره قطعا هم نینتندو میدونه چه خبره حداقل شماها بدونید بعد این همه سال سبک و سیاق نینتندو به چه شکل هست!
فعلا اول راه و جندتا بازی فوق العاده داره که اصلا نمیشه ازش گذشت ضمن اینکه قابل حمل هست و میشه به تلویزیون هم وصلش کرد..در آینده هم که مشخص نیست چه بازی هایی براش عرضه میشه من فکر میکنم این بار بتونن نظر خیلی ها رو جلب بکنند،بی صبرانه منتظر حرکت های بعدی نینتدو هستم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر