Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
مراسم بسیار خوبی بود روی کنترلرها خیلی کار شده و همچنین تبلت کنسول هم مثکه لمسیه و اگه تو حالت TV بیاد 1080P ساپورت کنه که دیگه عالی میشه کلا همه چی رو باهم داره
بازیاش هم متنوع و گرافیک خیلی خوبی داشتن و یه نکته راجع به فیفا اینکه کلا از اول در حال توسعه برای سوییچ بوده و پسوند هم نداره
و در آخر اینکه من به شخصه از کنسول خوشم اومد به نظرم سونی همین روند عالی که داره میره رو باید حفظ کنه و پاش نلغزه چون نینتندو دوباره قات زده:D آقا حسین بابت یه تنه گزارش کردن تو تاپیک هم خسته نباشی:-bd

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2017-01-13_085619.jpg
:D
=============
در کل ناامید کننده بود و انتظار بیشتری داشتم. ولی تریلر Mario جدید و Zelda فوق‌العاده بود و یه جورایی ناراحت کنندس که اینا تنها نکته‌ی برجسته و خیلی مثبت کنفرانس بودن.
قیمت و باتری و ... همه‌ش ناامیدکننده بود...
نینتندو فرصت خوبی داشت که دوباره به اوج برگرده ولی این چیزی که دیدیم فکر نکنم نتیجه‌ی خیلی خوبی داشته باشه در کل من رو که واسش هیجان‌زده بودم رو از خریدش منصرف کرد...شاید در ادامه چیزای هیجان‌انگیزتری معرفی کنن ولی فکر نکنم :(

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
عکس های کنسول و لوازم جانبی

i578_1.jpg

sh80_2.jpg

mp7y_4.jpg

c75f_5.jpg

joal_6.jpg

cvs6_7.jpg

zhvk_8.jpg

jxtc_9.jpg

l997_10.jpg

k1db_11.jpg

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
باتری کنسول میتونه تا 6 ساعت شارژ نگه داره اما بستگی به بازی داره برای مثال توی بازی زلدا با یک شارژ 3 ساعت شارژ نگه میداره
با دکمه توی دسته چپ نیتندو سویچ میتونید از بازی اسکرین بگیرید و توی آلبومتون به اشتراک گذاری قرارش بدید

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
با توجه به این نمایشا به نظر میاد حداقل موقع لانچ کنسول موفقی نباشه...
قیمت سیصد دلاری و آنلان پولی. از اون طرف هم کلا دوتا بازی برای لانچ معرفی شد.
به نظرم کنسولو زود دارن میدن بیرون. باید بیشتر صبر میکردن چارتا بازی آماده بشه. بین بازیهای خوبش فقط ماریو تاریخ عرضه داشت که اونم احتمال زیاد عقب میافته. Shin megami tensei جدید که اصلا کلا هیچی برا نشون دادن نداشت چه برسه به تاریخ. سودا۵۱ هم که فقط اومد چیزی که تو ذهنش هست گفت...
چند نفر حاظر هستن کنسول جدیدی بخرن که تنها لانچ تایتل خفنش روی wii u هم میاد؟
کلا من با چیزای جدیدی که نشون دادن خیلی حال کردم مخصوصا xenoblade 2 ولی وقتی تاریخ حدودی هم نداره به چه درد میخوره؟

خلاصه اینکه به نظر من لانچ موفقی نخواهد داشت ولی تا آخر سال اگه چنتدتا از بازیهایی که معرفی کردن (به خصوص ماریو و زینوبلید ۲) واقعا عرضه بشن میتونه موفق بشه. مخصوصا که با بازیهایی مثل 12switch و armsدوباره میتونن با قدرت وارد بازار کژوال و پارتی گیم هم بشن.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,580
مطمئن باشید اگه سوئیچ شکست بخوره شاید کلا نینتندو هم مثل سگا دیگه کنسول رو ول کنه بره دنبال بازی سازی محض. به عنوان یه فن قدیمی این شرکت واقعا امیدوارم سوئیچ موفق بشه ولی منم به نظرم ریسک خطرناکی داره میکنه رو این کنسول.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان اداپتور 40 واتی سوییچ تایید شده ؟ تو رددیت شایعه شده بود ! اخه به اندازه اش نمیخوره 40 وات باشه :-?:-? از این مقدار حدودا 10 -15 درصد کم کنیم مصرف خود کنسول میاد
در ضمن با توجه به 2 تا پورت یو اس بی 2 و یدونه یو اس بی 3 که داک داره پس 10 واتش هم کلا اینجا میره :D
نویدیا شیلد تی وی فکر کنم در حالت گیمینگ 20 وات مصرفش بود
کلا فکر کنم اون شایعات در مورد سخت افزار و قدرت کمش درست باشه و بی دلیل نبوده که در مورد سخت افزار نینتندو چیزی نگفت

• Like
Reactions: ehsanservat

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
افتضاح ترین لانچ گیم تاریخو داره یعنی چی اخه فقط ۴ ۵ تا بازی برای لانچ داره اکثرا هم مزخرفن.اون اصلی هم روی وی یو میاد .درجه تنفرم از نینتندو بیشتر شد .:-&

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
افتضاح ترین لانچ گیم تاریخو داره یعنی چی اخه فقط ۴ ۵ تا بازی برای لانچ داره اکثرا هم مزخرفن.اون اصلی هم روی وی یو میاد .درجه تنفرم از نینتندو بیشتر شد .:-&

صد البته لاین آپش به لانچ مضخرف PS4 نمی رسه :)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
صد البته لاین آپش به لانچ مضخرف PS4 نمی رسه :)
بله بله نه که شما از روزه لانچ همراه با PS4 بودی ! کلا در هر تاپیکی اظهاره علاقتو نشون میدی ، لانچ تایتل های وان و 4 مزیتی که داشتن نسبت به سوییچ بازی های مولتی پلتفرمشون بود که کم هم نبود درسته اکثرا کراس جن بودند ولی بالاخره بودن + هر کدوم سه چهار تا انحصاری در یه حد و اندازه ، به شخصه اون دوران از رزوگان خیلی لذت بردم و کیلزون هم در حده یه بازی لانچ برام قابل قبول بود تا موج بعدی بازی ها بیان حالا شاید این وسط کسی از نک و بازی های دیگه لذت برده باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر