Nintendo 3DS

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فکر کنم منظورش اینه بیشتر از 10 تا نمیشه توی فلش کارت ریخت و باید پاک کنید و دوباره جدید بریزید نه اینکه کلا 10 تا بریزید دیه کلا نشه روش بازی ریخت

آره احتمالش هست که بد ترجمه شده و منظور همون microsd باشه(متن اصلی احتمالا چینی بوده).
توی gbatemp در مورد همین ملت دارن بحث میکنن :d میگن اگه منظورش Microsd بوده پس چرا توی قسمت بعدی که Q&A هست اومده جواب داده:
you do need more SKY3DS cards if you want to play more 3DS games anyway
:| بعد دوباره اومدن بحث میکنن که اصلا چرا باید محدودیت 10 تا وجود داشته باشه :d و به این نتیجه رسیدن که احتمالا بخاطر سیو ها هست و سیو ها رو روی مموری خود فلش کارت ذخیره میکنه.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
SKY3DS

Sky3DS یه فلش کارد جدید هست که قابلیت اجرای rom های 3ds رو داره،نحوه عملکرد این فلش کارد کاملا با Gateway و mt-card متفاوت هست و حتی از آخرین فرمور نینتندو _ 9.0.0 _ پشتیبانی میکنه،یعنی هر 3ds با هر ورژن فرموری داشته باشید میتونید از این فلش کارد جدید استفاده کنید.
خودشون که توضیح ندادن چجوری sky3ds کار میکنه ولی کاربر های Gbatemp میگن یه کارتریج اورجینال رو شبیه سازی میکنه،اینطوری نیازی به اجرای exploit/هک شبیه گیت وی نیست،ولی اگه فقط یه کارتریج رو شبیه سازی کنه احتمالا امکان اجرای Homebrew،cheat code,بک آپ گرفتن از nand و... رو نداره.
نکته مهم تر اینه که این فلش کارد به احتمال زیاد روی new 3ds هم کار میکنه(n3ds های ژاپنی الان فرمور 9 دارن) و اگه نینتندو نتونه جلوی این فلش کارد رو بگیره وقتی N3ds توی غرب هم منتشر بشه میشه روش rom اجرا کرد;;)

حالا سر این موضوع که نینتندو میتونه جلوی این رو بگیره یا نه بحث زیاده،چون این فلش کارد کاری به ورژن فرمور و ... نداره و وقتی ازش استفاده میکنید انگار یه بازی اورجینال داخل دستگاهه،یه عده میگن اگه کارتریج بازی ها رو یکم تغییر بده میتونه جلوی این فلش کارد رو هم بگیره.

نحوه اجرای بازی ها داخل این ویدئو نشون داده میشه:
The Amazing 3DS Fashcard - SKY3DS is Coming Soon... - YouTube

روی فلش کارد یه دکمه هست،وقتی فلش کارد رو داخل کنسول بزاریم یه بازی از روی مموری لود میشه،با زدن اون دکمه روی فلش کارد بازی بعدی لود میشه.......
Sky3ds هنوز قیمت و تاریخ انتشار نداره ولی گفتن بزودی منتشر میشه.

ویرایش:
سایت USAHotStuff قیمت این فلش کارد رو 120 دلار گذاشته که اگه همین قیمت باشه واقعا زیاده :| الان گیت وی توی همین سایت 69 دلار هست (و توی بقیه سایت ها تا 59 دلار هم گیر میاد) و قیمت اولیه گیت وی 80 دلار بود.....
اگه این 120 دلار باشه بیاد ایران فکر کنم قیمتش حدود 400 هزارتومن باشه :|

احتمالا همون کار کبرا رو ps3 رو میکنه و کارش شبیه سازی هست.
نینتندو هم اگه شبیه سازی باشه دیگه نمیتونه جلوش رو بگیره مگه اینکه سخت افزار جدید بده که دیگه بعیده درگاه کارت رو بخواد تغییر بده.
قیمتشم 60 دلار باشه میصرفه .

بیاد تو ایران خوب فروش میکنه.تا ببینیم کی میاد.

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
F28.png

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

واقعا عجیبه این کارشون :| به نظرم به احتمال زیاد محدودیت رو خودشون گذاشت (برا سود بیشتر و ....)
اگه قیمت رو 70 دلار بگیریم(با فرض اینکه اون60 و 120 دلار اشتباه باشن) قیمت هر بازی در میاد 7 دلار.....
یه سوال دیگه ای هم که میمونه،فقطط دفعه اول میشه روی مموری بازی ریخت یا میشه مثلا 5 تا بازی رو اول کپی کرد و 5 تای بعدی هم تک تک و توی یه زمان دیگه کپی کرد ........
چون توی q&a گفتن:
You can choose to copy any 10 games into your microSD card at the first time
در کل همه ی این سوال ها وقتی جواب داده میشه که فلش کارت منتشر بشه و چند نفر تستش کنن...............

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بنظرم اگر 10 تا بازی بیشتر نشه باهاش بازی کرد بازم 60 دلار میصرفه.
البته تجربه ثابت کرده بعدا به خدمت این محدودیتشون هم میرسن کسای دیگه.
دیگه گردن کلفت تر از true blue همون دانگل معروف ps3 دیگه نیستن اینا.
کاری سر دانگل true blue اوردن که یه دانگل 40 تومنی هم کارش رو انجام میداد و کلا دیگه فریمور مجانیش اومد و همه این بساط جمع شد و ...............
اگر تیم دیگه بخواد روی اینا رو کم کنه بنظرم یکی دیگه یه کارت دیگه میده این دفعه بدون محدودیت!
کلا درگیری در این موارد پر سود بد بالا میگیره و تجربه هم ثابت کرده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی دیگه از بازی های خوب eshop هم توسط bigbluebox منتشر شد:bighug:(جالبه بازی حدود 3-4 روز پیش روی eshop قرار گرفت و این بازی رو خیلی سریع لیک کردن)
50jot64t66ha1vljs1oi.png

Shantae and the Pirate's Curse

شبیه shovel knight و azure striker یه بازی اکشن/پلتفرمر هست،پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید.....
لینک دانلود رایگان(فقط موقع دانلود روی گزینه "Download File" که نارنجی هست کلیک کنید :d )
Download 3DWR 107 rar
pass: CrazeE1-3DSISO

برای اجرای این بازی emunand 8.1 به بالا احتیاج دارید.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
این 3DS Link مثل اینکه قصد نداره اپدیت جدید رو بده تا ما هم بتونیم این بازیهای جدید رو بازی کنیم :|
مولتی پلیر و انلاین اینا بخوره تو سرش حداقل یه کاری کنه این Super Smash و Fantasy Life اجرا شه :(

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نینتندو یه آپدیت جدید برای 3DS منتشر کرده :
9.2.0-20
دوستانی که گیت وی دارن emunand رو آپدیت نکنن.
emunand بدون مشکل آپدیت میشه و boot gateway mode هم بدون مشکل کار میکنه ولی وقتی select رو بزنید بازی ها نشون داده نمیشن.دوباره باید منتظر آپدیت گیت وی بمونیم :| (البته به نظرم این اپدیت ها تغییرات بزرگی ایجاد نمیکنن و گیت وی سریع میتونه با یه اپدیت جدید emunand و ... رو برگردونه)

+
این shantae خیلی بازی جالبیه :d به اندازه shovel knight خوب نیست ولی بازم خیلی بازی fun و سرگم کننده ای هست!فقط تا اینجا که من بازی کردم به نظرم باس فایت ها اسون هستن.حالا من فعلا حدود 1.5 ساعت بازی کردم و خیلی از قابلیت ها و ایتم ها رو نخریدم/پیدا نکردم :|
ign هم بازی رو نقد کرده و امتیاز 8.5 بهش داده:
http://www.ign.com/articles/2014/10/29/shantae-and-the-pirates-curse-review

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
قابلیت Pre-Load تا پایان امسال برای Wii U و سال آینده برای 3DS فعال می شه.
یعنی قبل از اومدن بازی شما می تونید اون رو دانلود کنید و روز عرضه بازی,فایل دانلود شده فعال می شه و می تونید بازی کنید.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب گیت وی آپدیت جدید داد :|
Gateway Omega 2.5
با این آپدیت میتونید به 9.2 بدون مشکل آپدیت کنید.
توی خبرشون گفتن این فقط یه آپدیت کوچیک برای emunand هست قبل از اینکه آپدیت های اصلی/با قابلیت های جدید رو منتشر کنن.(save editor,cheat base,DSi Ware,اجرای بازی های GBA VC و احتمالا امکان اجرای فایل های .cia و dlc ها)
نکته جالب خبروشن این هست:
We’ve gotten lots of inquiries about the New 3DS. There’s little we can officially disclose at this moment but we can safely assure you we have some tricks up our sleeves.
یعنی ممکنه راهی پیدا کرده باشن فرمور های بالاتر و کلا new 3ds رو هک کنن؟!:-/
+
توی خبرشون چند تا تیکه هم به sky3ds انداختن :d :|
Also did you know: with Gateway 3DS, you can fit over 10 times 10 games on a single 128GB microSD and conveniently select them from a fancy multirom menu!
"میدونستید با Gateway میشه 10 برابر 10 تا بازی رو روی یک مموری 128 گیگ کپی کنید و خیلی راحت با یه منوی جذاب بازی مورد نظرتون رو انتخاب کنید؟"
:d
به قول دوستان خارجی shots fired :d

ویرایش: من خودم آپدیت کردم و این دفعه خیلی سریع آپدیت شد :| در حد 2-3 دقیقه طول کشید.خود گیت وی که به جز emunand جدید تغییری نداشته ولی با خود آپدیت نینتندو سرعت لود شدن فرمور،فولدر ها و.... خیلی بهتر شدن.با آپدیت 9 وقتی emunand اجرا میشد چند ثانیه طول میکشید تا آیکون ها و .... نشون داده باشن،با این آپدیت تا emunand بوت میشه سریع همه ایکون ها لود میشن............

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فلش کارت جدید:| :
R5HDSC
مثل اینکه کلون sky3ds هست،محدودیت 10 تا بازی روی هر فلش کارت هم داره.
قبل از این یه تیم هم بوده با اسم K3DS که میگفتن دارن روی یه فلش کارت کار میکنن، وقتی sky3ds سایتش رو باز کرد و ویدئو گذاشت سایت k3ds هم آپدیت شد و دقیقا همون ویدئو sky3ds رو گذاشتن :|
یه عده توی gbatemp میگن اینا همشون یه تیم هستن،میخوان با اسم های مختلف فلش کارتشون رو وارد بازار کنن.......

آخرین ویرایش:

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
مساله ای که هست اینه که این کارت ها زیادی شکل همن :d
حتی led استفاده شده توشون هم رنگ آبیه

فلش کارت رو به این سرعت نمی شه ساخت ، کلون اشم بخوای بکنی تا PCB اش زده شه و قابلش بخواد آماده بشه بیشتر از این ها زمان می بره
یکی هم یه Unboxing از Sky3ds گزاشته که باز هم تاییدی بر این هست که این فلش کارت ها زیادی شبیه همن :d

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
این 3DS Link مثل اینکه قصد نداره اپدیت جدید رو بده تا ما هم بتونیم این بازیهای جدید رو بازی کنیم :|
مولتی پلیر و انلاین اینا بخوره تو سرش حداقل یه کاری کنه این Super Smash و Fantasy Life اجرا شه :(

سلام
برای 3dslink از سایت فارسی استفاده نکنید،من خیلی وقته آپدیتش نمیکنم.

سایر دوستانی هم که سوال کردن راجب n3ds من کار کنسول رو دو ماهه گذاشتم کنار ، چون اطلاعات این کار باید مرتبا آپدیت بشه و من هم نرسیدم اصلا پیگیری کنم ، جواب ندادم که بعدا مشکلی براشون پیش نیاد.

این کارت جدید رو هم که دارن ارائه میدن ، اسکای 3ds ؛ امکانش هست به صورت نرم افزاری روی 10 بازی قفل شده باشه که خیلی راحت بعدها دور زده میشه، و امکان سخت افزاری بودن هم هست که احتمالش 50 50 هست و ابزار لازم رو باید در دسترس باشه، دردسر باز کردن و تعویض قطعه رو به همراه خواهد داشت.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
BigBlueBox امروز دوباره شروع کرده پشت سر هم بازی های eshop رو داره لیک میکنه :|
فکر کنم بخاطر Halloween باشه این سری بازی ها،چون توی nfo همه بازی های جمله " we choose treat" رو نوشتن.
تا الان 9 تا بازی رو منتشر کردن،2 تا از بازی ها هم همین چند روز پیش روی eshop قرار گرفتن و بازی های کاملا جدید هستن.(2 تا بازی که اسمشون رو bold کردم)

Thorium Wars: Attack of the Skyfighter
The Legend of Dark Witch
Zen Pinball 3D
3D Classics: Kid Icarus
Color Zen
Dillons Rolling Western
KORG DSN-12
Sakura Samurai: Art of the Sword
Zombie Panic in Wonderland DX
تاریخ انتشار رسمی zombie panic دیروز بوده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟