Nintendo 3DS

BeastMaster

کاربر سایت
Oct 5, 2014
43
یعنی الان با آپدیتهای بالاتر از 4.5 هم میشه کپی بازی کرد؟

خیر
Emunand یک Nand شبیه سازی شدست که باهاش می تونید 3ds هایی با فرم ویر زیر 4.x رو به آخرین نسخه فرم ویر آپدیت کنید و به تمام امکانات فرم ویر های جدید دسترسی پیدا کنید ، همچنین امکان دسترسی به سرویس های آنلاین مثل MiiVerse,Eshop,... هم هست
کلا با EmuNand کنسول شما با کنسول Original از لحاظ امکانات فرقی نمی کنه اما امکان اجرای بازی های کپی رو برای شما فراهم می کنه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها واسه اجرای بازیهای ds رو 3ds با گت وی باید چیکار کرد؟

باید برنامه گیت وی برای کارت ابی رو درون رمتون بریزید و سپس ds هم درون همون بریزید کارت رو درون دستگاه بزارید و وارد بازی شوید

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان برای مولتی رام در تریدی اس لینک چیکار باید کرد؟یعنی چطوری باید بازی ریخت؟

من خودم با 3dslink کار نکردم ولی روی گیت وی رام ها رو باید کپی کنی روی مموری Microsd،فولدر و ... هم نمیخواد،همون root مموری.(چون 3dslink و r4i gold کلون های گیت وی هستن نباید روش اجرا و ریختن بازی ها فرقی داشته باشه)

*-_-(-_-)-_-*

کاربر سایت
Sep 24, 2014
25
من خودم با 3dslink کار نکردم ولی روی گیت وی رام ها رو باید کپی کنی روی مموری Microsd،فولدر و ... هم نمیخواد،همون root مموری.(چون 3dslink و r4i gold کلون های گیت وی هستن نباید روش اجرا و ریختن بازی ها فرقی داشته باشه)
یعنی فایل هایی که پسوند .3ds دارند رو همینطوری کپی کنم ؟ تو گیت وی میزاری تو دستگاه کار دیگه ایی هم باید کنی؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یعنی فایل هایی که پسوند .3ds دارند رو همینطوری کپی کنم ؟ تو گیت وی میزاری تو دستگاه کار دیگه ایی هم باید کنی؟

آره فقط کپی کن روی مموری(فولدر و ... نمیخواد).بعد باید وارد منوی گیت وی بشی (داخل system settings,other,profile و بعد اجرای nintendo ds profile ) و boot gateway mode رو انتخاب کنی،بعدش روی اون قسمتی که بازی ها اجرا یمشن دکمه select رو که بزنیم منوی بازی ها میاد و میشه بازی رو انتخاب کرد......

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
آخرین رام 3ds link رو که دانلود کردم (Boot Card(Blue_Card) V4.0B2 2014-08-06) حجمش 19 مگ هست که بعد از اکسترکت کردن میشه 50 مگ
میشه دوستان بگن که کدوم فایل برای کارت آبی هست و کدوم برای قرمز و اون دوتا پوشه که داخلش کلی فایله برای چیه؟
http://8pic.ir/images/t0fay6dbafqz8t6aj9ho.jpg

*-_-(-_-)-_-*

کاربر سایت
Sep 24, 2014
25
آخرین رام 3ds link رو که دانلود کردم (Boot Card(Blue_Card) V4.0B2 2014-08-06) حجمش 19 مگ هست که بعد از اکسترکت کردن میشه 50 مگ
میشه دوستان بگن که کدوم فایل برای کارت آبی هست و کدوم برای قرمز و اون دوتا پوشه که داخلش کلی فایله برای چیه؟
http://8pic.ir/images/t0fay6dbafqz8t6aj9ho.jpg
فکر کنم کلش باسه کارت ابی باشه (تو یوتوب سرچ کنی هست - داشتم دیشب میدیدم)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
SKY3DS

Sky3DS یه فلش کارد جدید هست که قابلیت اجرای rom های 3ds رو داره،نحوه عملکرد این فلش کارد کاملا با Gateway و mt-card متفاوت هست و حتی از آخرین فرمور نینتندو _ 9.0.0 _ پشتیبانی میکنه،یعنی هر 3ds با هر ورژن فرموری داشته باشید میتونید از این فلش کارد جدید استفاده کنید.
خودشون که توضیح ندادن چجوری sky3ds کار میکنه ولی کاربر های Gbatemp میگن یه کارتریج اورجینال رو شبیه سازی میکنه،اینطوری نیازی به اجرای exploit/هک شبیه گیت وی نیست،ولی اگه فقط یه کارتریج رو شبیه سازی کنه احتمالا امکان اجرای Homebrew،cheat code,بک آپ گرفتن از nand و... رو نداره.
نکته مهم تر اینه که این فلش کارد به احتمال زیاد روی new 3ds هم کار میکنه(n3ds های ژاپنی الان فرمور 9 دارن) و اگه نینتندو نتونه جلوی این فلش کارد رو بگیره وقتی N3ds توی غرب هم منتشر بشه میشه روش rom اجرا کرد;;)

حالا سر این موضوع که نینتندو میتونه جلوی این رو بگیره یا نه بحث زیاده،چون این فلش کارد کاری به ورژن فرمور و ... نداره و وقتی ازش استفاده میکنید انگار یه بازی اورجینال داخل دستگاهه،یه عده میگن اگه کارتریج بازی ها رو یکم تغییر بده میتونه جلوی این فلش کارد رو هم بگیره.

نحوه اجرای بازی ها داخل این ویدئو نشون داده میشه:
The Amazing 3DS Fashcard - SKY3DS is Coming Soon... - YouTube

روی فلش کارد یه دکمه هست،وقتی فلش کارد رو داخل کنسول بزاریم یه بازی از روی مموری لود میشه،با زدن اون دکمه روی فلش کارد بازی بعدی لود میشه.......
Sky3ds هنوز قیمت و تاریخ انتشار نداره ولی گفتن بزودی منتشر میشه.

ویرایش:
سایت USAHotStuff قیمت این فلش کارد رو 120 دلار گذاشته که اگه همین قیمت باشه واقعا زیاده :| الان گیت وی توی همین سایت 69 دلار هست (و توی بقیه سایت ها تا 59 دلار هم گیر میاد) و قیمت اولیه گیت وی 80 دلار بود.....
اگه این 120 دلار باشه بیاد ایران فکر کنم قیمتش حدود 400 هزارتومن باشه :|

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
الان داشتم فیلم این فلش کارت جدید رو میدیدم فلش کارت جالبی هست و خیلی راحت میشه باهاش کار کرد ولی موردی که وجود داره احتمالا شرکت نینتندو جلوی این هک رو میگیره البته امیدوارم تا موقعه عرضه new 3ds هکش باقی بمونه

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اطلاعات بیشتری از Sky3DS روی سایتش قرار گرفته.
اولین اینکه این فلش کارت region free نیست! مثلا اگه ریجن کنسولتون اروپا باشه فقط رام های اروپایی رو باهاش میتونید اجرا کنید.
sky3ds روی new 3ds هم قابل استفاده هست و میتونه همه ی بازی ها رو اجرا کنه.(قابلیت بازی آنلاین هم داره)
قابلیت اجرای Homebrew,cheatcode نداره.
یه موردی که خیلی عجیبه اینه که توی سایتش گفته روی هر فلش کارت فقط 10 تا بازی میشه کپی/اجرا کرد :| :
  • * Play up to ten 3DS games maximum for each flashcard (any game but 10 in total only).
Q: What's that mean - "ten 3DS games maximum for each flashcard"?
A: You can choose to copy any 10 games into your microSD card at the first time, you do need more SKY3DS cards if you want to play more 3DS games anyway.
میگه دفعه اول میتونی 10 تا بازی کپی کنی روی مموری microsd،اگه بخواید بازی های بیشتری کپی کنید باید یه sky3ds دیگه بخرید......
در مورد قیمت چیزی نگفتن ولی گفته حدود 1 هفته دیگه منتشر میشه،اون قیمت 120 دلار احتمالا قیمت دقیقش نیست و یه عده میگن قیمتش بین 60-80 دلار هست.
یعنی حدود 70 دلار پول میدیم برای 10 تا بازی،حالا دقیقا معلوم نیست منظورش از اون "فقط 10 تا بازی" چیه و اصلا چرا فقط امکان اجرای 10 تا بازی روی هر فلش کارت وجود داره....

به نظر من برای افرادی که فرمور کنسولش زیر 4.5 هست همچنان گیت وی بهترین انتخابه...........

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
اطلاعات بیشتری از Sky3DS روی سایتش قرار گرفته.
اولین اینکه این فلش کارت region free نیست! مثلا اگه ریجن کنسولتون اروپا باشه فقط رام های اروپایی رو باهاش میتونید اجرا کنید.
sky3ds روی new 3ds هم قابل استفاده هست و میتونه همه ی بازی ها رو اجرا کنه.(قابلیت بازی آنلاین هم داره)
قابلیت اجرای Homebrew,cheatcode نداره.
یه موردی که خیلی عجیبه اینه که توی سایتش گفته روی هر فلش کارت فقط 10 تا بازی میشه کپی/اجرا کرد :| :

میگه دفعه اول میتونی 10 تا بازی کپی کنی روی مموری microsd،اگه بخواید بازی های بیشتری کپی کنید باید یه sky3ds دیگه بخرید......
در مورد قیمت چیزی نگفتن ولی گفته حدود 1 هفته دیگه منتشر میشه،اون قیمت 120 دلار احتمالا قیمت دقیقش نیست و یه عده میگن قیمتش بین 60-80 دلار هست.
یعنی حدود 70 دلار پول میدیم برای 10 تا بازی،حالا دقیقا معلوم نیست منظورش از اون "فقط 10 تا بازی" چیه و اصلا چرا فقط امکان اجرای 10 تا بازی روی هر فلش کارت وجود داره....

به نظر من برای افرادی که فرمور کنسولش زیر 4.5 هست همچنان گیت وی بهترین انتخابه...........

فکر کنم منظورش اینه بیشتر از 10 تا نمیشه توی فلش کارت ریخت و باید پاک کنید و دوباره جدید بریزید نه اینکه کلا 10 تا بریزید دیه کلا نشه روش بازی ریخت

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
فکر کنم منظورش اینه بیشتر از 10 تا نمیشه توی فلش کارت ریخت و باید پاک کنید و دوباره جدید بریزید نه اینکه کلا 10 تا بریزید دیه کلا نشه روش بازی ریخت

Q: What's that mean - "ten 3DS games maximum for each flashcard"?
A: You can choose to copy any 10 games into your microSD card at the first time, you do need more SKY3DS cards if you want to play more 3DS games anyway.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر