Nintendo 3DS

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم این مشکل برام پیش اومده بود
داخل کارت میکرو اس دی که داخل گت وای میذاری و sd خود کنسول فایل Launcher.dat رو کپی کن درست میشه.

داداش گلم. قربون روی ماهت برم من. من خودم همه اینا رو بلدم. نگفتم که آموزش کپی خور کردن بدی بهم. 8-|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یه عده از دوستان میگن Big blue box عمدا داره بازی ها رو یک روز در میون و توی یه ساعت خاص منتشر میکنه :| :d
اول 5 تا بازی بود(shovel knight و azure striker و ....) ، 2 روز بعدش 7 تا بازی دیگه لیک کردن و باز امروز 14 تا بازی دیگه،منتظر میمونیم ببینیم شنبه هم بازی های بیشتری لیک میکنن یا نه :| :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یه عده از دوستان میگن Big blue box عمدا داره بازی ها رو یک روز در میون و توی یه ساعت خاص منتشر میکنه :| :d
اول 5 تا بازی بود(shovel knight و azure striker و ....) ، 2 روز بعدش 7 تا بازی دیگه لیک کردن و باز امروز 14 تا بازی دیگه،منتظر میمونیم ببینیم شنبه هم بازی های بیشتری لیک میکنن یا نه :| :d

من که نمیتونم اجرا کنم پس همون بهتر که چیزی لیک نشه :|:((:">:d
ولی جدا یهو ترکوندن :D احتمال داره نینتندو یه حرکتی بزنه /:)>:)

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
من که نمیتونم اجرا کنم پس همون بهتر که چیزی لیک نشه :|:((:">:d
ولی جدا یهو ترکوندن :D احتمال داره نینتندو یه حرکتی بزنه /:)>:)

مشکل اینه که نینتندو نمی تونه حرکتی بزنه :d
نینتندو در بحث لیک شدن بازی ها کاری نمی تونه انجام بده برای 3ds ، کار از کار گذشته

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
131
نام
Soshy
یه سوال دیگه داشتم. من رام پچ شده ی smash bros رجین اروپا رو گرفتم و اجراشم کردم اما سر بخش آنلاینش یه اپدیت میخواست که دیشب با یه چند تا چیز دیگه از eShop گذاشتم رو دانلود امروز صبح که رفتم دیدم تموم شده دانلودا و بازیو اجرا کردم ولی همچنان میگه برای استفاده از بخش انلاینش باید اپدیت بشه وقتیم که میرم توی eShop فایل اپدیتشو ببینم زیرش نوشته downloaded . الان من باید چیکار کنم؟ راهی هستش این فایل اپدیت قبلیه رو پاک کنم؟ ربطی به رجین دستگاهم که USA هست نداره؟

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
یه سوال دیگه داشتم. من رام پچ شده ی smash bros رجین اروپا رو گرفتم و اجراشم کردم اما سر بخش آنلاینش یه اپدیت میخواست که دیشب با یه چند تا چیز دیگه از eShop گذاشتم رو دانلود امروز صبح که رفتم دیدم تموم شده دانلودا و بازیو اجرا کردم ولی همچنان میگه برای استفاده از بخش انلاینش باید اپدیت بشه وقتیم که میرم توی eShop فایل اپدیتشو ببینم زیرش نوشته downloaded . الان من باید چیکار کنم؟ راهی هستش این فایل اپدیت قبلیه رو پاک کنم؟ ربطی به رجین دستگاهم که USA هست نداره؟

آپدیت های eshop اه آمریکا با بازی های اروپا کار نمی کنن
صبر کن نسخه US اش ریلیز بشه

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
دوستان تایپک زدم برای دانلود بازیهای 3ds هرکی لینک بازی مورد نظرشو داره بذاره همه استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان تایپک زدم برای دانلود بازیهای 3ds هرکی لینک بازی مورد نظرشو داره بذاره همه استفاده کنیم.
خیلی فکر خوبیه ولی فکر کنم سیاست سایت بر اینه که کسی لینک دانلود قرار نده متاسفانه !
الان هم هر چی دنبال تاپیک شما گشتم چیزی پیدا نکردم.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
بازی Shovel knight خیلی باحال بود تو 8 ساعت تمامش کردم 2 تا مرحله آخرش خیلی سخت بود یکیش که باید تمامی boss هایی که داخل هر مرحله میکشی رو همه رو نوبتی پشت سرهم بکشی wow
مرحله آخرم boss اصلی بازی بود در کل من 9 میدم به این بازی از 10 تنها دلیلشم اینه بازی خیلی کوتاه بود!

آخرین ویرایش:

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
شنیده بودم بازیش خیلی سخته که!
درجه سختی داره؟

اره خیلی سخته نه نداره خودت بفهم دیگه چیه :D
من این بازیا برام سخت نیست البته اعصاب خوردی زیاد داشت اما پایان باحالی داشت حتما بخرش اگه برات میصرفه اونم تو که اورجینال بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر