Nintendo 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
آقا من دیگه تصمیم گرفتم بگیرم 3ds رو! 2 هفتس تو فکرشم شدید! حالا نمیدونم میتونم ورژنی که به gateway بخوره گیر بیارم یا نه از amazon... به هر حال من در حال حاضر میگیرم واسه بازی های ds. حالا سوال:
-بهترین کارت همون R4 3ds هست نه؟
-این کارت به 3ds xl میخوره؟
-بازی ds روی 3ds xl مشکلی نداره حالا که صفحه بزرگه؟
-راهی داره که 3ds xl رو با ورژنی بگیرم که به gateway بخوره؟ مثلا bundle بازی خاصی باشه، مثل bundle بازی mario kart.

- کارت همونی که Aperture گفتن ؛ R4i sdhc سفید رنگ
- میخوره
- روی هر دو مدل چه معمولی چه ایکس ال بازی های دی اس مقداری سیاهی در اطراف داره که به تناسب اندازه است چون رزولیشن یکی هست. مشکلی از این جهت هم نیست وقتی در حال بازی باشی اصلا به چشم نمیاد
- توی ایران بگردی میتونی پیدا کنی ؛ توی GBATEMP می تونی بگردی یه تایپک به این عنوان هست (صد البته به انگلیسی)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مطمئن باشید این مدل ورژن دیگری نخواهد داشت مگر بیان باتریشو قوی تر بکنند یا کیفیت صفحشو ببرن بالا
د کل به نظرم چیزی جالبی نیست و من هنوز 3DS Xl رو میپسندم
دوست داشتم 3DS با دو آنالوگ میدیدم که نشد :|
ولی دوست دارم کنسول دستی بعدی نینتندو گرافیکش از wiiu بهتر باشه
کیفت صفحش مناسب هست با توجه به 2D بودن,من کل بازی های 3DS رو اکثر اوقات روی 2D بازی می کردم و راضی بودم.
کلا XL کامل ترین هست اما 2DS مابین این دوتا قرار داره و در زمینه هایی بهتر هم شده.

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
به نظر من همه چیز 2DS عالیه...ولی 3 تا مورد نسبت به 3DS کمتر داره :
1- که معلومه...نداشتن قابلیت 3D دیدن
2- اندازشه که باعث میشه توی جیب جا نشه
3- Mono بودن یا همون تک اسپیکر بودنشه و بدون هدفون نمیشه Stereo صدای بازی رو شنید
...
ولی به نظر من یه مزیت خوب داره...اونم اینه که خوش دسته...همه دکمه ها ، هم ساختار بدنه!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
بابا شماها چرا با این حرف ها جوگیر میشید خب معلومه که اشخاصی مثل کامیا و میکامی که کپکام نامرد مثل سگ انداختشون بیرون دلشون برای بازی هایی که تو کپکام با هزار زور و زحمت ساختن مثل devil may cry و resident evil و okami تنگ میشه و حتی اگه کپکام بهشون اجازه بده شاید ادامه ی این بازی ها رو بسازن ولی دو تا مشکل این وسط هست یکی این که کپکام امروز یه شرکت احمق و پول پرست شده و حاضر نیست کمی ریسک کنه و یه پول قلمبه برای ساخت بازی بده حتی اگر هم بازی نهایی بازی عالی ای باشه (دقیقا همون طرز فکری که میکامی عضو هییت مدیره ی سابق کپکام و رییس کل استودیوی clover و پدر بازی resident evil و کلی از بازی های خفن دیگه ی کپکام بخاطرش با هییت مدیره و رویسای کپکام اختلاف نظر داشت و اخرشم مجبور شد که خودش همراه با اعضای دیگه ی استودیوی clover استودیو رو ترک کنن و کپکام هم در اخر استودیوی افسانه ای clover که به نظر من تو زاپن حتی از استودیوی kojima production هم خفن تر بود رو بست .) و دومم کپکام به خاطر حفظ ابروش هم که شده و جلوگیری از پخش شدن بوی گند تصمیمات غلط این چند ساله اخیرش عمرا دوباره با اعضای سابق استودیوی clover همکاری نمیکنه مهم نیست که میکامی یا کامیا دوست دارن بسازن یا نه ip ها دست کپکامه و با شناختی هم که من دارم این شرکت عمرا به خاطر حفظ ابروش هم که شده دوباره با اینا همکاری نمیکنه مگر اینکه از خر شیطون بیان پایین که با شناختی که بنده از کله خر بودن رویسای فعلی کپکام دارم بعید میدونم حتی این اتفاق هم بیفته .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من یه 3ds پیدا کردم طرف میده 80 یورو، چون ورژن USA هست تو اروپا به دردش نمیخوره واسه همین ارزون میده. ورژنش رو گفت هست Ver.4.4.0-10U
حالا سوال من اینه: Gateway حتما باید رو 4.5 باشه؟ اگه آره که باید ببینم میتونم یه جوری یه بازی usa گیر بیارم واسه آپدیتش یا نه.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من یه 3ds پیدا کردم طرف میده 80 یورو، چون ورژن USA هست تو اروپا به دردش نمیخوره واسه همین ارزون میده. ورژنش رو گفت هست Ver.4.4.0-10U
حالا سوال من اینه: Gateway حتما باید رو 4.5 باشه؟ اگه آره که باید ببینم میتونم یه جوری یه بازی usa گیر بیارم واسه آپدیتش یا نه.

حتما نباید روی 4.5 باشه ؛ بین 4.1 تا 4.5 اوکیه تا اینجای کار
هم میتونی بازی که اپدیت 4.5 روش هست بگیری آپدیت کنی ، هم میتونی رامی که اپدیت 4.5 روش هست رو بریزی روی گیت و بعد اپدیت کنی

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
از کجا بدونم فریمور دستگاهم چنده؟
برو تو سيستم ستينگز اوني كه علامت اچار داره رو ميگم رو صفحه بالا گوشه سمت راست نوشته!

- - -ویرایش - - -

حتما نباید روی 4.5 باشه ؛ بین 4.1 تا 4.5 اوکیه تا اینجای کار
هم میتونی بازی که اپدیت 4.5 روش هست بگیری آپدیت کنی ، هم میتونی رامی که اپدیت 4.5 روش هست رو بریزی روی گیت و بعد اپدیت کنی
جناب ديگه اين كار لازم نيست!از وقتي frimware spoofing اومده بازي هاي ورژن بالاترو ميشه با ورژن پايين تر بازي كرد يعني به قولي signature check رو يه ذره دستكاري ميكنن تو ٣دي اس كه ديگه ٣دي اس هر بازي رو بره اون فريمور اكسپت ميكنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر