Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان یکی جواب بده
الان فرصت خوبی برام پیش اومده میخوام کنسول رو بخرم:d

ببین فقط Xl بگیر که معمولیش خیلی کوچیکه اگر صبر کنی باندل ماروی کارت میاد با رنگ سفید اون خیلی خوبه به نظرم بگیری بهتره
اگر خوشت نیومد بیا من با ابیش عوض میکنم برات

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
الان هم یه باندل 3ds xl اومده با ماریو کارت 7 ولی به جای سفید آبیه:d
فکر کنم باید یه سر برم توپخونه خودم اوضاع رو از نزدیک بررسی کنم#:-s

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
نظر دوستان راجع به این پیشنهاد چیه؟
به نظرشون قیمت خوبه؟
یا کلا به نظرتون xl بگیرم بهتره؟ا
بحث قیمت مطرح هست ولی اونقدر ها هم مهم نیست بیشتر دنبال جنس خوبم
فروش کنسول 3DS درحد آک - بازی رایانه

ممنون^_^
دوست گلم به نظر من اگر خواستی دستگاه بگیری حداقل یه دستگاهی بگیر که روش 2,3 تا بازی باشه چون فعلا وضعیت بازی 3ds خیلی جالب نیست عنوانهای خوبش کمیابند یا قیمتشون بالاست.اگرم از بازیا خسته شدی می تونی با بچههای اینجا یا فرومای دیگه تعویض کنی
اگرم دستگاه رو با r4 بگیری فقط مجبوری بازیای ds رو بازی کنی که بد یه مدت خستت میکنه و ازش زده میشی.
من جوفت دستگاهها رو دستم گرفتم و ازش استفاده کردم (هم xl هم مدل قبلیش) به نظر من مدل قبلیش خیلی خوش دستتر از xl.
البته این نظر من بود ;;)

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دوست گلم به نظر من اگر خواستی دستگاه بگیری حداقل یه دستگاهی بگیر که روش 2,3 تا بازی باشه چون فعلا وضعیت بازی 3ds خیلی جالب نیست عنوانهای خوبش کمیابند یا قیمتشون بالاست.اگرم از بازیا خسته شدی می تونی با بچههای اینجا یا فرومای دیگه تعویض کنی
اگرم دستگاه رو با r4 بگیری فقط مجبوری بازیای ds رو بازی کنی که بد یه مدت خستت میکنه و ازش زده میشی.
من جوفت دستگاهها رو دستم گرفتم و ازش استفاده کردم (هم xl هم مدل قبلیش) به نظر من مدل قبلیش خیلی خوش دستتر از xl.
البته این نظر من بود ;;)
ممنون از توضیحات کامل ^_^

پس به نظر شما دست دوم بگیرم بهتره چون نو که یا یه بازی روش داره یا کلا بازی نداره؟
--------------------
پ.ن: دوستان هیچ کمپانی میشناسن که بازی رو بفرسته دوبی من فامیل اونجا دارم ازشون بگیرم؟
یا هیچ راهی نیست که بازی های 3ds رو خودمون آنلاین بخریم(اگر نیاز به نوع خاصی کارت داره هم مهم نیست)

راستی اگر بخوام بازی بخرم به نظرتون کدوم ها رو بخرم که بعدا دوستان راحت باهام تعویض کنند؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان r4 رو فقط ميشه با كنسول update كرد؟برنامه اي نيست كه بشه با كامبيوتر اين كار رو كرد؟
نه فقط با دستگاه هست شما هم اگر اپدیت کردی زود تر دستگاه رو یک ds پیدا کن باهاش اپدیت کن

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

ممنون از توضیحات کامل ^_^

پس به نظر شما دست دوم بگیرم بهتره چون نو که یا یه بازی روش داره یا کلا بازی نداره؟
--------------------
پ.ن: دوستان هیچ کمپانی میشناسن که بازی رو بفرسته دوبی من فامیل اونجا دارم ازشون بگیرم؟
یا هیچ راهی نیست که بازی های 3ds رو خودمون آنلاین بخریم(اگر نیاز به نوع خاصی کارت داره هم مهم نیست)

راستی اگر بخوام بازی بخرم به نظرتون کدوم ها رو بخرم که بعدا دوستان راحت باهام تعویض کنند؟
دبی که خودش بازی توش زیاد هست
اره راه داره یک کارت برای ای شاپ می گیرید یا با کارت های بانکی خارجی
بازی هم اویل که همه تقریبا بازی کردن ولی بگیرش و بازی های دیگه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دبی که خودش بازی توش زیاد هست
اره راه داره یک کارت برای ای شاپ می گیرید یا با کارت های بانکی خارجی
بازی هم اویل که همه تقریبا بازی کردن ولی بگیرش و بازی های دیگه

ممنون دکتر ولی تو دوبی بازی ها گرونه!:((
می خواستم از آمریکا بگم برام بیاد دوبی در آخر به نفعم تموم میشه:d
کاشکی میشد کلا همه بچه ها مثل بقیه انجمن ها اینجا هم خرید گروهی راه بندازن ما تو چند تا انجمن این کار رو کردیم خیلی برامون ارزون تموم شد
اگر اشکال نداره یه سوال دیگه هم داشتم:
همه بازی ها رو بدون رد خور میشه از ای شاپ خرید یا فقط بازی های سیستم های قدیمی و کم حجم رو میشه خریداری کرد؟

شرمنده اینقدر سوال میپرسم :x

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ممنون دکتر ولی تو دوبی بازی ها گرونه!:((
می خواستم از آمریکا بگم برام بیاد دوبی در آخر به نفعم تموم میشه:d
کاشکی میشد کلا همه بچه ها مثل بقیه انجمن ها اینجا هم خرید گروهی راه بندازن ما تو چند تا انجمن این کار رو کردیم خیلی برامون ارزون تموم شد
اگر اشکال نداره یه سوال دیگه هم داشتم:
همه بازی ها رو بدون رد خور میشه از ای شاپ خرید یا فقط بازی های سیستم های قدیمی و کم حجم رو میشه خریداری کرد؟

شرمنده اینقدر سوال میپرسم :x

نه همه ی بازی ها روی ای شاپ می رن الان بعضی هاشون اومده ولی به زودی همش می رن روی ای شاپ

roholla

کاربر سایت
Sep 24, 2009
34
داداش فعلا eshop نینتندو خیلی کار داره برای تکمیل شدن.تقریبا میشه گفت بازیای خوب فعلا به صورت فیزیکی موجوده.(البته خرید بازیه فیزیکی برای ما تو ایران معقولتره چون بعدا هم میتونیم بفروشیمش هم تعویضش کنیم)
یه مشکل دیگه هم قیمت بازیاس که با نسخه فیزیکیش فرقی نمیکنه :|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
داداش فعلا eshop نینتندو خیلی کار داره برای تکمیل شدن.تقریبا میشه گفت بازیای خوب فعلا به صورت فیزیکی موجوده.(البته خرید بازیه فیزیکی برای ما تو ایران معقولتره چون بعدا هم میتونیم بفروشیمش هم تعویضش کنیم)

توی ایران فیزیکی بهتر چون می شه بفروشیش ولی دیگه فروشنده روش نمی کشه فقط یک کارت می خوای
معلومه فرقی نمی کنه محتواش که فرقی نداره یک دفترچه و قاب یک کارتیج هست همین

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
اینکه خدایی خیلی مسخره است
با این تفاسیر فکر میکنم وایستم بعد تعطیلات بخرم چون قراره 3ds یه کاهش قیمت 30 دلاری دیگه هم بخوره>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر