Nintendo 3DS

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
من میخوام کنسول دستی بگیرم
به نظر شما اینو بگیرم یا منتظر بمونم تا psvita بیاد؟
خیلیا الان این سوال رو دارن
ولی نسل قبل نشون داد DS دار ها بیشتر با کنسول اشون سرگرم بودن
حتی الان هم که 3DS اومده کلی بازی واسه DS داره میاد
Vita خیلی گندس . نمیشه همیشه تو جیبت بزاری مگر اینکه صبر کنی یکی 2 سال بعدش نسخه های کوچیکترش بیاد :d
البته 3DS هم مشکل باطری و کوچیک بودن صفحه 3D داره

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
به نظرم یکی بگه یه بخش مبادله بازی های 3ds هم بزنن بد نیست چون اونم اورجیناله و اینجوری بهتره .
اما توصیه من به همه 3ds دارها فعلاَ تا آنلاینش با این کیفیت خوب کار می کنه و اینهمه قابلیت آنلاین خوب برای بازی هاش و خود دستگاه داره توی فکر کپیش نباشید چون واقعاَ لذت بازی رو ازتون می گیره حذف این موارد و اگر منطقی هم فکر کنیم توی هر نسل 20 تا بازی نیست که بازی کنیم و دوست داشته باشیم پس لازم نیست خیلی رو کپی شدنش دقت کنیم بهتره روی خرید بازی های خوبش دقت کنیم .

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
به نظرم یکی بگه یه بخش مبادله بازی های 3ds هم بزنن بد نیست چون اونم اورجیناله و اینجوری بهتره .
اما توصیه من به همه 3ds دارها فعلاَ تا آنلاینش با این کیفیت خوب کار می کنه و اینهمه قابلیت آنلاین خوب برای بازی هاش و خود دستگاه داره توی فکر کپیش نباشید چون واقعاَ لذت بازی رو ازتون می گیره حذف این موارد و اگر منطقی هم فکر کنیم توی هر نسل 20 تا بازی نیست که بازی کنیم و دوست داشته باشیم پس لازم نیست خیلی رو کپی شدنش دقت کنیم بهتره روی خرید بازی های خوبش دقت کنیم .
آخه مشکل اینجاست که اکثر بازی هاش مولتیپلیر ندارن :d

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
دوستان من بازی resident evil mercenarise رو شدیدا لازم دارم
لطفا فروشگاهی که این بازی رو داشته باشه معرفی کنید
در ضمن هر کس این بازی رو داشته باشه من خریدارم

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
یه سوال دستگاه رو از طریق مودمم به شبکه کانکت میشم و تو تنظیمات هم تست رو انجام میده و قبول میکنه ولی تو اینترنت و فروشگاه نمی تونم برم ارور میده ؟؟؟

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام به همگی ببخشید این سوالو اینجا مطرح می کنم آخه page خود dsi کامل خوابیده. آقا من در به در دنبال R4 هستم واسه dsi ام. اگه فروشگاهی یا جایی رو برای فروش می شناسید ممنون می شم کمکم کنید.

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
سلام به همگی ببخشید این سوالو اینجا مطرح می کنم آخه page خود dsi کامل خوابیده. آقا من در به در دنبال R4 هستم واسه dsi ام. اگه فروشگاهی یا جایی رو برای فروش می شناسید ممنون می شم کمکم کنید.

اگه توی تهران می‌خوای برو میدان امام خمینی- پاساژ لباف
فروشگاه dcinpc
فقط چندتا مغازه هست که میدونن DS خوردنی یا پوشیدنی نیست... 2 سال پیش رفتیم واسه دوستم DS بخریم...90 درصدشون نمی‌دونستن اصلا چیه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر